zeleninové kaše a polévky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  08.01.04 20:12

Prosím poradte!! Mám 8 měsíční holčičku a od 5 měsíce ji přikrmuji (ze začátku polevky), nechtěla vůbec papat, asi po měsíci mi začala krásně jíst snědla vše co jsem ji uvařila ale najednou začala zeleninu opět odmítat (tím odmítat myslím, že se tak začně vztekat kopat kolem sebe až jí jdu nakonec udělat sunar). Snažím se už měsíc do ní dostat alespoň pár lžiček, ale je to k ničemu, sní tak 3 lžičky a to je vše. Zkoušela jsem ji to dávat i do dudliku, a i sladit zeleninu, ale prostě ani náhodou. Už si nevím rady, vím, že zeleninu potřebuje, ale už nevím jak ji oblafnoout. Prosím, jestli máte podobné problémy už vyřešené, tak poraďte. Díky K.

Reakce:

Anonymni  11.01.04 13:20

Prosím poradte!! Mám 8 měsíční holčičku a od 5 měsíce ji přikrmuji (ze začátku polevky), nechtěla vůbec papat, asi po měsíci mi začala krásně jíst snědla vše co jsem ji uvařila ale najednou začala zeleninu opět odmítat (tím odmítat myslím, že se tak začně vztekat kopat kolem sebe až jí jdu nakonec udělat sunar). Snažím se už měsíc do ní dostat alespoň pár lžiček, ale je to k ničemu, sní tak 3 lžičky a to je vše. Zkoušela jsem ji to dávat i do dudliku, a i sladit zeleninu, ale prostě ani náhodou. Už si nevím rady, vím, že zeleninu potřebuje, ale už nevím jak ji oblafnoout. Prosím, jestli máte podobné problémy už vyřešené, tak poraďte. Díky K.

Anonymni  12.01.04 18:38

Asi to vypadá, že mám jen já problém se zeleninou. K.

alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 12.01.04 21:36

Milá K!

Pokud kojíš a holčička přibývá, je spokojená, pak nestrádá a všechno je v nejlepším pořádku. Obrň se trpělivostí, dál nabízej a netrap se, jednou jí to třeba zachutná nebo patří k těm málo dětem, co jim zelenina nikdy moc nepojede…

Kdybys potřebovala to probrat důkladněji, napiš mi mailem na " .{target:_new>frau­@seznam.cz

Alice}":[mail­to:frau@seznam­.cz]

Anonymni  13.01.04 00:19

Mila K, Zkus dat miminku misticku s kasi tak, aby na ni dosahla. Muj syn delal neco podobneho a jak si na jidlo sahnul, byl hned spokojeny a nechal se dal krmit. L

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist