Zpomalený notebook

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olunka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 18.11.09 16:16
Zpomalený notebook

Ahojky,už něco přes týden mám strašně zpomalený notebook,nejdou mi vůbec přes email posílat fotky,vždy se mi ukýže že ukazetel není k dispozici nevíte čím to je?Nebo mi třeba nejdou vůbec přidat fotečky do fotoalba tady na emimi,kolikrát se to načítá i 20 minut,ale výsledek žádný,neodešlou se,je možný že mám třeba vir v noťasovi který způsobuje tu zpomalenost?Už mě to štve. :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15584 příspěvků 18.11.09 16:20

Virem to být může, ale nemáš třeba přeplněný disk? Třeba fotkama?

IvaV
Echt Kelišová 8588 příspěvků 18.11.09 16:21

Napadla mě trivialita o nastavení režimu. (Mě se to sem tam stává, že holky zapnou a já pak lamentuji na pomalé načítání.)

Ikonka s baterií v pravo dole vedle času. :wink:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 18.11.09 16:37

hkac promin jsem fakt antitalent,ale jak poznám přeplněný disk? :roll:
IvaV a jaký režim ty používáš?

Taminka
Extra třída :D 12592 příspěvků 18.11.09 16:57

ahoj
take me napadl preplneny disk…kliknes na tento pocitac,na C a pravym tlacitkem mysi na vlastnosti a uvidis kolik tam toho mas.

Virem to take byt muze..

Olunka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 18.11.09 16:59

Tak jsem se dívala a kapacita je dooost velká.

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 18.11.09 17:35

Mně když se tohle stane, tak udělám jednoduchou věc, a to sice celý počítač zformátuju…není snad ani možné, aby po jedné instalaci operačního systému běžel hezky nějak dlouho, obzvlášť když se na něm často dělá…minimálně jednou do roka zformátování udělám…samozřejmě to může být i virem, ale na to to zformátování zabere parádně :wink: ale to Ti asi někdo bude muset udělat :-?

Angua
Hvězda diskuse 49288 příspěvků 18.11.09 18:10

Zkus projet antivirem, Ad-Awarem, promazat, odinstalovat kraviny, pokud možno zrušit co nejvíc ikon na liště vpravo jak jsou hodiny (většinou se to dělá někde v nastavení toho programu) a udělat defragmentaci. Třeba to trochu pomůže, mně to pomáhá, jsem nenapravitelný shromažďovatel kravin :oops: :lol:

filad
Kelišová 6336 příspěvků 18.11.09 19:25

Ahojky, tohle presne se mi stavalo kdyz jsem mela pomale pripojeni…

morisek007
Nováček 1 příspěvek 18.11.09 20:59

ja bych to nevidel na vir, ale neco, co sis nainstalovala do systemu. doporucuju poprosit nekoho pocitacove zdatnejsiho o proskenovani adawaru a viru. vidim to ale spis na reinstalaci systemu. nasledne vytvorit zalohu systemu. a hlavne neodklikavat cokoliv viidim na obrazovce. taky jakykoliv neznamy a nevyzaany mail rovnou mazat.
2lenka123: windows vydrzi i dele, nez rok, ale musi se udrzovat v kondici a nezkouset porad instalovat kdejakou blbost.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 18.11.09 22:03

Když já to nechápu,já nic nikde nestahuju ani si nic neinstaluju,ten notebook mám vyloženě jen na brouzdání po netu,jediný co mě napadá že mi to takhle blbne od té doby co jsem si naistalovala program na stahování fotek z fotáku , jinak nic víc nemám,ani na ploše ne , tam mám jenom ICQ a spouštěcí program na net a total comander . :nevim: :pocitac:

Roman V  19.11.09 14:06

To instalujete celý notebook znovu každý rok? Do toho by se mi tedy nechtělo a to dělám v IT oboru …

anienka
Povídálka 16 příspěvků 19.11.09 14:23

a zkousela si defragmentaci? (start-prislusenstvi-systemove nastroje-defragmentace-zvolis disk C(protoze nejvic pracujes asi na nem)a zmacknes defragmentovat) kdyz stahujes hodne fotek, tak je urcite porad taky premistnujes a mazes, to ti pak taky muze hodne zpomalit notas a defragmentace pomuze. Ja bych teda urcite zatim neformatovala, uz jenom pri predstave, jak bych musela zase vsechno nastavovat a instalovat…
jo a jeste detail: kdyz defragmentujes, tak toho na pc moc neudelas, takze treba ja to delam v noci, dam notas do kuchyne, spustim defragmentaci a jdu spat :-)

IvaV
Echt Kelišová 8588 příspěvků 19.11.09 19:51

Úplně hloupý dotaz a ta defragmentace – to něco i maže nebo jen vysloveně přerovnává? Jde mi o nutnost případných záloh důležitých dat. (Jo já vím že bych měla mít zálohované všechno i tak.) :oops: :roll:

Děkuji.

Jo já mám nastaven Vysoký výkon stále (ale já to mám kvůli Pinaclu a Photoshopu – jinak nepracují jak by měli.)

anienka
Povídálka 16 příspěvků 19.11.09 20:02

jenom „prerovnava“ :-) a neni to hloupej dotaz, je lepsi se vzdy zeptat, nez abys pak litovala :-) hezky vecer a at to pomuze :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist