Zácpa a zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  18.11.01 16:21
Zácpa a zvracení

Ahoj,mám takovou prosbičku,chtěla bych se zeptat,když beru Regulax a Laxygal,protože už 5 let trpím chronickou zácpou a mám problémy se žlučníkem a tak vlastně celý těhotenství,ne každý den,ale když sním těžké jídlo,tak zvracím a jsem v 8 měsíci těhotenství,jak to může ohrozit mé dítě?Doktor tedy podle ultrazvuku říká,že je v pořádku,takže nemůže být třeba mentálně postižený?Děkuji všem za odpověď

Reklama

Reklama

Reakce:

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 18.11.01 21:14
Zácpa a zvracení

Občasné zvracení bez úbytku na váze neznamená nijaké ohrožení plodu a ani nijak nevypovídá o jeho možném poškození

Anonymni  20.11.02 21:09
Zácpa a zvracení

Mě řikala doktorka, že projimadla prokrvujou malou p¨ánev a to by mohlo mít za následek předčasný porod. Na zácpu jsem jedla každý den nalačno 1 lžíci lněného semínka a zapíjela to sklenicí vody. Jinak jsem cvičila na lepší peristaltiku. Ale to tu moc popsat nejde. Je to vleže na boku, začíná se na levém boku cvičit pravou nohou (to je důležité, začíná se na straně slepého střeva).Různě hýbat nohou a pak levou nohou. Dobré je také masírovat krouživými pohyby břicho z prava do leva.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Reklama