Zkušenosti s Heliosem ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  30.03.03 21:05
Zkušenosti s Heliosem ?

Ahoj, jaké máte zkušenosti s Heliosem Brno a s Pronatelem tamtéž. Já chodím do Heliosu a mám dojem, že jdou rovnou na IVF bez vyšetření. Stačí jim když si vyšetření doneš sama i rok staré. Po nezdařilém prvním IVF sotva se člověk z toho dostane jak fyzicky tak psychicky nejraději by hned začali nové. Upřesnuji, že mé vysledky jsou cca 2 roky staré.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  31.03.03 13:08
Zkušenosti s Heliosem ?

Ahojki!

To mě vůbec netěší, máme stejnou zkušenost s Repromedou, ani neabsolvujete všechna vyšetření a oni jen čekají, až z nás vypadne, že chceme IVF. Navíc napíšou ICSI i tehdy, když je spermiogram výtečný.

Hold, asi z IVF mají největší příjem.

Co zkusit Obilňák? Nemáš žádné reference???

Dandy

Anonymni  04.04.03 12:54
Zkušenosti s Heliosem ?

Zdravím všechny, a chci varovat před Heliosem Brno. Více se stal hotelem než zdravotnickým zažízením. Byla jsem jejich pacientkou 5 let. K dítěti mi nepomohli, ale zato mi poškodili zdraví. Nepoznali krom folikulometrie na UTZ ani velikostmyomů ani správnou lokalizaci a už vůbec neviděli saktosalping. Na mé kruté bolesti v podbřišku a permanentní krvácení napsali antikoncepci a doporučili psychologa.Při tomto všem chtěli indikovat IVF. Dnes jsem po operaci na jiné klinice, o vejcovody jsem přišla, ale dělohu mi zachránili. Chtěla bych ještě šanci, ale hleedat budu jinde. Marie

Anonymni  01.06.03 01:20
Zkušenosti s Heliosem ?

Ahoj!Já jsem byla na ivf v repromedě před třemi roky a byla jsem tam spokojená.Vyšlo nám to tam na 1.pokus a teď máme krásného skoro 3říletého chlapečka.i když jsem slyšela od mých dvou kamarádek se stejnými problémy že se to tam dost zhoršilo.A že jim jde hlavně o to, jak z lidí vytahat peníze.Na obilňáku jsem byla v péči ještě před repromedou, chodili jsme k paní doktorce Višňové-byla velmi příjemná, všechno nám vysvětlila, ale pak odešla na mateřskou a pak už jsme měli pocit, že jsme tam jen číslo v pořadníku.Takže jsme pak odešli do Repromedy.Takže to je asi o zkušenostech-každý je máme jiné.Slyšela jsem ,že v brně je teď dobré sanatorium Unica.olaska :-)))

celtica
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 02.06.06 01:06

Ahojky, já byla v Heliosu jen pár minut a odešla jsem naštvaná a už tam nevkročím. A to jsem tam šla jen se žádankou od dr na odběr krve na hormonální vyšetření. Ta doktorka co tam byla, na mě vyštěkla kdo mě k nim poslal a že oni mi nic neodeberou, leda bych si to i zaplatila. Tak jsem se otočila a šla jsem pak na Bratislavskou, kde byli ochotní a příjemní. Zatím se jinak léčím u své gynekoložky, ale pokud do pul roku konečně nebudu mít mimi, tak přemýšlím taky o Unice.

sweet78
Echt Kelišová 8310 příspěvků 26.07.12 21:15

Já jsem v heliosu nebyla… šla jsem na Obilňák.. Helios má hodně reklamu… Můj manžel říká že pokud dělají reklamu tak potřebují klienty… Ale jinak si myslím že všichni budou upřednostňovat IVF už jen kvuli větší pravděpodobnosti početí…

hanka1120
Kelišová 6212 příspěvků 27.07.12 08:03

Ja mam na helios spatnou vzpominku uz se to asi 3 roky ale proste se zapomenout neda.pan doktor texl nam tenkrat udelal vsechny mozne vysetreni jako je hp imuno genetiku ultrazvuk manzel spermio vse dopadlo dobre az na to muj ultrazvuk proste chyby je vemne nedelaji se mi folikuly sami, jenze to uz jsem vedela z gyndy a proto chtela pomoct, ale pan doktor rekl ze jediny ivf s icsi, ze inseminace nema cenu nechapala jsem proc to mi ani nevysvetlil, jen jsem mu rekla ivf zatim nechci, a on proste primo od pusy vyslovil jinak proste neotehotnite, smal se u toho kdyz to rikal a mel k tomu jeste blby keci, ja jsem se stoho doma dva dny nemohla vzpamatovqat, tak jsme se s manzel rozhodli ze o tam odejdem, pak asi za dalsi rok jsme premysleli zda repromeda ci obilnak vyhral obilnak statni car jsem tam spokojena, sestry i doktori ochotni, taky mi napred nabidli inseminaci 2krat bohuzel nevysla. a ted mam prave rozjete ivf a jsem pred opu ale jsem spokojena

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Reklama