Více foto do jedné fotky - jak na to?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarynama
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.09.13 16:33
Více foto do jedné fotky - jak na to?

Ahoj holky, nevím jak to popsat, ale potřeboval bych radu :lol: :lol: Nevím jak mám udělat fotku na které je více fotek, prostě mám vyfocené věci na prodej a do hlavní první fotky bych chtěla dát všechny věci, vím že to jde, vídávám to třeba na mmb, ale vůbec netuším jak to udělat :nevim: :nevim: Poradíte mi :think: :think: Díky :mavam:

Reakce:

Granda
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 26.09.13 16:36
@sarynama píše:
Ahoj holky, nevím jak to popsat, ale potřeboval bych radu :lol: :lol: Nevím jak mám udělat fotku na které je více fotek, prostě mám vyfocené věci na prodej a do hlavní první fotky bych chtěla dát všechny věci, vím že to jde, vídávám to třeba na mmb, ale vůbec netuším jak to udělat :nevim: :nevim: Poradíte mi :think: :think: Díky :mavam:

já to dělám například v programu Picasa, tam se dá dělat koláž z fotek a pak je z toho jen jedna fotka. dá se tam dát i pozadí, text a podobně.

hanitscha
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 26.09.13 16:38

Jéé, tak to mě taky zajíma…picasu mám doma, ale že by to v ní šlo nevím, tak to musím zkusit…

sarynama
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.09.13 16:38

Děkuji za radu a to musím teda stáhnout ten program?? Já se v tom právě vubec nevyznám, porad co mám přesně udělat :*

hanitscha
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 26.09.13 16:39

@sarynama ano, stáhni si program Picasa

sarynama
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.09.13 16:43
@hanitscha píše:
@sarynama ano, stáhni si program Picasa [/citaceMě tam skočili náky licenční podmínky

smutnalucy
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 26.09.13 16:49

Mel by byt urcite aspon 40 dni zdarma, nebo byva trial, zadarmo je freeware, kde stahujes na stahuj.cz?

cuttysark
Extra třída :D 12411 příspěvků 26.09.13 16:50

Kolaz lahko urobis aj v painte (malovani) tento program ma kazdy pocitac

Elessar  26.09.13 17:20
@sarynama píše:
Ahoj holky, nevím jak to popsat, ale potřeboval bych radu :lol: :lol: Nevím jak mám udělat fotku na které je více fotek, prostě mám vyfocené věci na prodej a do hlavní první fotky bych chtěla dát všechny věci, vím že to jde, vídávám to třeba na mmb, ale vůbec netuším jak to udělat :nevim: :nevim: Poradíte mi :think: :think: Díky :mavam:

já upravuju normálně v Malování :nevim:

hanitscha
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 26.09.13 17:30

Já jsem Picasu stahovala na slunicnice.cz :mavam:

myšičkaa
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 26.09.13 19:26

Zkus třeba tuto online koláž zde ;)

sarynama
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 27.09.13 10:11

@myšičkaa tak ted jsem to zkoušela a fotky tam mám zadany ale nevím jak to uložit???

cuttysark
Extra třída :D 12411 příspěvků 27.09.13 13:30
@sarynama píše:
@myšičkaa tak ted jsem to zkoušela a fotky tam mám zadany ale nevím jak to uložit???

mas tam ze download, nie? Alebo je tam save, ktore ti to ulozi na webku a z nej to potom mozes stahnut

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist