Žádost o ukončení studia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lleennttiillkkaa
Neúnavná pisatelka 16579 příspěvků 06.01.10 10:16
žádost o ukončení

Holky prosím vás,
jak co nejlépe napsat žádost o ukončení studia VŠ? Co by tam nemělo chybět, co je naopak zbytečné psát, jak zhruba by ten text měl vypadat? Předem děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12212 příspěvků 06.01.10 10:19

ahoj, to tak trochu záleží i na škole. Nejlepší je podle mě osobně a tam podle požadavků studijního napsat požadovaný text.
Jestli ale nemáš prostor a je to pro tebe daleko, tak bych napsala,že žádám z např. osobních důvodů o ukončení studia, oboru, na té a té fakultě k…
A nebylo by pro tebe lepší jen přerušit? Já kdysi jedno dobrovolně ukončila, a teď když studuju, tak se mi do řádné doby studia vždycky započte i to, jak dlouho jsem studovala předtím a nedostudovala (takže více než rok), celkem tedy vždycky překročím povolenou dobu a platím jak mourovatá! :roll:

Cappy
Kelišová 6097 příspěvků 06.01.10 10:23

Ahoj, tak já jsem tady něco podobného sepisovala.
Většina VŠ má na svých www stránkách na to přímo formulář, který na pc vyplníš, pak vytiskneš a pošleš na jejich studijní oddělení.

Určitě bys měla uvést své jméno, bydliště, datum narození, já zadávala i mail a telefon + studijní program, studijní obor, forma studia a ještě číslo studenta, které mi bylo přiděleno.

Jestli budeš mít zájem, pošlu ti „hlavičku“ té mé žádosti, v případě zájmu napiš přes SZ svůj mail

lleennttiillkkaa
Neúnavná pisatelka 16579 příspěvků 06.01.10 10:29

holky zatím moc děkuju, školu chci ukončit, kvůli dojíždění, nějak jsem si neuměla předtavit, jak je náročný jezdit každý týde trasu Tábor-Brno a zpět. Spoje jsou na houby, při troše dobrý vůle jedu jenom tři hodiny, ale když není zbytí je cesta záležitostí na 5–6 hodin s několika přestupama. No a když se konečně z tý cesty vzpamatuju měla bych jet zase.Autem si do Brna sama netroufnu…Mám sice hodný dítě, který v noci spí jako dudek, ale i tak je to hodně náročný…příště si něco takovýho dobře rozmyslím…teda jako školu ne dítě…

meluzina
Povídálka 45 příspěvků 06.01.10 10:33

lentilko, záleží na škole. zavolej na studijní. u nás bylo nutné ukončit osobně a oběhat tzv. výstupní list. zavolej si, třeba tam vůbec nebudeš muset, a zeptej se, jak to máš napsat.

vulpes
Závislačka 3288 příspěvků 06.01.10 12:21

Tak já jsem asi lajdák a salámista, ale já jsem studium ukončila prostě tak, že už jsem se na té škole neukázala :oops: :oops: :oops: :oops:
Byla jsem teda už na postgraduálu…

lllucie
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 06.01.10 14:24

Já též :oops: po case mi prisel dopis, ze pro nezajem mi oni sami ukoncuji studim z duvodu meho nezajmu…bylo to v plzni…

Werunka21
Nováček 1 příspěvek 19.05.10 15:14

Ahoj…právě řeším stejný problém, chci ukončit studium a nevím zda, mám sepsat nějakou žádost nebo to prostě nechat být a nechodit tam, teda chodit jsem přestala už v lednu, jednalo se o prezenční studium v olomouci a teď se chystám na jiný obor a hlavně dálkově…tak vůbec nevím zda to nechat být a pak mi přijde dopis, že mě vyhazujou nebo tak něco

vulpes
Závislačka 3288 příspěvků 19.05.10 15:42

Jak jsem psala výše, že jsem to vyřešila vyignorováním před 4 lety…tak minulý měsíc jsem se viděla s mým bývalým šéfem /a zároveň školitelem postgrd./ a vypadlo z něj, že jemu stále do teď chodí ze studijního výzvy, aby dodal moje studijní plány :oops: :oops: Asi bych tam měla zajít a už jim to říct, že já fakt už nic nedostuduji :lol:

spaghetti
Nováček 1 příspěvek 11.09.10 12:51

Dobrý den, ahoj,

dnes jsem četla Váš příspěvek na téma žádostí o ukončení studia. MOhla bych vás poprosit, jestli byste mi také zaslala na email vaši hlavičku. Nevím si s tím rady. Děkuji a přeji hezký den

Anna R.

careynka
Neúnavná pisatelka 19456 příspěvků 11.09.10 13:02
lleennttiillkkaa píše:
Holky prosím vás,
jak co nejlépe napsat žádost o ukončení studia VŠ? Co by tam nemělo chybět, co je naopak zbytečné psát, jak zhruba by ten text měl vypadat? Předem děkuju.

Ahoj, ja psala jen ze zadam ukonceni studia ke dni tomu a tomu koncim studium to a to. tecka :-)

pe.tulinkaa
Nováček 1 příspěvek 12.09.10 14:58

Chtela bych Vás požadat o zaslaní žadosti o ukončeni studia na Vš kterou jste nabízela ostatni. Prejem děkuji

Pavlušky
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 08.11.10 17:35
ukončení studia

Zdravím všechny..dočetla jsem se tu v diskuzi, že nějaké slečny ukončili studium na VŠ prostě tím, že tam přestaly chodit a později jim přišel dopis o vyloučení. Jen by mě zajímalo, pokud s tím máte zkušenosti, kdy jste tam přestaly chodit a po jak dlouhé době vám přišel ten dopis?Děkuji moc za všechny odpovědi.

yweta
Závislačka 3362 příspěvků 08.11.10 18:01

Pavluš, já bych tohle nedělala…
Kamarádce, tohle dokonce poradili na studijním a pak jí ta samá paní poslala složenku na školné, protože jí neukončili (nevyloučili) a dalším semestrem přetahovala lhůtu pro studium. Tahle sranda jí přišla na cca 20 tis korun. Takže za sebe doporučuji napsat dopis ve kterém žádáš o ukončení studia.

_katka_such_
Kecalka 121 příspěvků 08.11.10 21:09

Tak studim na VŠ bych si rozhodně nechala ukončit.. nečekala bych, až mě oni vyhodí.. Protože „státem placené“ jsou 4 roky studia na VŠ.. Takže např. projdete zimní semestr, načnete letní a už tam nebudete chodit – čekáte až vás vyhodí.. ale ikdyž tam nechodíte, započítávájí vám to jako studium.. takže příjdete o pár měsíců „zadara“ ..a co když se za tři roky..za pět let, rozhodnete, že chcete znovu studovat? Budete si muset zaplatit.. Mluvím samozřejmě o nesoukromých zařízeních.. Nedávno jsme se o tom bavili s naší přednášející.. Je to škoda, nechávat si jen tak ubíhat ten „placený čas“..
Snad jsem nenapsala nějaký blud, ale vážně mám za to, že to tak je.. :lol:
Jinak sama bych to napsala tak, že žádám o ukončení studia ke dni tomu a tomu, jméno, adresu, datum narození, popř. i email, osobní číslo studenta..
My máme na stránkách ke stažení jakousi „předlohu“.. nemáte to tam také?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist