Zahradní sušák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3041 příspěvků 10.03.11 18:40
Zahradní sušák

Ahojky, chtela bych poridist venkovni susak, takovy ten otocny,ale nevim jaky :think: Nabidka je velika a ceny ruzne. Diky za kazde rady.

Reakce:

ciniminisek
Echt Kelišová 7642 příspěvků 10.03.11 19:18

Ahoj já mám obyčejný z Baumaxu a drží už čtvrtý rok,neměnila bych.Tenhle stál 600,–Kč.Do dražšího bych asi nešla :nevim:

jjelena
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 10.03.11 19:41

Ahoj, taky si ho budu kupovat a byla mi doporučená zn. LEIFHEIT, je sice dražší, ale asi za to stojí. Ten levnej se kámošce zlomil.

emicka09
Ukecaná baba ;) 2113 příspěvků 10.03.11 19:56
Leifheit mam, takovej ten skladaci a muzu doporucit. je sice drazsi, ale je na nej zaruka 2 roky myslim. Po necelem roce zacalo jedno to rameno pri skladani tak nejak haprovat, reklamovala jsem a dali mi na vyber – zpatky penize nebo novej..vzala jsem si novej a zatim vse OK. takze za me :palec:
jjelena píše:
Ahoj, taky si ho budu kupovat a byla mi doporučená zn. LEIFHEIT, je sice dražší, ale asi za to stojí. Ten levnej se kámošce zlomil.

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 10.03.11 20:01

já jdu do Leifheitu, je skládací a navíjecí šňůry, takže nemusím pokaždé otírat, má různé velikosti, já potřebuju tu největší :mrgreen:

alisekR
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 10.03.11 21:09

Leifheit jsem měla, u nás je podniková prodejna,vydržel 2 roky a zlomilo se mi rameno, tak jsem si chtěla koupit novej,ale neměli je na skladě, tak jsem šla do domácích potřeb Jednota a tam si ho koupila kolem 500, budu ho mít třetí rok a je v pohodě. O víkendu už ho vytáhnu má být 15 stupňů a já miluju prádlo sušený na vzduchu. :dance:

petra79
Echt Kelišová 8350 příspěvků 11.03.11 11:08
To já taky pokud mi tam nečudí komíny :mrgreen: :mrgreen: pak to smrdí. :lol:
alisekR píše:
Leifheit jsem měla, u nás je podniková prodejna,vydržel 2 roky a zlomilo se mi rameno, tak jsem si chtěla koupit novej,ale neměli je na skladě, tak jsem šla do domácích potřeb Jednota a tam si ho koupila kolem 500, budu ho mít třetí rok a je v pohodě. O víkendu už ho vytáhnu má být 15 stupňů a já miluju prádlo sušený na vzduchu. :dance:

petra79
Echt Kelišová 8350 příspěvků 11.03.11 11:12

Chci se zeptat sušák od Leifheit vydrží i když fouká silnější vítr?

alisekR
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 11.03.11 20:29
petra79 píše:
Chci se zeptat sušák od Leifheit vydrží i když fouká silnější vítr?

Vydrží,ale musí být dobře ukotvený, mě se ale pak stejně zlomilo rameno, ale proč, to netuším. :mrgreen:

petra79
Echt Kelišová 8350 příspěvků 11.03.11 20:44

A jak se prosím ukotvuje?y to budeme dávat do hlíny.

ciniminisek
Echt Kelišová 7642 příspěvků 11.03.11 23:08

prodávají různé kolíky a různé držáky,různých cen.

http://www.eva.cz/…sakum-12155/

Já mám „zatím“ pneumatiku vyplaněnou betonem a sušák v tom.Nikdy nic neulítlo ani se nezlomilo. :palec: Uklízím až na zimu,kolikrát ani to ne :oops:

emicka09
Ukecaná baba ;) 2113 příspěvků 12.03.11 07:46
my jsme měli díru v zemi už vybetonovanou (předchozí majitel tam měl asi taky sušák), tak jsme nic novýho neřešili..ale s tím sušákem v balení bylo cosi, takovej plastovej válec, kterej snad stačí, když se nějak zapustí do hlíny, řekla bych.
jinka, když fuká, tak se sušák občas točí, jak takovej větrník, ale nevypadá to, že by mu to nějak škodilo.
petra79 píše:
A jak se prosím ukotvuje?y to budeme dávat do hlíny.

spíš řeším jiný problém, když začne jen tak zničehož nic poprchat (což je tady často), co dát nahoru, nějakej kus igelitu? nevyrábí se něco, co by na to pasovalo, nějaká pláštěnka na sušák? :think:

ciniminisek
Echt Kelišová 7642 příspěvků 12.03.11 11:12

Vyrábí mrkni na www.eva.cz ted to mají v akci.
Obal na sušák.

Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist