Více foto do jedné fotky - jak na to?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarynama
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.09.13 16:33
Více foto do jedné fotky - jak na to?

Ahoj holky, nevím jak to popsat, ale potřeboval bych radu :lol: :lol: Nevím jak mám udělat fotku na které je více fotek, prostě mám vyfocené věci na prodej a do hlavní první fotky bych chtěla dát všechny věci, vím že to jde, vídávám to třeba na mmb, ale vůbec netuším jak to udělat :nevim: :nevim: Poradíte mi :think: :think: Díky :mavam:

Reakce:

Granda
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 26.09.13 16:36
@sarynama píše:
Ahoj holky, nevím jak to popsat, ale potřeboval bych radu :lol: :lol: Nevím jak mám udělat fotku na které je více fotek, prostě mám vyfocené věci na prodej a do hlavní první fotky bych chtěla dát všechny věci, vím že to jde, vídávám to třeba na mmb, ale vůbec netuším jak to udělat :nevim: :nevim: Poradíte mi :think: :think: Díky :mavam:

já to dělám například v programu Picasa, tam se dá dělat koláž z fotek a pak je z toho jen jedna fotka. dá se tam dát i pozadí, text a podobně.

hanitscha
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 26.09.13 16:38

Jéé, tak to mě taky zajíma…picasu mám doma, ale že by to v ní šlo nevím, tak to musím zkusit…

sarynama
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.09.13 16:38

Děkuji za radu a to musím teda stáhnout ten program?? Já se v tom právě vubec nevyznám, porad co mám přesně udělat :*

hanitscha
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 26.09.13 16:39

@sarynama ano, stáhni si program Picasa

sarynama
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.09.13 16:43
@hanitscha píše:
@sarynama ano, stáhni si program Picasa [/citaceMě tam skočili náky licenční podmínky

smutnalucy
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 26.09.13 16:49

Mel by byt urcite aspon 40 dni zdarma, nebo byva trial, zadarmo je freeware, kde stahujes na stahuj.cz?

cuttysark
Extra třída :D 12433 příspěvků 26.09.13 16:50

Kolaz lahko urobis aj v painte (malovani) tento program ma kazdy pocitac

Elessar  26.09.13 17:20
@sarynama píše:
Ahoj holky, nevím jak to popsat, ale potřeboval bych radu :lol: :lol: Nevím jak mám udělat fotku na které je více fotek, prostě mám vyfocené věci na prodej a do hlavní první fotky bych chtěla dát všechny věci, vím že to jde, vídávám to třeba na mmb, ale vůbec netuším jak to udělat :nevim: :nevim: Poradíte mi :think: :think: Díky :mavam:

já upravuju normálně v Malování :nevim:

hanitscha
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 26.09.13 17:30

Já jsem Picasu stahovala na slunicnice.cz :mavam:

myšičkaa
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 26.09.13 19:26

Zkus třeba tuto online koláž zde ;)

sarynama
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 27.09.13 10:11

@myšičkaa tak ted jsem to zkoušela a fotky tam mám zadany ale nevím jak to uložit???

cuttysark
Extra třída :D 12433 příspěvků 27.09.13 13:30
@sarynama píše:
@myšičkaa tak ted jsem to zkoušela a fotky tam mám zadany ale nevím jak to uložit???

mas tam ze download, nie? Alebo je tam save, ktore ti to ulozi na webku a z nej to potom mozes stahnut

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist