Výplatní termín - mateřská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketa0808
Povídálka 17 příspěvků 28.01.11 10:55
Výplatní termín - mateřská

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, k jakému termínu vám chodí mateřská. Jsem z Prahy 6 a jsem OSVČ (žádost vyřizovali na Trojské, P8). Moc díky!!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymní  28.01.11 11:10

PPM mi chodila z Trojské, první jsem viděla asi po čtyřech měsícíh..bydlím kousek od Prahy, rodičovská mi už chodí z naší sociálky a je to pokaždé 11 v měsící

makinav
Povídálka 38 příspěvků 28.01.11 11:12

Já teda z Prahy nejsem, ale ve většině případů chodí mateřská všude stejně a to začátkem měsíce. Já ji mám většinou připsanou na účtě šestého.

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 28.01.11 11:12

tak me taky vyplaci trojska a nemela jsem sni nikdy problem, jen tedy po vanocich se trochu zdrzeli, normalne mi to chodi kolem 6–7 a v lednu mam pocit ze mi to prislo 13nebo 14 ted presne nevim, tak snad ted to prijde zas normalne :-)

marketa0808
Povídálka 17 příspěvků 28.01.11 12:51

Moc díky všem :kytka: , tak snad to přijde začátkem měsíce. Potřebovala bych nakoupit jěště ňáký věcičky na mimi a vcelku ráda bych to stihla ještě před porodem a každé penízky ted jsou dobré :-)

Lindsy
Kecalka 230 příspěvků 31.01.11 09:39

Ahojky, jsem taky OSVČ a žádost jsem posílala na konci listopadu, nastup na mateřskou 1.12.2010.
Dnesnim dnem bych mela mateřskou dostat ale na uctu nic a ke vsemu se tam nemuzu dovolat, a hlavne jim nefunguji snad ani stranky :pocitac:

j.a.n.i1
Vesmírná mluvilka 34146 příspěvků 31.01.11 13:45

Mě jejich stránky běží… a je to divné, nepovedlo se ti tam něco nevyplnit? Třeba číslo účtu nebo se nepodepsat?

Lindsy
Kecalka 230 příspěvků 31.01.11 13:52

Už mi pak taky šli a i jsem se dovolala, pani mi rekla, ze uz by mi to melo prijit, chtela se podivat do PC, ale klekl jim zrovna system :nevim:
dala mi kontakt na pani, ktera tam dnes nebyla, a mela by vedet vice, budu ji bombardovat zitra :cert:

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 31.01.11 16:20

jako ze uz vam ma prijit materska??

Lindsy
Kecalka 230 příspěvků 31.01.11 16:26

jojo, za prosinec by mi mela ted uz nekdy dorazit-doufam :jazyk:

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 31.01.11 16:28

joooooo za prosinec :-) ja myslela uz za leden :think: tak to ju, tak to je bombardujte ja uz ji teda za prosinec davno mam a cekam na lednovou :-)

Lindsy
Kecalka 230 příspěvků 31.01.11 16:30

Tak to se mas(mate) :mrgreen:
Docela me stvou, my maminy se nemame stresovat aby jsme neprisli o mleko na kojeni, a aby mimi bylo ok, ale socialka je na infarktovy stavy jako delana!!!!!

j.a.n.i1
Vesmírná mluvilka 34146 příspěvků 31.01.11 18:13

Já teda nevím, asi žiju na jiné planetě, nebo mám kliku, vždy mi přišlo vše celkem rychle… a to jsem to jednou zapomněla vyplnit a jela na sociálku asi po 4 dnech, když mi došlo :oops:

Lindsy
Kecalka 230 příspěvků 01.02.11 14:02

TAk to mas opravdu kliku.
Dnes jsem tam opet volala, a pani co by mela mit moji PPM na starosti tam porad neni!
Hlavne si me přehzovali jak horky brambor, až se mi chtelo brečet :cry: :cry: :cry:

marketa0808
Povídálka 17 příspěvků 07.02.11 15:14

Tak je to dobry, prasulky za leden mi pry odesilali v patek a do stredy bych je mela mit nejpozdeji na uctu. Hura, a pak vzhuru na posledni nakupy pro prcka :dance: Jo, jinak ze zkusenosti musim rict, ze nejlepsi a paradoxne – z pohledu zpetne – nejpravdivejsi informace jsem dostala vzdy na te lince CSSZ. Volala jsem tam i ohledne toho vyplatniho terminu PPM a pani ma dokonce pristup do systemu, takze mi rekla, v jake fazi se nachazi ta ma platba. Takze vrele doporucuju :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist