Výběr mobilního telefonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucienda1
Závislačka 2980 příspěvků 05.12.12 14:54
Výběr mobilního telefonu..

Ahoj holky :mavam: potřebuji poradit s výběrem mobilu. Po třech letech v práci co mám služební telefon – nokii (ani nevím typ prostě klasika s tlačítky bez internetu) ho za týden musím odevzdat kvůli nástupu na mateřskou. Tudíž budu potřebovat koupit nějaký nový. A mohu říct, že za ty tři roky co mě mobily nezajímaly jsem pěkně ztracená ve všech těch tabletech, androidech, operačních systémech atd :lol: Jsem průměrný uživatel, nepotřebuji žádné extra vychytávky. Chtěla jsem vyp¨sat co by tak měl umět, ale vlastně ani nevím co současné telefony umí :mrgreen: si příjdu jak důchodce :oops: Limit mám cca 5000kč. Napadl mě nějaký samsung galaxy…třeba ace? ale to jenom protom že jsem to někde zaslechla :P holky poraďte prosím Vaše zkušenosti – díky :kytka: Jedna věc mě ještě napadla – chtěla bych abych se mohla připojit z mobilu sem na emimi např. :pankac:

Příspěvek upraven 05.12.12 v 14:58

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 05.12.12 14:57

Předně si musíš odpovědět na několik otázek

• chci dotykový nebo tlačítkový?
  • chci jen telefonovat nebo i prohlížet Internet, stahovat maily a poslouchat muziku?
  • a jsem až příliš zvyklá na Nokie nebo snesu i úplně jiný telefon?

A teprve pak začni vybírat :) já jsem technická hračička, takže vybírám jinak než kamarádka, která jen telefonuje…

Lucienda1
Závislačka 2980 příspěvků 05.12.12 15:01

Já taky bývala, proto jsem teď nešťastná že tomu nerozumím. Chtěla bych zase jít (jak to říci..) s dobou ;) takže bych chtěla dotykový, s přístupem na internet (ani ne tak stahovat jako prohlížet) a bez problému si zvyknu na nový telefon (jiný než nokie)- doufám :mrgreen:

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 05.12.12 15:02

http://www.obchod-nokia.cz/…asha-302-red
Co tenhle, je to myslím kombinace tlačítek a dotykoveého.

petka86
Závislačka 3691 příspěvků 05.12.12 15:03

Já mám teď nový Samsung Galaxi mini GT-S5570l bílé barvy, ač jsem nechtěla dotykový tak ho mám, ale jsem spokojená :palec: Jinak Samsung značku mám já i můj už delší dobu a pro nás ty nej ;)

Lucienda1
Závislačka 2980 příspěvků 05.12.12 15:06

Magnificata díky za tip, ale ta malá tlačítka by mě asi dovedla k šílenství – mám gelovky ;) radši bych dotykový
petka 86 že je samsung dobrý mi právě řeklo více lidí, ale je jich tolik druhů…zatím jsem koukala na ace2 a s – ale ten už je docela drahý :think:

Denisa76
Generální žvanilka 24731 příspěvků 05.12.12 15:08

Samsung galaxie ace ;)

Solvejg
Stálice 93 příspěvků 05.12.12 15:11

Ahoj, také jsem teď ve fázi vybírání telefonu…sama se v tom nevyznám, každopádně mi byly zcela nedoporučeny jakékoliv nové Nokie (mají právě blbý operační systém), naopak teď jedou Samsungy a Sony Ericssony. Asi půjdu asi jako většina z rodiny do nějaké Xperie…všichni si je chválí a leccos i vydrží (myslím pád či útok dítěte:-).

xk.kx
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 05.12.12 15:15

Já mám teda nokii C7 a nemůžu si stěžovat http://www.zbozi.cz/…ek/nokia-c7/?…
A už se i do těch 5tis dá koupit ;)

Lucienda1
Závislačka 2980 příspěvků 05.12.12 15:18

No tak na sony ericssony jsem se ještě ani nedívala, ale měla jsem ho před tou pracovní nokií a byl super asi večer mrknu ;)

lucenka
Echt Kelišová 9989 příspěvků 05.12.12 15:21

Mám samsung Galaxy gio a jsem spokojená.
Jenom počítej s tím, že když budeš na dotykovým telefonu připojená na net, tak ho budeš muset každý den nabíjet.

zichisek
Kelišová 5398 příspěvků 05.12.12 15:24

Já jsem byla spokojená se Sony Ericsson Xperia Mini, ale má docela maůičký displej.
Samsung Galaxy Ace je takový zlatý střed pro to, co od telefonu očekáváš. Je užiovatelsky jednoduchhý, cena přijatelná, android, můžeš si stahovat aplikace zdarma…
Potokm HTC nejsou špatné teltefony. Třeba wildfire S
Z Nokií mě napadá Nokia 500, ale mě nesedí OS Symbian, ale asi je to o používání, že si člověk zvykne
Já mám teď nejnovější LG, co teprve jde do prodeje, ale ten je dražší.

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 05.12.12 15:28
@Magnificata píše:
http://www.obchod-nokia.cz/…asha-302-red
Co tenhle, je to myslím kombinace tlačítek a dotykoveého.

Ten si koupila ta moje netechnická kamarádka.

Já mám ráda barevné telefony a když jsem si rozbila displej, měla jsem tyto favority:
Experia Tipo  – nejlevnější varianta

HTC Desire C  – v červené mu to moc sluší

ale naprosto jsem se zamilovala do HTC Desire X  – ten mi dokonale sedl do ruky a je i skvěle vybavený – ale je jen v černé a bílé…

PS: Vše jsou Androidy – já ho mám už třetí rok a jsem maximálně spokojená, takže mezi jinými operačními systémy jsem vůbec nehledala.

Příspěvek upraven 05.12.12 v 15:30

Lucienda1
Závislačka 2980 příspěvků 05.12.12 15:30

Jéžiš on existuje i samsung galaxy gio? :P připijená jako myslíš že budu brouzdat, nebo že budu mít zapnutý přístup na internet? Nehodlám tam být pořád, jen aby to umělo když se budu chtít někam podívat, tak aby to šlo ;)

Lesina
Echt Kelišová 9856 příspěvků 05.12.12 15:31
@Lucienda1 píše:
Jéžiš on existuje i samsung galaxy gio? :P připijená jako myslíš že budu brouzdat, nebo že budu mít zapnutý přístup na internet? Nehodlám tam být pořád, jen aby to umělo když se budu chtít někam podívat, tak aby to šlo ;)

Kdyby sis nechtěla platit mobilní data, můžeš se připojovat přes wi-fi doma nebo tam, kde jsou volně přístupné sítě.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist