Zamlkle tehotenstvi po 12. tydnu? Jake jsou priznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.06.10 13:44
Zamlkle tehotenstvi po 12. tydnu? Jake jsou priznaky?

Holky, moc bych chtela poradit.
Jsem dnes ve 14. tydnu a mam bolesti vice na leve strane podbrisku a uprostred jako na stydke kosti. Ty bolesti jsou pouze pichlave a bodaci, vubec ne normalni. Doktorovi jsem to volala, rikal, ze to muze byt normalni. Ale ja jsem se docetla na netu, ze zamlkle tehotenstvi byvaji i po 12. tydnu, tak mam strach z tech bolesti. Nevite jake jsou priznaky? Nejdrive jsem si myslela logicky, ze kdyby to bylo zamlkle tak by prece placenta prestala fungovat a ja bych zacala spinit nebo krvacet, ale nastesti nekrvacim. Pry jsou i bezpriznakove, to znamena, ze placenta funguje dal i kdyz je to zamlkle?? Dekuju predem za odpovedi, hrozne se bojim.

Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16293 příspěvků 04.06.10 13:51

Ahoj, můžou se ti jen natahovat svaly jak roste děloha. Pokud s eopravdu bojíš tak jeď na kontrolu, budeš to mít nejjistější ;) Klidně si vymysli že jsi měla křeče, či trochu krvácela. Vynadat ti za to sice můžou, ale poslat domů bez vyšetření ne.

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 04.06.10 13:54

Tak jestli by tohle byly priznaky zamlklyho tehu, to netusim. Ja jenom ze to bodani na pravy strane sem mela taky, myslela sem, ze mam zanet slepaku, ale na ty strane je kratsi jeden vaz co drzi delohu a den se natahuje a takhle boli. Stydka kost me u prvniho bolela ke konci hodne a u druhyho me bolela uz docela brzo, pak to bylo jenom horsi, az na rehabilitaci mi to spravili a bylo to uz v pohode.
Takze by to nic vaznyho nemelo bejt.

eva valoi
Kelišová 6962 příspěvků 04.06.10 15:01

Ahoj, myslím, že když jde o zamlklý potrat, tak je to spíš bez příznaků – proto se mu taky říká zamlklý. Na kontrole doktor prostě nezaznamená srdeční akci. Já osobně jsem měla největší pohodu při prvním těhotenství, protože jsem skoro nic nevěděla, a tak jsem ani nic takového neřešila. Teď čekám čtvrté dítě a zrovna řeším podobný problém jako ty. Jsem v 18. týdnu a ještě necítím pohyby, tak sama sebe stresuju, jestli náhodou se něco neděje. Upřímě se mi uleví až po porodu, když si dítě budu držet v náručí. Do té doby mám totiž pocit, že nemám situaci uvnitř pod kontrolou. Jsem asi blázen, co?

Anonymní  04.06.10 15:10

Ja vim, ze kdyz je zamlkly tak se o tom nevi. Ale myslim si, ze bych mozna zacala spinit kdyz uz placenta nefunguje?? Byla jsem ve 12. tydnu na UZ a bylo vse v poradku, ale ty bolesti…

Moni25
Neúnavná pisatelka 19175 příspěvků 04.06.10 15:24

víš on Ti tady nikdo asi pořádně neporadí, tak, aby to bylo se zárukou.. co si zkusit prostě zajít někam na pohotovost nebo ambulanci? když jim ty bolesti trošku přibarvíš :oops: nemůžou Tě jen tak odbýt a budou Ti muset udělat utz a Ty budeš v klidu :wink:

eva valoi
Kelišová 6962 příspěvků 04.06.10 15:32
Anonymní píše:
Ja vim, ze kdyz je zamlkly tak se o tom nevi. Ale myslim si, ze bych mozna zacala spinit kdyz uz placenta nefunguje?? Byla jsem ve 12. tydnu na UZ a bylo vse v poradku, ale ty bolesti…

Jenže i kdybys například špinila, tak to ještě vůbec nemusí znamenat potrat, špinit můžeš z x různých důvodů. Jestli máš opravdu nějaké bolesti, zajdi raději k doktorovi, ty sama musíš vědět, jak intenzívní ty bolesti jsou. Fakt je ten, že jak se děloha napíná, určité bolesti člověk prostě může pociťovat. Nebolí tě to třeba po nějaké fyzické námaze?

Tracy
Extra třída :D 13593 příspěvků 04.06.10 15:46

Já myslím,že se ti natahujou vazy jak roste děloha,mi to taky dělá,víc teda u prvního těhu uplně dole jak je slepák,nejvíce to bolelo kolem 16tt,teď mě to občas pobolívá už teď.Já měla zamlklé těhu ve 13tt a příznak jsem neměla vůbec žádný!Dr se mě akorát ptal,zda nešpiním,ale já nic

petullle
Neúnavná pisatelka 19301 příspěvků 04.06.10 15:59

ahojky já prožila zamklé těhotenství v 13 t.t. a vůbec žádné příznaky jsem neměla, žádné bolesti ani krvácení či špinění. Ty si zajet pro jistotu na kontrolu at si v klidecku verim ze to je jenom treba ze stresu a nebo z přetažení a taky jak ti roste bříško, urcite to bude všechno v pořádku :hug:

hkac
Neúnavná pisatelka 15528 příspěvků 04.06.10 17:20

Já jsem měla ZT mezi holkama, příznaky žádné, až pak jsem ve 13+0 malilinko špinila a na UZ nebyla srdeční akce miminka (to odpovídalo 11.tt). Při posledním těhotenství jsem měla příznaky úplně stejné (stejné špinění, taky bez bolestí břicha) a všechno bylo v pořádku. To poslední těhotenství jsem prožila ve strachu, dovedu si představit, jak ti je, ale zkus se toho nebát a pokud strach máš, tak si opravdu někam zajeď, ať máš klid. Ale viděla bych to na napínání vazů, to bolívá víc na jedné straně (ty sice bývají kratší na pravé straně, ale někdo je může mít kratší nalevo). :kytka:

Spee
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 04.06.10 18:31

Ahojik,minulý rok jsem zamlký potrat prodělala v 10.tt.Nejdřív bylo vše ok,ani nevolnosti jsem nepociťovala žádný,paxem začala trošku špinit..to jsem rychle jela na pohotovost,tam mi řekli,že je to dobrý,nasadili utrogestan..no a po týdnu zase jen malinko špinění a bolest břicha,jako bych to měla dostat a když jsem dojela k doktorovi,bohužel srdíčko už nebylo vidět :-(
Je fakt lepší pro jistotu jet k doktorovi,i kdyby řekl,že to nic není,prostě budeš klidnější :-)

Váš příspěvek
TOPlist