Zpožděná menstruace - můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lennypenny
Nováček 10 příspěvků 21.04.17 12:44
Zpožděná menstruace - můžu být těhotná?

Ahoj holky,

poslední menstruaci jsem měla 3.3.2017.

3.4.2017 jsem byla na preventivní prohlídce u doktora. Menstruace měla přijít někdy kolem 5.4. Čekala jsem na ni 14 dní a včera se mi dostavilo jen lehounké špinění, které trvá i dnes. Můžu být těhotná? S manželem se nenuceně snažíme o mimi :)

Říkám si, že kdybych byla těhotná, že by to poznala na gynekologii. Nevím no. :think:

Reklama

Reklama

Reakce:

xjuklickova
Závislačka 4191 příspěvků 1 inzerát 21.04.17 12:46

@lennypenny muzes,i klidne mohla jsi byt a uz nejsi. At to dopadne :hug:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21907 příspěvků 3 inzeráty 21.04.17 12:46

@lennypenny těhotenský test jsi zkoušela?

Reaskiller
Závislačka 4830 příspěvků 21.04.17 12:48
@lleennttiillkkaa píše:

To nie je zly napad :mrgreen: :palec: :mrgreen:

lennypenny
Nováček 10 příspěvků 21.04.17 12:48
@lleennttiillkkaa píše:

Ještě ne, bojím se zklamání, jelikož předtím vždy jsem si myslela, že jsem a nebyla. Ale koupím si ho a budu mít jasno no :) Správná otázka.

Příspěvek upraven 21.04.17 v 12:49

lennypenny
Nováček 10 příspěvků 21.04.17 12:49

Jen mě zajímalo, jestli se to někomu nestalo :)

Tichošlápek
Závislačka 4842 příspěvků 21.04.17 12:49

Na prohlídce ještě nic vidět nemusela. Určitě zkus test, uz by měl byt pozitivní

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21907 příspěvků 3 inzeráty 21.04.17 13:43
@lennypenny píše:
Jen mě zajímalo, jestli se to někomu nestalo :)

Dost o tom pochybuju. Většina z nás si po pár dnech zkusí udělat právě ten test.

simsa55
Povídálka 36 příspěvků 21.04.17 14:26

Nemusel to poznat, taky jsem byla na gynde na kontrole uz tehotna. Jeste jsem netusila, ze jsem v tom a ani mudr to nepoznal. Jeste se me ptal na antikoncepci :lol:

MaminkaLucka
Kecalka 438 příspěvků 21.04.17 14:30

Určitě by to doktor ještě neviděl… možná jsi těhotna.
Doporučuji udělat test. Ať tak či tak, dozvíš se to…

bartsch
Závislačka 3791 příspěvků 21.04.17 14:35

@lennypenny Pokud jsi byla na gyndě ještě před očekávanou MS, tak případné těhotenství neměla doktorka jak poznat. Sliznice je vysoká, ale to je v této fázi MS cyklu normální a na UTZ ještě není nic vidět. Nemá cenu ani testovat. Ale pokud ti teď MS mešká už skoro 20 dní, nechápu, že si neuděláš test. To už budeš mít okamžitě silné //, pokud jsi těhotná.

terezahlavackova
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 21.04.17 17:35
@bartsch píše:
@lennypenny Pokud jsi byla na gyndě ještě před očekávanou MS, tak případné těhotenství neměla doktorka jak poznat. Sliznice je vysoká, ale to je v této fázi MS cyklu normální a na UTZ ještě není nic vidět. Nemá cenu ani testovat. Ale pokud ti teď MS mešká už skoro 20 dní, nechápu, že si neuděláš test. To už budeš mít okamžitě silné //, pokud jsi těhotná.

Protoze je lepsi na to zalozit diskusi. Co kdyby to marenka nebo pepicka mely taky tak :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Akční vodní radovánky i relax 2 hodiny cesty z Prahy

Churpfalz je rozsáhlý a krásný rodinný zábavný park v Německu pouhých 190 km... číst dále >

Je vaše dítě kytarista, nebo klávesák?

Hudebně nadané děti o sobě většinou dávají vědět už od kolíbky. Neustále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm jednoduchých způsobů, jak si o pár let prodloužit život

Cesta k dlouhému a zdravému životu nemusí být kupodivu ani moc náročná. Někdy... číst dále >

Proč starší lidé hůř hubnou? Mizí jim svaly a ztrácí chuť, říká psychiatr

Je mnoho faktorů, které komplikují shazování přebytečných kil v dospělosti a... číst dále >

Reklama