Výtok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.06.03 20:13
Výtok v těhotenství

Ahoj, jsem v 13. týdnu a už nějakou dobu se mi objevuje slabý výtok. Vím, že to může být způsobeno překrvováním, ale v posledních dnech se mi zdá, že je silnější. Je spíš vodový, trochu mléčně zabarvený. K lékaři jdu příští týden, ale ráda bych se dozvěděla něco víc už trochu dřív. Děkuju za odpověď.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  20.06.03 19:18
Výtok v těhotenství

Není třeba se obávat,doktorka mi říkala,že i silnější výtok je v tomto období úplně normální.Auto­maticky se provádí výtěr a podle něj se zjistí,zda není bakteriálního původu.

H. 19+6tt

bunny
Nováček 3 příspěvky 20.06.03 19:45
Výtok v těhotenství

Většinou to mají na svědomí hormony…neboj.Pa

Petruna
Kecalka 104 příspěvků 20.06.03 20:02
Výtok v těhotenství

Ahoj,

v každém případě to svému lékaři sděl,protože se může jednat i o infekci.Měla jsem ji v těhotesntsví neléčenou (právě proto,že si neustále mysleli,že je to běžný výtok) a dcera se narodila s kand. sepsí.Velmi dopbře se to léčí,takže žádný strach.

P.

Anonymní  04.05.12 18:58

Jsem v polovině těhotenství, ale před pár dny možná týden tomu bude, co se mi oběvil takový zapáchající, bíly „hrudkovitý“ výtok. Navíc pořád si všímám, že mám mokré kalhotky, čirá tekutina, moč to není tu poznám podle čuchu. Dokonce se oběvuje i svědění.
Mohla by to být plodová voda nebo něco takového? nebo je to v těhotenství normální?
Omlouvám se za takový dotaz, ale je to moje první těhotenství a o mimi jsme se snažili dlouho. Děkuji

Paikea
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 04.05.12 19:02

Pro anonymku2 todle bude určitě obyčejná mykoza ale zajdi k doktorovy předepíše ti čípky a za 3 dny máš po problému, nejez moc sladkého pij actimel a bílé jogurty a nemej se žádným sprchovým gelem tam dole tedy myslim :)
Jinak taky mám výtok a jsme v 13tt když to není žádné špinění nestresuju se nepřijde mě to ani akutní ale až pujdu na další kontrolu tak to doktorovy řeknu :-)

Anonymní  04.05.12 19:07

@Paikea já mám právě že kontrolu až za 2 týdny tak jsme měla stach

Jitus.Slavickova
Závislačka 4774 příspěvků 04.05.12 19:11

Mam ten samej problem.jen to nesvedi,nepali a neboli…jen vytok.doktorka mi rikala ze to je normalni..dokud to nedela neplechu.jsem v 7+5tt.

Paikea
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 04.05.12 19:13

já až za 3týdny a nepanikařim může to bejt normální a nbo tam může bejt nějakej zánět ale nemyslím si trpím na výtoky v celku pořád .. Ale nevím s jakym anonymem si píšu zakladatelka to je to že sme stejně v 13tt a neděsila bych se pokud tam není krev nebo rpostě špinění a druhej anonym si myslím že to je ta mykoza .

Paikea
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 04.05.12 19:14

@Jitus.Slavickova jj u mě taky nic nesvědí nic..

Jitus.Slavickova
Závislačka 4774 příspěvků 04.05.12 19:52

Tak bud v klidu.a nestresovat…ja byla ve stredu na utz a jeste zadny srdicko…tak mam taky obavy aby ted bylo…nesnazim se na to myslet..

Karolínaa
Kecalka 144 příspěvků 04.05.12 20:02

Jituš v 7+5tt muj malej taky neměl srdíčko až po 8 týdnu tak na to ani myslet nemusíš a výtok ten mám taky a prý to je vše v pořádku a jsem 25tt

Jitus.Slavickova
Závislačka 4774 příspěvků 07.05.12 18:40

Dekuju karolinko…podle ms mam byt uz 8+1tt dneska.ale podle toho obrazku myslim ze je mladsi.pani doktorka byla ale min. tyden velmi spokojena…tak snad bude vse v poradku.

Karolínaa
Kecalka 144 příspěvků 07.05.12 19:20

Neboj ty miminka si též dělaj co chtějí :D ze začátku nechcou ukázat srdíčko, potom s sebou mrskaj že nevidíme nic a ani to pohlaví :DDDDDDDDDD

Anonymní  19.03.15 22:19

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na výtok v těhotenství jsem v 22.tt, když máme s přítelem sex tak pokaždé to má na sobě i on a docela dost!! Výtok je bílí někdy nazloutly, nevím jestli to je normální děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama