Zánět průdušek a kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 02.01.13 13:30
zánět průdušek a k

Ahoj holky, chci se zeptat malý má zánět průdušek bez teplot už týden od čtvrtka bereme atb a dnes večer má poslední dávku, tak se chci zeptat jestli ho mohu okoupat už není celý týden koupaný měla jsem strach hodně kašlal ale teď je to lepší už tak moc nekašle-můžu koupat když zapnu troubu a vyhřeju kuchyň?

Stránka:  1 2 Další »
Emimino Reakce:

sara1000
Závislačka 3908 příspěvků 02.01.13 13:38

Tak ted jsem trochu na rozpacich.Mala ma zapal plic a koupala jsem ji tedy obden, ale koupala…Mame doma teplo, tak snad to nevadi :lol:

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 02.01.13 13:43

Tý jo a to vás při zápalu plic nechali doma? Nám hrozil špitál ale naštěstí atb zabrala :dance:

sara1000
Závislačka 3908 příspěvků 02.01.13 13:45
@verunka84 píše:
Tý jo a to vás při zápalu plic nechali doma? Nám hrozil špitál ale naštěstí atb zabrala :dance:

Nechali, ale musela jsem bedlive sledovat atd…Nastesti s atb se to lepsilo, ale jeste nejsme fit.

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 02.01.13 13:49

@sara1000 To u nás stejně v pátek ko tak jsem zvědavá, malý má atb ospamox co 12hod 5ml-má vysoké dávky že se paní v lékárně ptala jestli má takové vysoké horečky že má takové dávky a já řekla že horečky nemá a velký zánět průdušek, pak má ještě sirup spiropent na roztažení průdušek,3× deně stoptussin a fenistil :roll:

sara1000
Závislačka 3908 příspěvků 02.01.13 13:54
@verunka84 píše:
@sara1000 To u nás stejně v pátek ko tak jsem zvědavá, malý má atb ospamox co 12hod 5ml-má vysoké dávky že se paní v lékárně ptala jestli má takové vysoké horečky že má takové dávky a já řekla že horečky nemá a velký zánět průdušek, pak má ještě sirup spiropent na roztažení průdušek,3× deně stoptussin a fenistil :roll:

To jsme na tom podobne.Mala ma Klacid ATB, k tomu Spiropent, Ambrobene, Olynth a na noc Sinecod :D Chudak, udu ji muset potom nejak srovnat lactobacily.Ted aspon pijeme kysane mleko :)
Ale snasi to lepe, nez kdyz byla mala.To mela take zanet prudusek (7mesic) a to jsem tedy byla hotova z ni, bylo mi ji lito. Spatne to nesla…

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 02.01.13 14:01

@sara1000 Tak malý to nese fakt dobře se až divím :roll: akorát byl protivný jinak super a dnes už musím vykoupat :roll: a chodíte na procházky? My ne ale 3× deně větrám 10 minut ať má vzduch

sara1000
Závislačka 3908 příspěvků 02.01.13 14:09
@verunka84 píše:
@sara1000 Tak malý to nese fakt dobře se až divím :roll: akorát byl protivný jinak super a dnes už musím vykoupat :roll: a chodíte na procházky? My ne ale 3× deně větrám 10 minut ať má vzduch

Prvni dny jsme nechodili, pak jsem ji treba vzala spat do kocaru.At se vyspi na vzduchu a dnes jsme byli i na prochazce.Je ji o dost lepe a nemusim vysvetlovat, jak je to s ditetem, ktere se doma nudi :cert:

sara1000
Závislačka 3908 příspěvků 02.01.13 14:11

Jinak, jak jsem psala. Koupala jsem bez problemu, nejak me ani nenaadlo, ze bych nemela.Ale je pravda, ze Adelka je preci jen vetsi. Vecer je ponekud zamazanejsi :D.

Sarik12
Extra třída :D 12152 příspěvků 02.01.13 14:18

Ja teda pri zapalu plic normalne obden koupala. A byli sme ve spitale

Patule
Kecalka 327 příspěvků 02.01.13 14:37

U nás taky zánět průdušek a v klidu jsem koupala, jen vlásky nemyla a brala jsem to větším fofrem než normálně.

Gabčula
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 02.01.13 15:00

Při zápalu plic mi jedno dvojče normálně v nemocnici koupali obden a já druhé se zánětem prudušek doma taky. Pak při dobírání atb normálně taky koupeme doma obden obě dvě. Ven jsme nechodili.

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 02.01.13 16:20

Jsem s mladsi se zanetem prudusek ve spitale a od primarky mi bylo receno, ze pokud nejsou 40",tak koupat, ale rychlovku

sara1000
Závislačka 3908 příspěvků 02.01.13 18:31

My jsme kupodivu iplne bez teplot.Pri bezne viroze ma pres 38 a ted u zapalu plic ani zvysenou. :nevim:

eviliska
Extra třída :D 14021 příspěvků 02.01.13 23:03

Malá dneska vyfasovala ATB Klacid a DG zápal průdušek s počátkem nálezu na plicích :zed: :zed:. Je poprvé namocná a tak fest :pocitac: :pocitac:. V pátek jdeme na kontrolu a uvidíme.
Maruš jsem dneska už raději nekoupala, áč přpi horečce 39 a výš a akutní fázi nemoci mám strach aby to nebylo ještě horší :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Děti jsou mistři manipulace. Buďte lepší

Vaše dítě je ten nejpřísnější vyjednavač. Pamatuje si vše, co řeknete, a mezery v pravidlech umí najít lépe než protřelí právníci. Na takového "protivníka" se musí strategicky. To alespoň radí profesor Kevin Zollman. V knize The Game Theorist’s Guide to Parenting využívá při výchově stejné triky, které obyčejně platí na byznysmeny nebo třeba politiky. číst dále >

Líbání dětí na pusu. Normální, nebo úchylné?

Objetí, pusinky na čelíčko a na tvář? Žádný problém, všichni se rádi mazlí s dětmi. Ale když dojde na líbání na pusu, rozdělí se rodiče na dva tábory. Kam patříte vy? číst dále >