Vtip na večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VerunC
Kecalka 145 příspěvků 17.06.15 21:59
Vtip na večer

Hezký dobrý večer všem :mavam:

Pojďme se podělit o vtipy, aby jsme se taky trošku zasmáli :D smích je lék :palec:

Taky Vám jeden povím :pankac:

Jede blondýna na silnici a porouchá se jí auto. Kouká, chodí kolem, vůbec netuší co se stalo a proč se ji to stalo. Přistaví u ní mladý muž, že se na to podívá a pomůže. Blondýna na něj pořád zírá. Muž už to nevydrží a povídá : " Co na mě tak pořád čumíte? „… Blondýna se ho ptá " Nejste vy ten známej moderátor z rádia? "
Muž říká " ano, to jsem… " Blondýnka ho prosí " Pane moderátor, moje kamarádka Eva má dnes narozeniny, prosím, mohl by jste pro ní zahrát písničku? “

• " Nezlobte se slečno, máme toho v éteru opravdu moc, asi to nevýjde "
  • " Prosím Vás, narozeniny se slaví co rok, prosím Vás, pane moderátor! "

Pořád ho ukecává, pořád a pořád… a potom vykřikne " udělám cokoliv! "

• " Opravdu cokoliv? " - " Ano " - řekne blondýna.

Tak muž ji řekne, ať si nasedne do jeho auta a veze jí nedaleko k lesu. Rozepíná si kalhoty… Blondýna je nervózní a říka : " ale já tohle ještě nikdy nedělala. "
Moderátor ji odpoví " ale neboj, to zvládneš "…
S rozepnutými kalhotami s blaženým úsměvem čeká… Blondýna vezme jeho penis do ruky a říká - MILÁ EVO, PŘEJI TI VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM… :mrgreen: :mrgreen:

Tak snad jsem Vás alespoň trošku pobavila. Snad pro mnohé to nebude " starý vtip ".
Tak si užíjte večer a určitě pište vtipy :palec:

Reakce:

Petule030
Závislačka 4836 příspěvků 1 inzerát 17.06.15 22:07

@VerunC Já zrovna nemám v hlavě žádný vtip, ale pokud se chceš zasmát, tak je tu diskuze „Znáte dobrý vtip? Sem s ním!“ a to není smích jen jeden večer, ale než to všechno projdeš, máš zábavu i na několik měsíců. Ale věř mi, stojí to za to ;)

VerunC
Kecalka 145 příspěvků 17.06.15 22:09

@Petule030 Děkuji za tip ;) abych potom neměla na břiše svaly z toho jak se budu dloooooouho smát :-D :-D

Petule030
Závislačka 4836 příspěvků 1 inzerát 17.06.15 22:20

@VerunC Tak aspoň z toho budeš mít bříško jako z fitka :lol: Ale neboj, mezi smíchem si i oddechneš, protože některé vtipy se opakují. Když jsem si tu diskuzi loni procházela celou, opravdu jsem nelitovala :mrgreen:

MarieOVMUC
Kelišová 7383 příspěvků 17.06.15 22:28

Ja jsem asi ospala, ale nejak me to nenadchlo a amoc to nechapu.. blond nejsem:DD

Malaga
Extra třída :D 14170 příspěvků 17.06.15 22:31
@Petule030 píše:
@VerunC Já zrovna nemám v hlavě žádný vtip, ale pokud se chceš zasmát, tak je tu diskuze „Znáte dobrý vtip? Sem s ním!“ a to není smích jen jeden večer, ale než to všechno projdeš, máš zábavu i na několik měsíců. Ale věř mi, stojí to za to ;)

přesně tak ;)

Titty
Echt Kelišová 7524 příspěvků 2 inzeráty 17.06.15 23:10

Tady je odkaz:

http://www.emimino.cz/…s-nim-67533/

Deret007
Nováček 1 příspěvek 11.01.17 18:16
Deret007

Přijde zedník do bordelu, naběhne na recepci a spustí:

• Dobrý den, potřeboval bych černošku na hodinku.

Majitel odpovídá:

• Litujeme, černošky v nabídce nemáme.

Zedník se nedá odbýt a slibuje, že za ni zaplatí cokoliv.
Majitel přikývne hlavou a černošku mu do hodiny sežene.
Zedník a černoška přijdou na pokoj a zedník spustí:

• Svlékni se, otoč se ke mně zadkem a roztáhni si ji.

Černoška to udělá, zedník poděkuje chystá se k odchodu. Černošce to nedá a ptá se ho:

• A to je všechno? Nic víc nebude?

Zedník se nechápavě podívá na černošku a odpoví:

• Moje zlatá, já teď dělám černé kachličky a jen jsem chtěl vidět, jak tam bude pasovat růžová spárovačka.

Edit admin - odkaz

angelivanka84  11.01.17 20:03
:lol: :lol: :lol: :palec:

Taka
Kecalka 266 příspěvků 11.01.17 20:33

No to nene :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek

Poslední články

Správná bazarová taktika: 6 zásad šetření

Také přemýšlíte, jak byste ušetřili nějakou tu korunu? Nakupování levných věcí není řešení. Nemusíte se nutně uskrovňovat za každou cenu, jen si musíte svoje nákupy pečlivě rozmyslet. K tomu vám pomůže následujících 6 zásad. číst dále >

Nespíme spolu po tom, co se nám narodilo dítě

Chvíle, kdy po porodu od lékaře dostanete zelenou, nutně neznamená, že se váš sex obratem vrátí takový, jaký byl před narozením dítěte. Jak je to s milováním po porodu? číst dále >