Zkratky při vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  05.11.03 14:12
Zkratky

Nevyznám se ve zkratkách, které se používají při vyšetřeních v těhotenstvích. Nepomohli byste mi je dát dohromady nebo existuje nějaký přehled?

Dáša

Reklama

Reklama

Reakce:

kaska
Kecalka 112 příspěvků 05.11.03 16:39
Zkratky

Ahoj, klikni si http://www.bocianoviny.sk/…slovnik.html

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 01.08.11 21:02

ahojky..pokusím se oživit diskuzi..dnes jsem byla poprvé na kontrole v porodnici, jsem 38+4..doktorka mi řekla, že čípek ještě není zkrácený a otevřená jsem pro špičku prstu.
ve zprávě jsem našla zkratku F 2ppx..nevím co to znamená..dále tam mam např. čípek mediosakr.polotuhý, hlavička naléhá na VB, z CTG vysetření mam akcelerace+de­celerace 0, reaktivní děloha..na ctg jsem mela asi 5 kontrakci..Tako vylezlo vždy kolem 60 i nad a nejvíc na 72..PA se mě ptala jestli cítím nějaké bolesti…tomu všemu bych i rozuměla..tak mě zajímá jestli jste měla některá stejný nález a i přes to že doktor řekl, že se porod neblíží, že nález je takový, že bych teď akutně rodit neměla, tak za jak dlouho jste porodily atd..vím, že se občas stává že mu doktor řekne, že se nic nechystá a mamina do druhýho dne porodí a naopak…

díky za odpovědi:)

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 02.08.11 21:18

tak co?? nikdo nebude reagovat?

janicka23
Závislačka 2560 příspěvků 01.11.12 19:18
Obnovuji téma

Ahojky lidičky, mohli byste mi prosím poradit co znamená KB(ZB) jako důlek. :think: :think: Předem díky za odpověď :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Reklama