Jak a kde žádat o rodičovský příspěvek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 204 příspěvků 13.10.10 09:28
výplata rodičáku

MOhu se zeptat – k prvnímu záříjsem měla poslední mateřskou od zaměstnavatele, tedy v září už jsem byla na rodičáku, který mi měl přijít teď začítkem října – dorovnání mateřské mi přišlo normálně v termínu ale rodičák samotný nikde. Chodí v jiných termínech, nebo se o něj musí někde žádat? Je to docela prekérka – kdyby nepřišlo to vyrovnání nebudeme mít skoro co jíst

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 23167 příspěvků 13.10.10 09:34

Jiste ze o nej musis zadat.

Jana206
Neúnavná pisatelka 18723 příspěvků 13.10.10 09:39

Musíš žádat. Na úřadě státní sociální podpory. Rodičák se vyplácí z jiných „zdrojů“ než MD. Ale neboj, doplatí Ti ho zpětně, ale pravděpodobně až příští měsíc, když zažádáš teď.

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 13.10.10 10:40

Já jsem navíc musela i za zaměstnavatelem pro žádost o rodičovskou dovolenou, pak pro papír na sociálku…

lenkal123
Kecalka 204 příspěvků 13.10.10 17:23

Ufa díky. Jswem to obvolala a už je to vyřízené. Sice dostanu peníze až v listopadu v horším případě až v prosinci, ale zpětně. Díky moc

Váš příspěvek

Poslední články

Tipy na nejlepší spodní prádlo pro nastávající a novopečené maminky

Očekáváte příchod nového člena rodiny anebo už jste pyšnou novopečenou maminkou? Pak určitě víte, jak je důležitá pohodlné a praktické spodní prádlo. číst dále >

Podle čeho vybírat náhradní mléko pro miminka?

Mateřské mléko a mateřskou lásku nelze ničím nahradit. Jenže kojení jednou ustane a miminko se dožaduje jídla. Jak vybrat mléko, aby miminko co nejlépe prospívalo? číst dále >

TOPlist