Výplatní termín - mateřská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketa0808
Povídálka 17 příspěvků 28.01.11 10:55
Výplatní termín - mateřská

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, k jakému termínu vám chodí mateřská. Jsem z Prahy 6 a jsem OSVČ (žádost vyřizovali na Trojské, P8). Moc díky!!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymní  28.01.11 11:10

PPM mi chodila z Trojské, první jsem viděla asi po čtyřech měsícíh..bydlím kousek od Prahy, rodičovská mi už chodí z naší sociálky a je to pokaždé 11 v měsící

makinav
Povídálka 38 příspěvků 28.01.11 11:12

Já teda z Prahy nejsem, ale ve většině případů chodí mateřská všude stejně a to začátkem měsíce. Já ji mám většinou připsanou na účtě šestého.

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 28.01.11 11:12

tak me taky vyplaci trojska a nemela jsem sni nikdy problem, jen tedy po vanocich se trochu zdrzeli, normalne mi to chodi kolem 6–7 a v lednu mam pocit ze mi to prislo 13nebo 14 ted presne nevim, tak snad ted to prijde zas normalne :-)

marketa0808
Povídálka 17 příspěvků 28.01.11 12:51

Moc díky všem :kytka: , tak snad to přijde začátkem měsíce. Potřebovala bych nakoupit jěště ňáký věcičky na mimi a vcelku ráda bych to stihla ještě před porodem a každé penízky ted jsou dobré :-)

Lindsy
Kecalka 232 příspěvků 31.01.11 09:39

Ahojky, jsem taky OSVČ a žádost jsem posílala na konci listopadu, nastup na mateřskou 1.12.2010.
Dnesnim dnem bych mela mateřskou dostat ale na uctu nic a ke vsemu se tam nemuzu dovolat, a hlavne jim nefunguji snad ani stranky :pocitac:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 35073 příspěvků 31.01.11 13:45

Mě jejich stránky běží… a je to divné, nepovedlo se ti tam něco nevyplnit? Třeba číslo účtu nebo se nepodepsat?

Lindsy
Kecalka 232 příspěvků 31.01.11 13:52

Už mi pak taky šli a i jsem se dovolala, pani mi rekla, ze uz by mi to melo prijit, chtela se podivat do PC, ale klekl jim zrovna system :nevim:
dala mi kontakt na pani, ktera tam dnes nebyla, a mela by vedet vice, budu ji bombardovat zitra :cert:

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 31.01.11 16:20

jako ze uz vam ma prijit materska??

Lindsy
Kecalka 232 příspěvků 31.01.11 16:26

jojo, za prosinec by mi mela ted uz nekdy dorazit-doufam :jazyk:

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 31.01.11 16:28

joooooo za prosinec :-) ja myslela uz za leden :think: tak to ju, tak to je bombardujte ja uz ji teda za prosinec davno mam a cekam na lednovou :-)

Lindsy
Kecalka 232 příspěvků 31.01.11 16:30

Tak to se mas(mate) :mrgreen:
Docela me stvou, my maminy se nemame stresovat aby jsme neprisli o mleko na kojeni, a aby mimi bylo ok, ale socialka je na infarktovy stavy jako delana!!!!!

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 35073 příspěvků 31.01.11 18:13

Já teda nevím, asi žiju na jiné planetě, nebo mám kliku, vždy mi přišlo vše celkem rychle… a to jsem to jednou zapomněla vyplnit a jela na sociálku asi po 4 dnech, když mi došlo :oops:

Lindsy
Kecalka 232 příspěvků 01.02.11 14:02

TAk to mas opravdu kliku.
Dnes jsem tam opet volala, a pani co by mela mit moji PPM na starosti tam porad neni!
Hlavne si me přehzovali jak horky brambor, až se mi chtelo brečet :cry: :cry: :cry:

marketa0808
Povídálka 17 příspěvků 07.02.11 15:14

Tak je to dobry, prasulky za leden mi pry odesilali v patek a do stredy bych je mela mit nejpozdeji na uctu. Hura, a pak vzhuru na posledni nakupy pro prcka :dance: Jo, jinak ze zkusenosti musim rict, ze nejlepsi a paradoxne – z pohledu zpetne – nejpravdivejsi informace jsem dostala vzdy na te lince CSSZ. Volala jsem tam i ohledne toho vyplatniho terminu PPM a pani ma dokonce pristup do systemu, takze mi rekla, v jake fazi se nachazi ta ma platba. Takze vrele doporucuju :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist