Výzdoba na svatbě, kdo udělá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyna.tyna
Povídálka 20 příspěvků 21.04.17 12:54
Vyzdoba svatba kdo udela ?

Ahoj shanim nekoho kdo nam udela vyzdobu na svatbu a nasledne vyzdobi v den svatby stoly a venkovni posezeni. Svatba je 30.6 v Praze. Nevite nekdo o nekom? Moc děkuji :palec:

Reklama

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Kelišová 6545 příspěvků 2 inzeráty 21.04.17 13:03

Znám svatební designerku, která bude dělat svatbu mě je z Ústí n. L, ale možná by se s ní dalo domluvit.

Šarlota4
Kelišová 6545 příspěvků 2 inzeráty 21.04.17 13:04

Ale ona vše ladí se šaty, květinou, udělá i vývazky do stylu atp. Vše v ten den nebo den před naveze a vyzdobí a dodá.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2052 příspěvků 412 inzerátů 21.04.17 13:44

Zkuste beremese, tam holky určitě tyto věci řeší, nebo pak na FB je spousta skupin které se zaměřují na svatbu

Kristyna.tyna
Povídálka 20 příspěvků 26.04.17 19:49

Beremese jsem zkoušela. Ale hledám opravdu spíš někoho kdo to zajistí celé od nákupu po výzdobu. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama