Večerní teploty, zimnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janape
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 01.08.12 10:31
vecerni teploty,zimnice

Zdravim, mam potiz jiz týden se potýkam s teplotami, hlavne vecer pred usnutim..rano je to dobre.Nic me neboli, jen jsem nesemirne unavena.Dr,me nasadila clotrimaxozal al forte beru je druhy den po 12h a myslim, ze to nema ucinek. Premyslela jsem o skryte infekci, nebo zanetu. Nemohla jsem dat moc, kvuli ms tak dr, nasadila tyto leky naslepo, pry to ak u techto mocovych infekci byva…ale me ani nepali ani nereze nic.Jsem zoufala, a celou noc premyslim od ceho to je.mel jste nekdo neco podobneho??

Reakce:

Krrysa
Extra třída :D 13616 příspěvků 01.08.12 10:59

Kamarádka měla totožné příznaky a vyklubal se z toho cytomegalovirus (CMV), vyšetření se na něj bežně nedělá, protže je drahé…

janape
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 01.08.12 11:04
@aničkakytička píše:
Kamarádka měla totožné příznaky a vyklubal se z toho cytomegalovirus (CMV), vyšetření se na něj bežně nedělá, protže je drahé…

jejda a co to znaci??

Krrysa
Extra třída :D 13616 příspěvků 01.08.12 11:16

Pokud nejseš těhuela ani nekojíš, nic hrznýho, poptala bych se u doktora na testy…

janape
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 01.08.12 11:27
@aničkakytička píše:
Pokud nejseš těhuela ani nekojíš, nic hrznýho, poptala bych se u doktora na testy…

kojim prave

Krrysa
Extra třída :D 13616 příspěvků 01.08.12 11:29

@janape tak to bych se honem přeptala u mudry, přechází to do mléka…

mikoy
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 26.03.13 09:50

Tak přesně to zažívám ted já..už skoro pul roku..pořád zvíšená horečka a večer zimnice, nejde to ani se pořádně se zahřát. Byla sem u dr a je to psychikou :nevim: beru slabé AD už přes pul roku a mám to pořád. A ta unava mě ničí. Mám dvě malé děti a kolikrát sem uplně mimo. Kolikrát i to myšlení mi dělá problém 8o štítná žláza v pořádku a celkově krevní obraz taky.Sem už zoufalá, nevím jak to dál řešit. Pálí mě oči a i kuže od té zimnice… :,(

janape
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 26.03.13 10:32
@mikoy píše:
Tak přesně to zažívám ted já..už skoro pul roku..pořád zvíšená horečka a večer zimnice, nejde to ani se pořádně se zahřát. Byla sem u dr a je to psychikou :nevim: beru slabé AD už přes pul roku a mám to pořád. A ta unava mě ničí. Mám dvě malé děti a kolikrát sem uplně mimo. Kolikrát i to myšlení mi dělá problém 8o štítná žláza v pořádku a celkově krevní obraz taky.Sem už zoufalá, nevím jak to dál řešit. Pálí mě oči a i kuže od té zimnice… :,(

no ja to mam ted taky, a muzu rict des a hruza, Jsem vecer uplne ospala nemuzu se soustredit a podobne, ale nemyslim ze by to bylo na ad??nebo jo??nervy mam teda v haji, tak ze by to bylo ono??no uvidime, me teda taky nezjistily nic, jen me prelecily antibiotikama ale za mesic nanovo, takze tak.NO drzim palecky a pisnico a jak ja vim jake to je, me pali hlavne nohy nad kolenama, a vecer kolem 20h jsem na tom nejhur, :,(

mikoy
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 26.03.13 10:38

@janape přesně to samí. Včera sem usnula už v pul deváté večer. Také si nemyslim že to bude AD.Od té zimnice mě i bolí kuže jako kdyby to byla chřipka. Už s timhle bojuju fakt delší dobu. Bolí mě klouby a záda. Ještě do toho sem začla chodit na brigádu a dělá mi i problém vyjít schody.Sem taková nesoustředěná nevim. Nejsem to já vubec.No uvidíme 8 dubna jdu na imunologii.Moje mamkka se lečí chlamidii pneumo.Tak jestli náhodou sem to od ní nechytla… 8o každopádně dám vědět ;)

janape
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 26.03.13 10:56
@mikoy píše:
@janape přesně to samí. Včera sem usnula už v pul deváté večer. Také si nemyslim že to bude AD.Od té zimnice mě i bolí kuže jako kdyby to byla chřipka. Už s timhle bojuju fakt delší dobu. Bolí mě klouby a záda. Ještě do toho sem začla chodit na brigádu a dělá mi i problém vyjít schody.Sem taková nesoustředěná nevim. Nejsem to já vubec.No uvidíme 8 dubna jdu na imunologii.Moje mamkka se lečí chlamidii pneumo.Tak jestli náhodou sem to od ní nechytla… 8o každopádně dám vědět ;)

me teda delaly vsechno na borelie, chlamidie a nic.JA TAKY odpadavam s 20h coz je pak problem, s manzem ze,,no i ten nas sex. zivot se nam nak tim borti.No urcite zajdi ja na imunologii byla tim ze jsem mela ebv aktivni, tak me rekl ze mam mit klid, jinak se toho nezbavim, a ze jeto dozivotni. Takze pekne vyhlidky s trema malyma detma, a zadnym hlidanim, se rekne mejte klid ze..tak ju tak se tesim az pisnes.Me to zacina zas, nekdy na me sahne a mam hned husinu, nekdy musim i do varici vany abych mohla chvili fungovat.tak pa :kytka:

mikoy
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 26.03.13 11:18

Hele já to mám to samí..dotknu se kuže a brrrr zima.No sem zvědvá jak dopadnu i když naděje si žádné nedělám :think:

Váš příspěvek

Poslední články

Chci podnikat na mateřské. Kde je díra na trhu?

Budu prodávat oblečení pro děti! Takový nápad ale už měla spousta maminek před vámi. Jak se ale odlišit, aby oblečky nezapadly mezi ostatními secondhandy a vám obchod opravdu vydělával? číst dále >

To dítě mě vůbec neposlouchá! Co zabere na batole a co na předškoláka?

Říkáte to desetkrát a dítě stejně nereaguje. A tak zvýšíte hlas. Jde to ale i bez toho, říká Pavla Koucká, odbornice na výchovu. V dalším díle pořadu Jak na děti radí, jak domluvit batoleti i předškolákovi. číst dále >