zkušenosti s centry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  07.02.03 09:59
zkušenosti s centry

nemáte někdo zkušenosti s tím,když se příjde do centra ,kde se léčí neplodnost,zda při první návštěvě mě budou brát krev a ještě nějaká další vyšetření dělat,nebo si mi objednají na termny.íky.verča

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  07.02.03 16:11
zkušenosti s centry

Čau!

Při první návštěvě s váma budou jen diskutovat.

Krev se bere asi 2. den cyklu.

Hodně úspěchů a neztrácejte naději, když se hned nezadaří (je to normál-bohužel)

dandy :wink:

Anonymni  18.02.03 18:54
zkušenosti s centry

Kdyz jsme byli uplne poprve ve Fertimedu v Olomouci, delali nam vysetreni hned, me beznou prohlidku+krev a manzelovi spermiogram.

Jinak hodne Vam prejeme hodne uspechu a at mate nejmene dvojcatka tak jako my, prave jim jsou 4,5 dne presne a jsou moc hezke ta nase babulky.

Anonymni  19.02.03 12:07
zkušenosti s centry

První návštěvě brali krev jen manželovi na genetiku. Já jsem byla na kontrolním UZV a na krev jsem šla 3 a 21. den cyklu. Záleží s jakými vstupními dokumenty tam přijdeš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama