Začátek těhotenství a bolesti v podbřišku

Fotoalbum tématu (670) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie
Stálice 81 příspěvků 17.04.03 16:27

ahoj,

ráda bych se zeptala, zda máte některá zkušenosti s pobolíváním v podbřisku již v tom nejrannějším stadiu těhotenství - ještě před vynecháním menzes.

Zatím se u mne projevují „nejisté“ příznaky těhotenství a provází to bolení (tupá bolest) v podbřisku - jako u menzes nebo u začínajícího zánětu močových cest…

lucie

Ukázat recenze z kategorie Těhotenské testy

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1277 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  17.04.03 16:52

Ahoj,

jo ja znam bolesti velice podobny menstruacnim nebo spis ty samy. Mela jsem je a proto jsem stale cekala, ze „to“ dostanu, ale opak byl pravdou. Bolesti pretrvavaly ruzne casto jeste asi 3 mesice, pak zmizely.

Nejsou ani dukazem, ze by jsi byla tehotna, ani naopak.

Tak at to je, tak jak chces a pokud mozno bezbolestne ;-)

Lenka

Anonymni  18.04.03 21:23

Ahoj Lucie

mám podobné pocity a taky v danou chvíli přemýšlím, jestli náhodou nejsem těhotná.Pokud ano bylo by to skvělé. Zároveň mi bývá špatně. A vadí mi některé pachy. Tak doufám

Anonymni  19.04.03 10:35

ahoj holky!

Když jsem byla těhotná,měla jsem stejné obtíže jako vy,takže jsem si zpočátku myslela,že dostanu menses.Ty ale nepřišly,a teď máme Klárku.Ty bolesti mi vadily spíš proto,že jsem se bála,že o miminko přijdu,ale prý je to úplně normální,dokonce i občasné dost bolestivé křeče v podbřišku.Tak z toho nezoufejte,určitě je všechno OK.

Držte se HanaZana

Lucie
Stálice 81 příspěvků 22.04.03 15:48

moc vám všem děkuji za odpovědi:-))))

a pokud máte nebo jste měly podobné „příznaky“ i vy další maminky ci maminky čekatelky prosím napište…

mějte se fajn,

Lucie

p.s. termín menzes se blíží, tak pokud bude meškat, test mam již připraven.....:)

Anonymni  22.04.03 21:05

Já jsem na začátku těhotenství měla stejný problém, píchalo mě v podbřišku, tak jsem šla k doktorovi, který mě poslal do nemocnice na podezření mimoděložního těhotenství, naštěstí to nic vážnýho nebylo. TeĎ jsem v 9 měsíci. Doufám, že jsem Vás tím nevystrašila, kazdý má holt jinýho doktora. Myslím, že to každý prožívá jinak, mě zas nebylo celé těhotenství ani jednou nevolno, tak nevím. Určitě to bude v pořádku. Přeju hodně štěstí K.

Anonymni  24.04.03 14:06

Ahoj, já jsem na tom byla obdobně. Břiško mne pobolívalo jako před MS, asi týden po zpoždění (už jsem měla pozitivní test) jsem v noci měla šílený ikřeče v břiše, pěkně jsem se vyplašila, u byla jsem na ultrazvuku taky pro podezření na mimoděložní těh. - týden jsem byla doma v klidu - a ted je to o.k., jsem v 10 týdnu. Ale břicho mne stejně občas pobolívá, a tak se taky trochu bojím, prý je to ale normální. Radila bych ale pro jistotu, pokud to bolí víc, k lékaři zajít… řekli mi, že raději přijít třikrát než pozdě.

přeji všem hezká mimi

j.

janew
Stálice 87 příspěvků 28.04.03 17:33

Zdravím všechny ve spolek. Já taky čekám na MS a nějak mě dnes pobolívá bříško. Zatím jsem se zpozdila jen o 3 dny, tak nevím jestli můžu doufat,a jen pro info, snažíme se zatím první měsíc tak to je asi brzy co? Nemáte některá podobnou zkušenost?

Přeji všem hezký zbytek dne.

Jane

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: janew dne 28.04. 2003 17:34 ]

Anonymni  28.04.03 20:19

mi se o mimi snažily s přítelem asi 2 měsíce. Někkomu to prostě vyjde na poprvé, takže si myslím, že to není brzy. Tak ať vám to vyjde K. + Vikinka v břišku

vajo
Kecalka 272 příspěvků 29.04.03 08:45

Jsem asi ve třetím týdnu a dnes v noci jsem měla dost velký píchání v podbříšku(nemohla jsem ani na malou kvůli bolesti), trochu mě to vyděsilo, protože jsem do této doby měla jen sem tam slabé pobolívání. Jelikož to asi za hodinu odeznělo a teď mi už nic není, tak jsem k lékaři neběžela. Myslíte, že je to normí ?

Eva

Lucie
Stálice 81 příspěvků 29.04.03 12:03

pro janew:

ahoj, ja mam zpozdeni 5 dnu a take se znazime 1. mesic…bohuzel je to prvni mesic po dlouholetem uzivani antikoncepce (Mercilon) a od te posledni „poantikoncepcni“ menzes mam bolesti v podbrisku a v krizi, jako pred menzes…podle TT jsem netehotna a bazalni teplotu mam pod 37 °(predtim jsem si ji nikdy nemerila), takze asi opravdu nic:((

budu rada, kdyz mi das vedet, co a jak u tebe…

lucie

Anonymni  30.04.03 10:45

Ahoj holky, chtěla bych se s vámi taky podělit o svoji zkušenost.

S přítelem jsme se snažili o miminko od prosivce 2002, a ve své naivitě jsem si myslela, že se to určitě povede hned první měsíc.

A ono nic.Menstruaci jsem dostala na den přesně v lednu, pak v únoru, v březnu už jsem podlehla zoufalství a přečetla si na internetu vše o neplodnosti­.Trošku mě uklidnilo zjištění, že snažení 1/2 roku a více je úplně normální, a v dubnu jsem dítě trochu pustila z hlavy, protože jsme se s přítelem stěhovali do nového půdního bytu, který jsme víc než rok společně budovali a zařizovali.Dokonce jsem si říkala,no co, když se to ještě pár měsíců nepovede, tak alespoň budu mít více času na dozařizování bytu, více měsíců budu brát svůj stávající plat a lecos si ještě dokoupím, atd.Jsem velký optimista, a jsem na světě hrozně ráda, takže jsem myslela na jiné věci a užívala si radosti z nového bytu. Krátce po definitivním přestěhování jsem měla dostat menstruaci, a teprve 3. den po vynechání mi došlo, že něco není v pořádku, byla jsem hrozně unavená a slabě mě bolelo břicho, jako bych to každou chvíli měla dostat, ale vůbec mě nebolely záda jako jindy, což mě zaráželo. Udělala jsem si test - a byly tam 2 čárky!! Nedokážu popsat svoji radost, hned jsem běžela k lékaři, a včera mi to definitivně potvrdil.

Takže moje rada: myslete na cokoliv jiného, jen ne nato, jak moc dítě chcete a určitě se to brzy povede!!

P.S. Ještě jsem zapoměla napsat, že ten poslední měsíc jsme se s přítelem milovali mnohem méně než jindy, jak bylo pořád moc práce a starostí, ani jsem si nepočítala, kdy mám ovulaci a plodné dny

P.S. omlouvám se za tak dlouhý příspěvek, ale neumím se vyjádřit stručně

Zdravím všechny snažilky a přeju brzy 2 čárky!!

Anonymni  30.04.03 11:39

Zapoměla jsem se podepsat (ten dlouhý příspěvek),

tak ještě jednou ahoj, Míša

Anonymni  02.05.03 09:44

pro Lucii,

ahoj Luci, tak u mě pořá nic, ani co se týče MS ani těhotenství. Včera jsem si dělala další test a negativní. Takže asi nebudu, ale někde tady na emiminu jsem četla, že si někdo dělal test 3× a negativní a stejně byla těhotná. Tak nevím, asi půjdu k lekáři příští týden. Je mi pořád nějak nevolno a jsem hrožně unavená.Dej vědět co u tebe.

Jana.

P.S. Jsi z Prahy?

janew
Stálice 87 příspěvků 02.05.03 09:49

pro Lucii,

ahoj Luci, tak u mě pořá nic, ani co se týče MS ani těhotenství. Včera jsem si dělala další test a negativní. Takže asi nebudu, ale někde tady na emiminu jsem četla, že si někdo dělal test 3× a negativní a stejně byla těhotná. Tak nevím, asi půjdu k lekáři příští týden. Je mi pořád nějak nevolno a jsem hrožně unavená.Dej vědět co u tebe.

Jana.

P.S. Jsi z Prahy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1277 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama