Zvracení v 16. týdnu, bílkoviny v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  11.10.03 12:30
Zvracení v 16. týdnu, bílkoviny v moči.

Ahoj holky! Jsem v 16. týdnu a najednou jsem začala každý den zvracet! Přitom za celý 1. trimestr jsem zvracela všehovšudy 4krát! Doktor mi udělal jaterní testy - výsledek zatím nevím, Prý to ve čtvrtém měsíci už není normální… Nemáte některá podobnou zkušenost?

A dál … Od začátku těhotenství pořád hubnu a skoro nepiju (snažím se, ale prostě mám k tekutinám odpor). Takže asi v důsledku toho se mi teď v moči objevily bílkoviny (což je prý známka špatného fungování ledvin!).

Nicméně dokrora moje hubnutí, ledviny a játra vůbec nevzrušují! … Jestli máte některá podobnou zkušenost, prosím ozvěte se a poraďte!

Moc děkuju, Baghira.

Reklama

Reklama

Reakce:

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 12.10.03 11:01

Ahojky!

Ja jsem taky mela pri jedne kontrole zvysene bilkoviny v moci. Ptala jsem se, co to znamena a sestra mi rekla, ze jsem mohla predesly den snist neco, na co nejsem zvykla a tak byla hladina bilkovin vyssi ( a ja se predtim prejedla smazenyma rizkama, ktery normalne nejim ) . Jestlize se to nebude priste opakovat, tak se nic nedeje. A opravdu to pri dalsi kontrole bylo v poradku. Takze to je moje zkusenost.

Lucka 20.tt

claire
Stálice 63 příspěvků 12.10.03 15:44

Ja jsem taky v 4 mesici a muzu ti rict, ze zvracim od zacatku druheho mesice az do ted a to vytrvale a mnohokrat denne. Ubytek na vaze mam uz docela viditelny, ale doktora to taky nejak zvlast neznepokojovalo. Ultrazvuk byl dobry, moc taky OK, takze pry normalni stav. Jinak moje tchyne zvracela az do 9 mesice a i u porodu.

Anonymni  12.10.03 22:48

Ahoj Baghiro, radila bych ti, abys ty problémy pořádně ohlídala, třeba i za cenu změny lékaře nebo konzultace s jiným gynekologem. Zkus aspoň nějakou internetovou poradnu. Mně totiž začalo být špatně také až v této fázi těhotenství, později se objevila i bílkovina v moči (vysvětlení lékaře - možná jsem zrovna byla nastydlá, brala paralen …). Nakonec se přidal ještě vysoký krevní tlak, prostě krásná preeklampsie (gestóza), bohužel lékařem neléčená. Miminko muselo na svět dřív, což možná nemuselo nastat, kdybych si ty problémy líp ohlídala. Neděs se, nepropadej hrůze, že porodíš předčasně, protože to není vůbec pravděpodobné, ale kdybys měla přece jen nějaké pochybnosti, radši to ještě s někým konzultuj. Raději být za úzkostnou pacientku, než mít třeba zbytečné starosti, ne? Tak se drž, držíme vám palce!!

Katka

Anonymni  13.10.03 17:07

Ahojky, no já Ti asi moc neporadím, podobnou zkušenost nemám,ale pokud můžu aspoň něco ze svého názoru,tak se fakt snaž pít. Aspoň nějaké ovocné šťávy, vodu, prostě radši víc než míň. A co se týká těch problémů, tak radily holky - ptej se, kde můžeš, klidně otravuj, nepřipadej si vůbec trapně, i když se občas asi setkáš s lidmi, kteří Ti dají najevo,jak moc je rušíš a obtěžuješ. Ale zdraví Tvoje a mimíska je přednější,takže se neboj. Držím pěstičky! Maxik+20tt.

Anonymni  14.10.03 20:25

Ahoj holky! Děkuju za rady a odpovědi!!! Dneska jsem byla na ultrazvuku - v 16. týdnu a mimčo vypadá zdravě, (asi to bude raubíř, protože do mě prý pořád kope:o)) Rozeznala jsem sice jen hlavičku a páteř - ostatní je jako Mlhovina Andromedy:)), ale stejně mě to uklidnilo. Jaterní testy v pořádku, s pitím už se to teď snad zlepší (musím to zaklepat!!!) Tak ještě jednou díky za podporu - je děsně fajn, že tyhle stránky existujou a že se tu scházej holky, který přejou druhýmu všechno dobrý! Mějte se krásně a opatrujte bříška!! Baghira

lop  16.06.11 14:50

Ahoj jsem ráda,že jsem tuto stránku našla.dostala jsem odpověd na svou otázku,co s bílkovimou v moči.Jsem ve 20.tt,před 14 dny jsem byla v nemocnici na 2 dny kvůli cukru v moči,tam my brali 6×denně krev a bylo vše v pořádku.Včera jsem byla na kontrole a měla jsem právě bílkovinu v moči mám přinést vzorek i zítra tak jsem se bála kdyby tam byla znova aby mě zas neposlali si lehnout.Můžu vám říci že mám už 18l syna ale tolik vyšetření co musí dnes mamina podstoupit jsem nečekala.A co se týká toho hubnutí to jsem měla taky,ale zpravilo se to musela jsem začít jíst jen male dávky po 2h jinak jsem měla pocit že vše vyzvracím.Taky jsem vypustila veškerou nadímací stravu. :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama