Znáte prace-nadoma.cz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hana135
Kecalka 112 příspěvků 15.11.11 12:32
Znáte prace-nadoma.cz?

Ahojky,
mám takový dotaz, dnes jsem při brouzdání na netu objevila stránku prace-nadoma.cz Tak jsem na to chtěla zkusit kouknout a chtělo to poslat sms za 99,– že mi to potom pošle heslo s garancí, že žádný další poplatek už nebude třeba. Tak jsem hloupá :zed: prostě jsem tu sms poslala. Vybrala si konkrétní práci a už to byl šok, byla to slovenská firma a chtěli poslat 400,– a poté pošlou už materiál a smlouvu. Asi je to další podvod, co? :pocitac: Setkala jste se některá s tím?

Reakce:

AnastazieB
Kelišová 5313 příspěvků 15.11.11 12:39

Tuhle stránku neznám, každopádně všude, kde po tobě budou chtít zaplatit cokoli předem, je to podvod. Ani bych to nerozlikávala…

Jana F
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 15.11.11 12:49

přesně tak, jakmile chtějí peníze, ať už sms nebo složenkou, tak od toho ruce pryč. takových podvodníků je dnes plný internet :pocitac:

michaba83
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 15.11.11 12:53

jednou jsem odpovídala na práci doma. Postupně jsem jim (kráva) poslala asi 800,– :zed: a ve finále mi přišlo, že si mám založit živnost a že mi dají práci domů :pocitac:
Ale už nevím, co to bylo za inzerát

hana135
Kecalka 112 příspěvků 15.11.11 12:58

No jo, já věděla, že už poslání sms je divné, ale říkala jsem si co kdyby :(. :nevim: Já jen jestli někdo nezná tuhle konkrétní adresu.

miriskaw
Kelišová 5728 příspěvků 15.11.11 13:38

Taky jsem jednou tak naletěla :cert:
Poslala jsem obálku se známkou,oni mi poslali letáky s nabídkami,tak jsem si jednu vybrala,poslala 160kč a oni mi poslali popis té práce a že mám poslat dalších 400kč a oni mi zase pošlou smlouvu a pak zas a zas.Sekla jsem s tím,takže jsem přišla o těch 160kč.
Nas… jak čert a nic z toho :cert: :cert:
už nikdy neposílat peníze předem

Váš příspěvek

Poslední články

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

Jak předejít atopickému ekzému u dětí?

Až 60% dětí se narodí se sklonem k velmi suché kůži a přibližně u třetiny z nich se ještě před prvními narozeninami rozvine atopická dermatitida. číst dále >

TOPlist