Večerní únava před koupáním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubina
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 10.09.03 21:23

Ahoj,

ráda bych se poradila - mám 5,5 měsíční holčičku a pravidelně hodinu před koupáním, tzn. asi okolo 18.hod se začíná hrozně vztekat a brečet (manžel říká, že jí chytá apač ) a chce už hrozně spát, ale bez obvyklých rituálů (koupání, oblékání, krmení..) neusne. Koupu jí až v 19. hod a do té doby dokáže brečet. Nic nepomáhá - nošení, dělání legrace. Nevíte někdo co s tím ??????Večer toho už mám celkem dost a ten apač mi dává zabrat. (Babička radí ať koupu dřív, ale moc se mi do toho nechce, protože se bojím, že pak si zvykne a bude brečet už od 17. hod, a pak zase o kousek dřív a koupání by se mi za chvíli přesunulo z večera na ráno :)) Díky moc za radu nebo za uklidnění, že se to stává i někomu jinému.

Bubina

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  10.09.03 21:30

Radím Ti, začít s koupáním dříve. Když je malá unavená, tak s tím nic jiného neuděláš. Moje malá ma 20 měsíců a dělám to stejně, když je unavená, tak v pohodě koupeme dříve.

Míša

Mysak
Kecalka 157 příspěvků 20.03.04 16:04

Ahoj,
kdyz se divam na datum tveho prispevku tak to mas urcite uz vyresene, Ale pokud to nekoho zajima ja nechavam naseho 4 mesicniho prcka trosku vyspinkat mezi 5 - 6 hodinou. Vetsinou mi usne u prsa pri kojeni, nebo v houpacce nebo jdeme ven a v kocarku usne skoro vzdy. Po pul hodine nebo po 40 minutach je vetsinou vzhuru. Oni ty mimca jsou vetsinou po 2-3 hodinach vzhuru unavene a tak proto breci a knouraji. Taky koupeme v 7 vecer a pokud se mu nepodari usnout aspon na chvilicku tak je taky protivny a neda se moc zabavit. Jedine co ho docela zabavi je kdyz ho nosime na rukach po venku a on se diva vsude kolem. Ale uz je to docela fuska protoze ma 7 kg a tak se pronese. Nekdy ho dame do autosedacky a jen tak se prochazime po venku a houpeme s nim. To se uklidni. Tak hodne stesti.

Anonymni  21.03.04 20:23

Já jsem prvně koupala večer kolem 6 hod. ,ale malej byl unavený a mrzutý ,tak jsem koupání přesunula na ráno a ono to bylo o něco lepší , z knížky jsem se pak dočetla že se maj zkoušet různé doby a vybrat si tu nejideálnější.Pro nás to bylo v 5 večer. :lol:

Maminka26
Stálice 96 příspěvků 16.12.04 16:37

Ahojky holky,
sice už jsou tyhle příspěvky starší, ale přeci jen budu reagovat, protože mám podobný problém.
My chodíme s malou ven kolem 2 hodiny (od rána už bývá vzhůru a kolem poledne už je tak protivná a plačtivá, že ji musím uspat v kočáru, což zabere vždy, jinak v postýlce usne max. na 20 minut a je to nanovo), přijdeme domů a malá dokáže spát klidně do 5-6 hod a pak ji zabavit tu hodinu nebo dvě do koupání - to je zázrak…je rozmrzelá…a taky nevím jak ji zabavit. Koupala bych dřív, ale nechce se mi ji budit…
Ahoj Maminka a Sabinka 7 týdnů

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři rady odborníků, jak získat krásnější a zdravější tělo. Navždy

Chtěli byste zeštíhlet a zpevnit postavu, celkově žít trochu zdravěji?... číst dále >

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Reklama