ZFP Akademie - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosatka
Echt Kelišová 9166 příspěvků 15.10.11 07:09
ZFP akademie

nemá prosím někdo zkušenost s touto společností?děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Anonymní  15.10.11 09:05

Zkušenost máme – bohužel :-(

je to 6let, kdy jsem se nechala přemluvit kamarádkou, jela na „školení“, kde jsem se ovšem nedozvěděla nic nového – pro toho kdo má aspoň základ ve finanční matematice to byla ztráta času a navíc zjistí, že ne všechno řeknou přednášející naplno (na některé mé dotazy přednášející ne moc rád odpovídal…), ale pro zbytek lidí to bylo asi něco báječného – to podání, líbivé, ukázka, jak může být člověk úspěšný, jak je zajištěn atd atd na konci nadšeně tleskali u kafe se bavili jak je to skvělé… :roll:

Byla jsem skeptická, že bych šla do podniká přes zprostředkovávání smluv a zisk na základě toho, co za smlouvy uzavřu, ale řekla jsem si, že stejně chceme založit penzijko a životko, tak že si nechám poradit.
Kamarádka spolu se dvěma jejími kolegyněmi nám udělala plán – co všechno si založíme, změníme, … na tzv. optimální částku – 10.tis měsíčně 8-o

Věřila jsem jí, tak jsme s manželem souhlasili. Po roce se ukázalo, že platíme jak mourovatí a že výnos se stejným investovaným kapitálem by byl jinde větší, resp stejný vínos při nižší investici. (nechali jsme si posoudit smlouvy u 4 různých fin. poradců, každý nebídl výhodnější variantu, než byla tato).

Bylo to totiž celé mimojiné založeno na čerpání podílu z provize z uzavření smluv a na cirkulaci peněz ve stavebním spoření – zpětně po změnách ve fin systému vidím, že jsme udělali dobře, že jsme z toho utekli.

Vypověděli jsme smlouvy, u někteých před minim. lhůtou, takže někde jsme museli provizi vrátit a o nějaké peníze přišli, ale zůstat tam, přišli bychom časem o mnoho víc.

btw teď naše nová životní pojistka pokrývající celou 4 členou rodinu (se stejným plněním) je skoro poloviční, než co jsme platili tenkrát

Za mě ZFP ne!!! Firma založená na multilevelu a znalosti jednotlivých poradců se hodně liší – většina z nich je bohužel podprůměrných

Anonym 1

kosatka
Echt Kelišová 9166 příspěvků 15.10.11 09:35

anonymní dík, navštívila mě totiž paní z téhle společnosti.
Dvě smlouvy bych předělat chtěla, ale asi si to udělám samam.nechci být na nikoho vázaná.
Na školení jsem řekla rovnou že ne.
A co jsem četla na netu, tak ty „nadšení“ lidi jsou od nich.prý všemu tleskají apod.
NO jsme ráda že jsem to zjistila dřív než jsem od nich něco chtěla.
Díky za info

Anonymní  15.10.11 09:42

souhlas s anon. 1, já byla i na školení, vynaložených peněz teda nelituju, trochu jsem se v tom zorientovala. Smlouvy jsem si uzavřela podle svého, do žádné optimální částky jsem se nenechala natlačit, přesto že to zkoušeli. Pak jsem z toho úplně vypadla, mám malé dítko. Už bych do toho znova nešla. Ve finále smlouvy postupně vypovídám a předělávám na výhodnější (pro mě a rodinu).

Anonymní  15.10.11 10:30

Zkušenosti máme, přijela k nám mladá holčina oděná do Vuittona na v novém super BMW :lol: Některé smlouvy nám nechala, některé udělala nové, platíme měsíčně přes 7500 :roll: Plus tři nová stavebka…
Příteli převedla peníze někam jinam, ročně jsme tak přišli o 20000 :evil:
Ale jinak jsme teď byli na předávání certifikátů na Moravě, to bylo super :-D Tedy ten víkend, kdy jsme jezdili po sklípcích na kolech, večer bylo tříhodinové vymývání mozků a přehlídka studentíků co si ročně přivydělají kolem 250000 :roll:

Anonymní  15.10.11 10:34

Ahojky, ano měla jsme s nima „něco“ společného cca před pěti lety – asi jako anonym. 1.
Dopadlo to tak, že jsme uzavřeli smlouvy, které nebyly výhodné, platili jsme a po roce je zrušili… peníze samo zpět nic…Navíc po nás banka chtěla sankci za zrušení 15 tis na kterou měla nárok – ze ZFP nám nikdo neporadil jak se chovat, aby tomu tak nebylo…

Prostě za mě ne, chtějí tě jen dostat na seminář a pak pár tvých známých… lidi co tohle nabízejí jsou většinou „rychlokvašky“ a nic moc o tom neví.

A jen perlička na závěr – nyní v září mi přišel dopor. dopis s návrhem od soudu na exekuci – jak jsme smlouvu zrušili před druhým rokem a tehdá za ni dostali vyplaceno 750Kč – nevěděla jsem, že je musím vrátit. Oni je po mě vymáhali, už to měla advokátka na stole a když jsem to chtěla řešit mimo soudně, že jim peníze ihned pošlu, jen abych měla klid. Nějak extra nechtěla…
Ze 750Kč – by bylo rázem 15 tis s exekucí i soudem :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

jirabobes
Neúnavná pisatelka 17794 příspěvků 15.10.11 11:07

Ahoj
Já nevím, ale asi jsem jediná, která má s nima doboru zkušenost.

Ano, nabízejí co nejvíc, aby měli co největší provizi. Ale budu tam vkládat SVÉ PENÍZE, TAK PŘEMÝŠLÍM HLAVOU A SJEdnám (jejda se mi to přeplo :oops: ) si částky, které vyhovují mi. Takže já jsem vše měla na nejnižší splátku. Teda skoro vše.

A ano, když vypovíte po roce, tak nedostanete téměř nic. Teda konkrétně u životního pojištění. Tam je vždycky nějaký ten rok „placení na náklady“, ať to uzavřete u ZFP nebo kdekoliv jinde.
My jsme teď vypověděli životko po cca4 letech a dostaneme zhruba polovinu z toho, co jsme tam naspořili. Ale není se co divit, když to bylo sjednáno na nějakých 36 let.První 3 roky šly do pryč.

Právě včera jsme byli předělat moje životko. Paní mi připravila návrhy, podle mých pořadavků, vytiskla a dala domů. Jsme domluveny na příští týden. Takže mám pěkně čas a můžu se rozhodnout co a jak. Jednání milé, odpověděla na vše, co nás s manželem napadlo…Já s nimi nemám problém. :nevim:

kosatka
Echt Kelišová 9166 příspěvků 15.10.11 11:26

Oni milí jsou, ale obávám se že jen do té doby co si necháte dělat smlouvy.
Kamarádka nejdřív souhlasila, pak se jí to rozleželo a rázem milí být přestali.
No kašlu na to ,nechci se nikam vázat.udělám si někde jen úrazovku celé rodině a to je vše.spořit budu jinde a jinak než přes pojistky

jirabobes
Neúnavná pisatelka 17794 příspěvků 15.10.11 11:59

kosatko
dobré rozhodnutí. Spoření přes pojistky je nesmysl. Možná proto jsme platili a platíme za vše málo, protože máme ty úplně nejnižší částky na spoření a to navíc jen tam, kde se spořit něco „musí“.
U pojistek je to nejnevýhodnější spoření. Máme spoření zvlášť u stevebka a pak jsme pojištění.

Zkusenost  04.12.11 22:37
Obrat

Velice směšné tyhle příspěvky. Že Vám někdo nastaví smlouvy na měsíční splácení 7500 ,,uživ. Anonymní ,, tak jste hloupí leda tak VY … Máte právo názoru a pokud si umíte jednoduchou matikou spočítat,jak se Vám to vleze do rozpočtu rodinky, těžko by Vám to někdo přes vaši vuli nastavil na 7500. :D opravdu směšné.
Já mám se ZFP Akademii dobré zkušenosti a pokud máte selský rozum na správné hodnotě, poznáte,že to má osvědčený systém a pouze Vaší blbostí a tím,že nad danou věcí neuvažujete,jedině tímhle získate se vším špatnou zkušenost. Muj názor na ZFP je kladný a opravdu vím,jak to chodí. Děkuji

nymphy
Závislačka 4704 příspěvků 04.01.12 22:10

Jak tak čtu s dovolením se přidám :) Já jsem taky fin. poradce, ale už ne tak zapaleny jako driv :) A nikdy jsem nic proti jinym firmam nic nemela. Jde opravdu o to kdo k vam prijde,bohuzel do ted to mohl delat kde kdo. Predstava toho ze u me sedi nekdo uplne z jineho oboru,nebudu jmenovat abych neurazila jelikoz kazda prace dobra prace. Ale ze by tenhle clovek mel spravovat me finance…NE dekuji.A tak je dobre se obratit na zname co treba maji jiz dobre zkusenosti a pak se jeste mrknout na net,skoro kazda pojistovna ma zverejnene poplatky za smlouvy apod. Navic je fin.poradce povinen vam zdelit jeho odmenu za smlouvu kterou u vas udela tak se muzete poptat :)
Je fakt ze konkretne tahle splecnost nabira opravdu kazdeho a skoro v kazde domacnosti nabidne spolupraci za zaminkou provize apod.Ale tomuhle se clovek opravdu musi venovat. Hodne stesti preji :kytka:

mildas  02.02.12 14:10

Obchodní zástupci společnosti ZFP akademie jsou opravdu milí,ale jejich hlavním cílem je Vás dostat najejich seminář který je spoplatněn částkou 2100,– Kč pro jednoho a 2600,– Kč pro vás a partnera,pukud se vám tyto částky nelibí a na tento seminář se vám nechce začnou vám vykládat kolik tyto semináře stojí u konkurence,jak je tato nabídka pro vás vyhodná a jak je tato investice nízká,pak také začnou zdůrazňovat kolik získáte peněz na provizích.Pokud ovšem na ten seminář nechcete,tak začnou s nabídkama tzv. výhodných smluv.To vše je pěkné,ale tyto smlouvy jsou výhodné jen do doby kdy je chcete předělat nebo zrušit,to pak nula snulou pojde a investice jsou nenávratně pryč a provize musíte okamžitě vrátit.K tomuto a ještě pár dalším poznatkům jsem došel po včerejším hledáním na internetu a setkání se zástupcem této společnosti ZFP akademie. P.S.: Lituji všech co se nechají nachytat.

anonym123  08.03.12 10:12

Dobrý den,
to co píšete je moc hezké,ale myslím si,že finanční gramotnost je dost důležitá. ZS jsem absolvoval a dal mi hodně jiný názor na finance. Doufám,že mildas není tak naivní a nevěří článkům na internetu. Založím si blog a budu pomlouvat někoho jiného a to mi také uvěříte? Je to trochu směšné. Ohledně plateb. Záleží kdo chce kolik platit a přemlouvat se nenechám. Kdybyste radši obětoval 2100,– a na semináři se sám přesvědčil jak to funguje než roznášel bludy. Poslední věc bych chtěl říct,že tak jako jsou špatní lidé u ZFP tak jsou špatní lidé u OVB,Partners a dalších firem. Záleží na koho narazíte.

Traxia  08.03.12 14:15

Zdravím, já teda nechápu, proč každý mluví o tom špatném. Záleží jen na vás, do čeho ostatní lidi pustíte. Já teda osobně jsem u této firmy nějakou dobu, ale záleží na tom konkrétním člověku, jak vynaloží s vašema smlouvama. Jestliže on chce větší provize, udělá vám smlouvu skoro nesmyslnou! Jenže bohužel takhle funguje hodně poradců. U ZFP jde hlavně o to, abyste se vy sami ve smlouvách orientovali a věděli co dělat. Třeba právě pro to, abyste to nemuseli svěřovat cizím lidem ;) Nebo věděli, na koho se popř. obrátit.

Petr152  19.03.12 15:50
Traxia píše:
Zdravím, já teda nechápu, proč každý mluví o tom špatném. Záleží jen na vás, do čeho ostatní lidi pustíte. Já teda osobně jsem u této firmy nějakou dobu, ale záleží na tom konkrétním člověku, jak vynaloží s vašema smlouvama. Jestliže on chce větší provize, udělá vám smlouvu skoro nesmyslnou! Jenže bohužel takhle funguje hodně poradců. U ZFP jde hlavně o to, abyste se vy sami ve smlouvách orientovali a věděli co dělat. Třeba právě pro to, abyste to nemuseli svěřovat cizím lidem ;) Nebo věděli, na koho se popř. obrátit.

No to jsou přesně řeči zmanipulovaného jedince. A proč měla moje známá od poradce ZFP každé dva roky novou pojistku? Že by nevýhodnější jedna jak druhá. K čertu s letadly. Už ať se dá do zákonů strop provizí a 6 let storen jako v Německu. Stejně tak nechápu proč jí slibovali 3000 provize za dohození a sjednání 2.pilíře když tam je pevná provize 800Kč…
A abych do toho vrážel čas a peníze a pak to při práci dělal a „taky“ pojišťoval nebo abych věděl komu zavolat zní opravdu divně. Od čeho jsou klasičtí dlouhotrvající pojišťováci a ne takoví co zbuntují půl rodiny „abych poradil“.Zvláštní že tito pyramiďáci to nedělají většinou dýl jak rok a končí s vráskama na čele a omlouvají to hrdinstvím „že se v tom vyznají a nikoho nepotřebují“.To je nastejno jako když jde ženská podruhé rodit.„Taky“ ví o co jde,ale doopravdy neví nic…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist