Změna profilového jména na facebooku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ALISHI
Kecalka 350 příspěvků 01.05.12 09:53
Změna profilového jména na facebooku

..Ahojky holky, hned na úvod bych vám všem chtěla popřát krásný 1. máj a ať vás ti vaši miláčkové pořádně zulíbají pod těmi rozkvetlými stromy :kytka: …užijte si tento krásný čas :srdce: …ale teď k mému dotazu: …holky, dá se na fcb změnit profilové jméno? Koukám na to už od rána a nemůžu na to přijít :nevim: …co když se třeba vdám :lol: a budu mít jiné příjmení? Přece to musí jít nějak změnit, né? Moc všem děkuji za případné rady a pomoc! :mavam:

Reakce:

bela12  01.05.12 09:55

Ahoj samozřejmě to jde, já na to taky nemohla přijít, než mi to poradili ,ale stačí dát vpravo nahoře takovou tu tabulku (šipku), tam dát nastavení soukromí pak změnit jméno a dole musíš napsat heslo, aby se ti změnilo.

xmarge
Kelišová 5234 příspěvků 01.05.12 09:57

Přihlas se na facebook a pak klikni na tu šipečku úplně vpravo nahoře a dej nastavení účtu a následně u jména zvol upravit. Tam si změníš jméno.

ANEBjája
Závislačka 4446 příspěvků 01.05.12 09:57

je to pod tou pravou šipkou „nastavení účtu“. a dělá se to naprosto běžně, já jsem vdaná už po druhé a ani jednou nebyl problém :)

Meliora
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 01.05.12 09:57

Jde v Nastavení účtu. Rozbal si tu nabídku, jako když se chceš odhlásit a tam to najdeš. V záložce Obecné je možnost změnit jméno.

ALISHI
Kecalka 350 příspěvků 01.05.12 09:58

:palec: …holky, moc vám děkuji za bleskové odpovědi!!!…jdu na to kouknout, snad se mi to podaří :dance: …díky moc ještě jednou :hug:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 01.05.12 10:46

omlouvám se, že lezu do diskuze, ale mě to stejně nejde, potřebuji si taky změnit příjmení, dám šipku, změna osobního profilu, ale jméno tam nikde nevidím :think: :oops:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 01.05.12 10:48

už jsem na to přišla :potlesk:

ANEBjája
Závislačka 4446 příspěvků 01.05.12 10:49

@goldenka to je tím, že jsou v jednu chvíli funkční různý varianty profilů (nejen Timeline, ale obecně všeho) – a ještě i pod různýma prohlížečama to vypadá taky jinak. tak pak je těžký radit úplně přesně :nevim:

ale hlavněže jsi to našla :)

ALISHI
Kecalka 350 příspěvků 01.05.12 11:52

˙..taky u mě hotovo :dance: …díky moc!

Fakky  08.10.12 22:48
Ještě jeden dotaz k změně jména..

Měl bych jeden dotaz ke změně jména na FB..Nevíte jestli se dá nějak změnit jméno když už jsem vyčerpal možnosti? díky :)))

Anonymní  20.11.13 22:06

Ahoj, kdysi jsem blbla na FB se svým jménem a nyní nejde změnit, píše to cosi, že bylo již změněno mnohokrát a nejde to. Nevíte, jestli to jde nějak obejít, jestli se to nějak odblokuje časem atd?

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist