Zmenšení fotek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kubykula
Závislačka 3949 příspěvků 22.06.10 18:06
Zmenšení fotek

ahojky, mám dotaz, a nevím kam ho zadařit..tak házím sem…:-)

stáhla jsem si mraky fotek do pc, ale potřebovala bych je zmenšit, nejlépe všechny najednou, ať to nemusím dělat hodiny postupně…:-) neexistuje nějaký program, vkterém to jde zmenšit najednou, ??? díky moc

Reakce:

milhaus
Kelišová 5909 příspěvků 22.06.10 18:14

ahoj,já mám program Irfanview,ale bohužel ti neřeknu,zda to zmenšuje více fotek najednou,Já ho používám jen kvůli pár fotkám,ale jinak je to docela dobrej program.

isand
Ukecaná baba ;) 2148 příspěvků 22.06.10 19:00

Ahojky, já používám Zoner media explorer 5. Označím libovolný počet fotek které chci zmenšit.
Ke stažení je zde: http://www.albumfotek.cz/index.php?…

Pokud ale fotky jednou zmenšíš, tak už nikdy nedosáhneš zpátky té kvality, kterou měli. Takže se to dá využít, spíš jen když je chceš někam vložit, určitě ne pro archivaci.

kubykula
Závislačka 3949 příspěvků 22.06.10 22:16

holky děkuju moooc vyzkouším.

xxEdward  24.06.10 21:58

nejjednodušší je dát pravý klik na fotku / otevřív v porgramu / malování / změna velikosti / nastavit např. 50% a dát uložit. Není třeba nic instalovat, program Malování je v každém PC. Kdybys ale měnila víc fotek, je to pravda trochu zdlouhavé.

pomeranca
Echt Kelišová 8792 příspěvků 12.07.10 18:23

Já mám oblíbený program JPEGresampler (dá se v poho stáhnout) právě proto, že je na větší množství fotek naráz. Můžeš si vybrat kriterium jak chceš zmenšit – procenta, pixely, velikost obrázku v kb…
Jde akorát o to, aby všechny měněné fotky byly v jednom adresáři a nebyly tam žádné jiné, které měnit nechceš…

Váš příspěvek

TOPlist