Jak a kde žádat o rodičovský příspěvek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 204 příspěvků 13.10.10 09:28
výplata rodičáku

MOhu se zeptat – k prvnímu záříjsem měla poslední mateřskou od zaměstnavatele, tedy v září už jsem byla na rodičáku, který mi měl přijít teď začítkem října – dorovnání mateřské mi přišlo normálně v termínu ale rodičák samotný nikde. Chodí v jiných termínech, nebo se o něj musí někde žádat? Je to docela prekérka – kdyby nepřišlo to vyrovnání nebudeme mít skoro co jíst

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 23427 příspěvků 13.10.10 09:34

Jiste ze o nej musis zadat.

Jana206
Neúnavná pisatelka 19039 příspěvků 13.10.10 09:39

Musíš žádat. Na úřadě státní sociální podpory. Rodičák se vyplácí z jiných „zdrojů“ než MD. Ale neboj, doplatí Ti ho zpětně, ale pravděpodobně až příští měsíc, když zažádáš teď.

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 13.10.10 10:40

Já jsem navíc musela i za zaměstnavatelem pro žádost o rodičovskou dovolenou, pak pro papír na sociálku…

lenkal123
Kecalka 204 příspěvků 13.10.10 17:23

Ufa díky. Jswem to obvolala a už je to vyřízené. Sice dostanu peníze až v listopadu v horším případě až v prosinci, ale zpětně. Díky moc

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist