UTZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.12.03 22:55
UTZ

Ahoj maminky, těhulky, snažilky i všichni ostatní,

chtěla bych se vás zeptat na jednu věc. Dnes jsem byla na vyšetření u nového pana Dr. a on má i vnitřní UTZ. Při vyšetření UTZ mi řekl, že vidí v děloze malou dutinku (kterou jsem viděla i já), která může, ale nemusí znamenat graviditu. MS mám dostat přesně příští týden v úterý. Setkala jste se některá s tím, že by byla nějaká dutinka v děloze i když jste nebyly těhotné?

Díky Radka

Reklama

Reklama

Reakce:

Lenda28
Povídálka 20 příspěvků 08.01.04 19:21
UTZ

Ahoj Radko

nevím teď mám páté těh. a na začátku jsem měla taky vidět jen dutinku. Myslím, že doktor si netroufne říct víc z důvodů, aby ses moc netrápila kdyby to nevyšlo. Je móc velká pravděpodobnost, že počáteční gravidita zanikne. Já jsem teprve teď opravdu těhotná 5měs a že jsme se snažili mockrát nikdy to nedopadlo dobře. Tak se netrap ono to příjde

Lenka 22tt

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama