Vtip na večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VerunC
Kecalka 145 příspěvků 17.06.15 21:59
Vtip na večer

Hezký dobrý večer všem :mavam:

Pojďme se podělit o vtipy, aby jsme se taky trošku zasmáli :D smích je lék :palec:

Taky Vám jeden povím :pankac:

Jede blondýna na silnici a porouchá se jí auto. Kouká, chodí kolem, vůbec netuší co se stalo a proč se ji to stalo. Přistaví u ní mladý muž, že se na to podívá a pomůže. Blondýna na něj pořád zírá. Muž už to nevydrží a povídá : " Co na mě tak pořád čumíte? „… Blondýna se ho ptá " Nejste vy ten známej moderátor z rádia? "
Muž říká " ano, to jsem… " Blondýnka ho prosí " Pane moderátor, moje kamarádka Eva má dnes narozeniny, prosím, mohl by jste pro ní zahrát písničku? “

• " Nezlobte se slečno, máme toho v éteru opravdu moc, asi to nevýjde "
  • " Prosím Vás, narozeniny se slaví co rok, prosím Vás, pane moderátor! "

Pořád ho ukecává, pořád a pořád… a potom vykřikne " udělám cokoliv! "

• " Opravdu cokoliv? " - " Ano " - řekne blondýna.

Tak muž ji řekne, ať si nasedne do jeho auta a veze jí nedaleko k lesu. Rozepíná si kalhoty… Blondýna je nervózní a říka : " ale já tohle ještě nikdy nedělala. "
Moderátor ji odpoví " ale neboj, to zvládneš "…
S rozepnutými kalhotami s blaženým úsměvem čeká… Blondýna vezme jeho penis do ruky a říká - MILÁ EVO, PŘEJI TI VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM… :mrgreen: :mrgreen:

Tak snad jsem Vás alespoň trošku pobavila. Snad pro mnohé to nebude " starý vtip ".
Tak si užíjte večer a určitě pište vtipy :palec:

Reklama

Reklama

Reakce:

Petule030
Závislačka 4881 příspěvků 1 inzerát 17.06.15 22:07

@VerunC Já zrovna nemám v hlavě žádný vtip, ale pokud se chceš zasmát, tak je tu diskuze „Znáte dobrý vtip? Sem s ním!“ a to není smích jen jeden večer, ale než to všechno projdeš, máš zábavu i na několik měsíců. Ale věř mi, stojí to za to ;)

VerunC
Kecalka 145 příspěvků 17.06.15 22:09

@Petule030 Děkuji za tip ;) abych potom neměla na břiše svaly z toho jak se budu dloooooouho smát :-D :-D

Petule030
Závislačka 4881 příspěvků 1 inzerát 17.06.15 22:20

@VerunC Tak aspoň z toho budeš mít bříško jako z fitka :lol: Ale neboj, mezi smíchem si i oddechneš, protože některé vtipy se opakují. Když jsem si tu diskuzi loni procházela celou, opravdu jsem nelitovala :mrgreen:

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 17.06.15 22:28

Ja jsem asi ospala, ale nejak me to nenadchlo a amoc to nechapu.. blond nejsem:DD

Malaga
Neúnavná pisatelka 15921 příspěvků 17.06.15 22:31
@Petule030 píše:
@VerunC Já zrovna nemám v hlavě žádný vtip, ale pokud se chceš zasmát, tak je tu diskuze „Znáte dobrý vtip? Sem s ním!“ a to není smích jen jeden večer, ale než to všechno projdeš, máš zábavu i na několik měsíců. Ale věř mi, stojí to za to ;)

přesně tak ;)

Titty
Echt Kelišová 7583 příspěvků 2 inzeráty 17.06.15 23:10

Tady je odkaz:

http://www.emimino.cz/…s-nim-67533/

Deret007  11.01.17 18:16
Deret007

Přijde zedník do bordelu, naběhne na recepci a spustí:

• Dobrý den, potřeboval bych černošku na hodinku.

Majitel odpovídá:

• Litujeme, černošky v nabídce nemáme.

Zedník se nedá odbýt a slibuje, že za ni zaplatí cokoliv.
Majitel přikývne hlavou a černošku mu do hodiny sežene.
Zedník a černoška přijdou na pokoj a zedník spustí:

• Svlékni se, otoč se ke mně zadkem a roztáhni si ji.

Černoška to udělá, zedník poděkuje chystá se k odchodu. Černošce to nedá a ptá se ho:

• A to je všechno? Nic víc nebude?

Zedník se nechápavě podívá na černošku a odpoví:

• Moje zlatá, já teď dělám černé kachličky a jen jsem chtěl vidět, jak tam bude pasovat růžová spárovačka.

Edit admin - odkaz

angelivanka84  11.01.17 20:03
:lol: :lol: :lol: :palec:

Taka
Kecalka 336 příspěvků 11.01.17 20:33

No to nene :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Deret007  22.01.17 16:05

Přijde Pepa domů a oboří se na manželku: „Cítím, že mě podvádíš s jiným!” „Ale nekecej, vždyť se po tom vždycky osprchuji!”

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vztah po porodu: Signály, že dítě vás dva nerozdělí

Manželství po porodu se otřese v základech, popisují často páry. Zahýbe dítě i vaším partnerstvím? Některé signály předem ukážou, že váš vztah vydrží novou životní situaci. Optimistický je i nový britský výzkum „Páry na pokraji“. Krize po porodu nemusí pár rozdělit, ale naopak může upevnit jejich vztah. číst dále >

Jaro na zahrádce: Tipy pro ostřílené zahradníky i skromné majitele balkonu

Máte už dost zimy a zimních radovánek? Vlastníte zahradu, zahrádku, balkon nebo jen okno s parapetem? S příchodem jara se příroda začíná probouzet a je tedy nejvyšší čas na pěstitelství a zahradničení všeho druhu. číst dále >

Reklama