Znáte prace-nadoma.cz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hana135
Kecalka 113 příspěvků 15.11.11 12:32
Znáte prace-nadoma.cz?

Ahojky,
mám takový dotaz, dnes jsem při brouzdání na netu objevila stránku prace-nadoma.cz Tak jsem na to chtěla zkusit kouknout a chtělo to poslat sms za 99,– že mi to potom pošle heslo s garancí, že žádný další poplatek už nebude třeba. Tak jsem hloupá :zed: prostě jsem tu sms poslala. Vybrala si konkrétní práci a už to byl šok, byla to slovenská firma a chtěli poslat 400,– a poté pošlou už materiál a smlouvu. Asi je to další podvod, co? :pocitac: Setkala jste se některá s tím?

Reakce:

AnastazieB
Kelišová 5353 příspěvků 15.11.11 12:39

Tuhle stránku neznám, každopádně všude, kde po tobě budou chtít zaplatit cokoli předem, je to podvod. Ani bych to nerozlikávala…

Jana F
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 15.11.11 12:49

přesně tak, jakmile chtějí peníze, ať už sms nebo složenkou, tak od toho ruce pryč. takových podvodníků je dnes plný internet :pocitac:

michaba83
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 15.11.11 12:53

jednou jsem odpovídala na práci doma. Postupně jsem jim (kráva) poslala asi 800,– :zed: a ve finále mi přišlo, že si mám založit živnost a že mi dají práci domů :pocitac:
Ale už nevím, co to bylo za inzerát

hana135
Kecalka 113 příspěvků 15.11.11 12:58

No jo, já věděla, že už poslání sms je divné, ale říkala jsem si co kdyby :(. :nevim: Já jen jestli někdo nezná tuhle konkrétní adresu.

miriskaw
Kelišová 5758 příspěvků 15.11.11 13:38

Taky jsem jednou tak naletěla :cert:
Poslala jsem obálku se známkou,oni mi poslali letáky s nabídkami,tak jsem si jednu vybrala,poslala 160kč a oni mi poslali popis té práce a že mám poslat dalších 400kč a oni mi zase pošlou smlouvu a pak zas a zas.Sekla jsem s tím,takže jsem přišla o těch 160kč.
Nas… jak čert a nic z toho :cert: :cert:
už nikdy neposílat peníze předem

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist