Změna profilového jména na facebooku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ALISHI
Kecalka 350 příspěvků 01.05.12 09:53
Změna profilového jména na facebooku

..Ahojky holky, hned na úvod bych vám všem chtěla popřát krásný 1. máj a ať vás ti vaši miláčkové pořádně zulíbají pod těmi rozkvetlými stromy :kytka: …užijte si tento krásný čas :srdce: …ale teď k mému dotazu: …holky, dá se na fcb změnit profilové jméno? Koukám na to už od rána a nemůžu na to přijít :nevim: …co když se třeba vdám :lol: a budu mít jiné příjmení? Přece to musí jít nějak změnit, né? Moc všem děkuji za případné rady a pomoc! :mavam:

Reakce:

bela12  01.05.12 09:55

Ahoj samozřejmě to jde, já na to taky nemohla přijít, než mi to poradili ,ale stačí dát vpravo nahoře takovou tu tabulku (šipku), tam dát nastavení soukromí pak změnit jméno a dole musíš napsat heslo, aby se ti změnilo.

xmarge
Kelišová 5424 příspěvků 01.05.12 09:57

Přihlas se na facebook a pak klikni na tu šipečku úplně vpravo nahoře a dej nastavení účtu a následně u jména zvol upravit. Tam si změníš jméno.

ANEBjája
Závislačka 4446 příspěvků 01.05.12 09:57

je to pod tou pravou šipkou „nastavení účtu“. a dělá se to naprosto běžně, já jsem vdaná už po druhé a ani jednou nebyl problém :)

Meliora
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 01.05.12 09:57

Jde v Nastavení účtu. Rozbal si tu nabídku, jako když se chceš odhlásit a tam to najdeš. V záložce Obecné je možnost změnit jméno.

ALISHI
Kecalka 350 příspěvků 01.05.12 09:58

:palec: …holky, moc vám děkuji za bleskové odpovědi!!!…jdu na to kouknout, snad se mi to podaří :dance: …díky moc ještě jednou :hug:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 01.05.12 10:46

omlouvám se, že lezu do diskuze, ale mě to stejně nejde, potřebuji si taky změnit příjmení, dám šipku, změna osobního profilu, ale jméno tam nikde nevidím :think: :oops:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 01.05.12 10:48

už jsem na to přišla :potlesk:

ANEBjája
Závislačka 4446 příspěvků 01.05.12 10:49

@goldenka to je tím, že jsou v jednu chvíli funkční různý varianty profilů (nejen Timeline, ale obecně všeho) – a ještě i pod různýma prohlížečama to vypadá taky jinak. tak pak je těžký radit úplně přesně :nevim:

ale hlavněže jsi to našla :)

ALISHI
Kecalka 350 příspěvků 01.05.12 11:52

˙..taky u mě hotovo :dance: …díky moc!

Fakky  08.10.12 22:48
Ještě jeden dotaz k změně jména..

Měl bych jeden dotaz ke změně jména na FB..Nevíte jestli se dá nějak změnit jméno když už jsem vyčerpal možnosti? díky :)))

Anonymní  20.11.13 22:06

Ahoj, kdysi jsem blbla na FB se svým jménem a nyní nejde změnit, píše to cosi, že bylo již změněno mnohokrát a nejde to. Nevíte, jestli to jde nějak obejít, jestli se to nějak odblokuje časem atd?

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist