Vytáhnutí stentu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mijunka
Kecalka 154 příspěvků 09.05.12 21:38
Vytáhnutí stentu??

Ahojky..prosím Vás máte někdo zkušenosti s vytáhnutím stentu? Mám ho zavedený přes močovou trubici do ledviny a mají mi ho vytahovat (po cca 2 měsících) . Jak dlouho to probíhá,apod.­.děkuju

Reakce:

quinny
Extra třída :D 10406 příspěvků 09.05.12 23:01

Nevím zda jsi těhotná nebo ne. Po porodu se vytahuje až po 6nedělí.
Je to rychlovka, nejdřív mě houpali, že mě na to uspí, ale nebylo to třeba, byla to minutka a byl venku, oproti zavádění velká srandička :lol:
Jasný že rozdíl je hlavně v tom, že mezitím vymizí ta příčina ;)

Mijunka
Kecalka 154 příspěvků 09.05.12 23:59

Nene nejsem těhu..zavádění jsem si zažila,a uf..nemám už zájem. Proto jsem chtěla vedět jak probíhá vytáhnutí..já su totiž v tomto hrozná srababa..kdyby mě nepřipoutali při zavádění,tak jsem zdrhla,tolik nebola ani jizva po císaři :)

quinny
Extra třída :D 10406 příspěvků 10.05.12 09:34

mě to zavádění přispávali lehce, protože jsem byla těhu, jako něco jsem cítila, ale spíš to bylo takové všechno v mlze, a bolelo mě to předtím i potom, takže tak. Proti tomu to vyndání už byla vážně sranda, i když se přiznám, že jsem se ptala po tom slibovaném uspání a když mi lékař s úsměvem řekl, že to není potřeba, tak mi trochu ztuhly rysy, ale měl pravdu – bylo to v pohodě ;)
Poptala bych se a řekla narovinu, že je to pro mě problém a že bych nějaký oblbovák ráda- měli by Ti vyhovět, dnes už se přispává i na ošetření u zubaře, tak proč ne u stentu :mavam:

Mijunka
Kecalka 154 příspěvků 10.05.12 18:19

Děkuju..už to mám za sebou a když nepočítám teda pálení-štípaní tak jsem díky bohu necítila ani ň!! :) Naštěstí tam byl ,,můj,, pan doktor a opravdu se snažil.

quinny
Extra třída :D 10406 příspěvků 11.05.12 17:43
@Mijunka píše:
Děkuju..už to mám za sebou a když nepočítám teda pálení-štípaní tak jsem díky bohu necítila ani ň!! :) Naštěstí tam byl ,,můj,, pan doktor a opravdu se snažil.
:palec: :palec: :palec:
 Váš příspěvek

TOPlist