Vaříme pro malé děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 13.09.01 12:16
Vaříme pro malé děti

Naše dítko nejvíce zbožňuje rajskou máčku - podávat ji můžete s těstovinami, knedlíkem, vajíčkem nebo masem. Pokud máčky uvaříte více, můžete ji pak zředit a udělat z ní rajskou polévku - přidat buď krupicové nočky nebo rýži.

Reklama

Reklama

Reakce:

sarks
Povídálka 42 příspěvků 10.05.05 16:52
sarks

Ahoj malý má rád svíčkovou,dělal mu ji bez smetany jen třeba s kolínkama nebo s rýží.A moc mu chutná.Zkoušela jsem kašu bramborovou a mletým vařeným masem a měla uspěch.

Radina  10.05.05 17:04

Holky, poraďte jak děláte rajskou? U nás doma se to nikdy nevařilo a neměl mne to kdo naučit. Nikdy se mi nepovedla ani přímo z rajčat, ani z protlaku :cry:

IVULE
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 10.05.05 18:03

ahoj Radino, já ti napíši recept, podle kterého vaří i má mamka. Hovězí maso dáš vařit / nejlépe do papiňáku je to rychlejší/ a přidáš nové koření , pepř, bobkový list a cibuli, sůl. Když je maso měkké, tak ho vyjmeme a vývar přecedíme, poté znova uvedeme do varu a přidáme protlak a zahustíme / používám instantní jíšku / , nakonec dochutím cukrem a solí a úplně nakonec vmíchám smetanu na šlehání, krásně to zjemní.

IVULE
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 10.05.05 18:05

Ještě jsem zapomněla, že tento recept je vhodný spíš pro dospělé.

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 10.05.05 18:22

no my to děláme trošku složitějš.o))

hovězí vaříme stejně,
pak na másle zpěním slaninu cibulku , mrkev, tymián, bobkový list - krátce orestuju, přileju vývar a přidám rajčata v plechovce a protlaky - tka podle citu.o)) a vařím 30 minut, propasíruju, a osladím lpříp. dosolím. Zahušťju buď jíškou nebo rozmixuju ten zbytek po pasírování - přičemž vytahám ty bobkový listy.o)

Mňam mňam.o)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Reklama