Život o ničem, jen z práce do práce. Máte to taky tak ?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.17 22:10
život o ničem, jen z práce do práce. Máte to taky tak ?

Ahoj potřebuju si nutně postěžovat a vykecat se. Vím, že mi neporadíte nic zázračnýho, ale i tak. Začala jsem chodit do práce, je to moje první práce, předtím jsem byla v zahraničí jako aupair. No a padla na mě depka. Život mi najednou přijde o ničem. Odstěhovala jsem se do Prahy, bydlím sama, kluka nemám, děti nemám, domácího mazlíčka taky ne. Pracovní doba je od 8-17 hod. Domu přijedu tak kolem třičtvrtě na 6. Přijde mi to úplně promrhanej čas, a zbytečně zabitej den. Mám dojem že zbytečně plýtvám svůj život. V práci mě to nebaví, koho jo že (no možná jsou výjimky). Dřepět tam a dělat ze sebe blbce :pocitac:. Koníčky nemám, ani na ně není čas. Neumím si představit, že v těch 6 co přijedu, se seberu a ještě někam pojedu provozovat nějaký koníček. O víkendu jezdím za našima, ale ten víkend uteče tak rychle a zase pondělí do tý práce. No UFFF tak jsem si ulevila a je mi líp. :pankac: Má to někdo stejně? Já vím, že je to normální chodit do práce, nájem se sám nezaplatí, jen mě to štve. Představa, že toto mě čeká do důchodu, tak je mi z toho úplně blbě. Prosím anonym, je to pro mě osobní.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 35600 příspěvků 20.03.17 22:17

Me praci bavi :nevim: mam ji jako konicek. Ale zase nejsem moc s dcerou. Jenze to tak ma kazdy, pokud nema castecny uvazek. Problem je v tom, ze Te prace nebavi.

Talitha
Extra třída :D 13159 příspěvků 20.03.17 22:17

Si vsad sportku. Najdi si praci s jinou prac. Dobou. Nebo která tě bude bavit.
Mi třeba vyhovuje práce na 12h směny. Mam víc času než v práci po-pa 9-17, stejně je celej den zabitej.

Ajejda
Stálice 76 příspěvků 20.03.17 22:21

Co třebas nejit z práce rovnou domu, ale zajit si nekam? Kurz jazyka, cviceni… Domu prijdes kolem 21.00/22.00, v klidu se vyspis do práce na druhy den. Pak když prijdes v 18.00, tak si reknes, ze mas cely vecer před sebou :-) Nebo si najit jinou praci, co by vic bavila? Nebo se podivat po kamaradech/ka­marádkách? Nekam zajit, něco podniknout?

Anonymní  20.03.17 22:21

@Talitha Přesně tak, ten zabitej celej den. No 12h to bych nezvládla fyzicky, pro mě je utrpení 8 hodin a odpočítávám minuty doslova. Přijdu domu, najim se, umeju a můžu jít pomalu spát. No s tou práci, já na to prostě nejsem. Mě žádná nebaví. Vím, že to musím prostě vydržet, jen mě zajímalo, jestli to má někdo taky tak.

blumen
Hvězda diskuse 35600 příspěvků 20.03.17 22:23

A musis zacinat az v 8?

warita
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 20.03.17 22:23
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju si nutně postěžovat a vykecat se. Vím, že mi neporadíte nic zázračnýho, ale i tak. Začala jsem chodit do práce, je to moje první práce, předtím jsem byla v zahraničí jako aupair. No a padla na mě depka. Život mi najednou přijde o ničem. Odstěhovala jsem se do Prahy, bydlím sama, kluka nemám, děti nemám, domácího mazlíčka taky ne. Pracovní doba je od 8-17 hod. Domu přijedu tak kolem třičtvrtě na 6. Přijde mi to úplně promrhanej čas, a zbytečně zabitej den. Mám dojem že zbytečně plýtvám svůj život. V práci mě to nebaví, koho jo že (no možná jsou výjimky). Dřepět tam a dělat ze sebe blbce :pocitac:. Koníčky nemám, ani na ně není čas. Neumím si představit, že v těch 6 co přijedu, se seberu a ještě někam pojedu provozovat nějaký koníček. O víkendu jezdím za našima, ale ten víkend uteče tak rychle a zase pondělí do tý práce. No UFFF tak jsem si ulevila a je mi líp. :pankac: Má to někdo stejně? Já vím, že je to normální chodit do práce, nájem se sám nezaplatí, jen mě to štve. Představa, že toto mě čeká do důchodu, tak je mi z toho úplně blbě. Prosím anonym, je to pro mě osobní.

Jezis, ty mne TAK mluvis z duse. Citim to uplne stejne. Jako clovek si obcas treba zajde s kolegy nekam na pizzu ci sklenicku, ale ze by to obcasne povyrazeni stalo za to a udelalo zivot zajimavy? Ani ta dovolena u more cely ten rok nezachrani.

Ja jsem jeste k tomu introvert, takze sice konicky mam, ale jsou to takove ty aktivity co clovek dela sam a nejlepe doma. Takze mezi lidi se nedostanu a abych pravdu rekla, moc po tom netouzim a nemyslim si, ze by to na vnimani sveta u mne neco zmenilo. Proste ta monotonost a sed zivota je tak ubijejici. Nechapu, jak lidi kolem mne muzou byt zivotem nadseni? Jako co na to presne vidi. Rano vstat, snidane, do prace, stres stres stres, zpatky domu, vecere, spat. Opakovani druhy den ad nausea.

Příspěvek upraven 20.03.17 v 22:24

Uživatel je onlinekacenka8
Ukecaná baba ;) 2063 příspěvků 20.03.17 22:23

Nezkoušela jsi hledat nějakou jinou práci na směny? Třeba by tě to bavilo víc. mě teda víc vyhovovalo mít třeba 2 dny šichtu,2dny volno. Podle toho co píšeš asi žádné dítě nemáš. Třeba by se ti ten život zaplnil kdyby přišel nějaký chlap. Neměla by ses tak užírat tím že, tě ten stereotyp nebaví :nevim:

Anonymní  20.03.17 22:24

@Ajejda No to si právě neumím představit, to bych přijela rychle, rychle bych se musela najíst, připravit jídlo na oběd do práce, rychle umejt, než bych se vykejblovala, byla by půlnoc a akorát bych měla hoňky. Navíc jsem vždycky z tý práce psychicky vyčerpaná, trochu i fyzicky, že jsem šťastná že jedu domu. Jo a to sedím v kanclu. Možná někdy to sezení v kanclu je horší než dělat rukama. Ale rukama dělat nemůžu, to bych zas nedala fyzicky.

blabla123
Závislačka 2777 příspěvků 4 inzeráty 20.03.17 22:25

Já mám pracovní dobu 9-19, odcházím v 8 vracím se ve 20 hodin, to je pak zabitý den :D. Pracuji brigádně.

Anonymní  20.03.17 22:25

@kacenka8 dítě nemám, ani chlapa. Ani nevím kde bych ho našla, když jen dřepím v práci. No ale tyto práce na směny, to je někde ve fabrice ne? Já dělám v kanclu, ráda bych u toho zůstala i když je to vopruz

Anonymní  20.03.17 22:26

@blabla123 tak to je mazec, to by mě kleplo. Fakt upřímně, to bych nedala. To máš takhle denně?

blabla123
Závislačka 2777 příspěvků 4 inzeráty 20.03.17 22:28
@Anonymní píše:
@blabla123 tak to je mazec, to by mě kleplo. Fakt upřímně, to bych nedala. To máš takhle denně?

Samozřejmě, že ne. Ale jsem následující den, tak utahaná, že je to jako bych to měla denně. 10 hodin koukám do ostrých světel a ještě mi každou vteřinu něco pípá u hlavy, jsem pak vyřízená :D
Takhle to u nás chodí.

Anonymní  20.03.17 22:28

@warita Ano přesně tak. Mám úplně stejný pocity. Jedna kamarádka to cítí stejně jako já. A shodly jsme se, že prostě nám chybí ta volnost, jít si třeba jen nakoupit kdy chci, být pánem svého času.

Kauree
Závislačka 4502 příspěvků 20.03.17 22:29

Přijdeš v 6 domů a ještě v 10 sedíš na netu a nespíš - to mi přijde jako 4 hodiny mnohem víc promrhaného života. proč nejít ven, kluk ti u dveří bytu asi jentak nezazvoní? co ti brání pořídit si mazlíčka (když už o něm píšeš)? nemáš koníčky a navíc si neumíš představit, že bys nějaký koníček šla po práci provozovat.. - to tě opravdu nic nebaví, když už tě nebaví práce? problém podle mě není v práci, ale v postoji k životu :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Inositoly výrazně zvyšují šance na miminko

Toužíte po miminku a ono stále nepřichází? Příroda si někdy dává pořádně načas. Na vlastní kůži to pociťuje stále více párů. Příčinou neplodnosti může být vyšší věk, nadváha, metabolický syndrom nebo také syndrom polycystických ovarií. Šance na otěhotnění ale dokážou zvýšit tzv. inositoly. číst dále >

Přijďte nás pozdravit na veletrh PRODÍTĚ 2017 a vyhrajte dětskou postýlku

Ani letos nebude stánek eMimina na brněnském veletrhu PRODÍTĚ chybět. A letos nejedeme s prázdnou. Ve spolupráci s e-shopem Babyrenka jsme si pro vás připravili soutěž o dětskou postýlku pro vašeho malého drobečka. číst dále >

Reklama