Zvuky zvířátek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fly-ash
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 10.12.12 13:35
zvuky zviratek

Zdravim :kytka:
potrebovala bych poradit oblibenou knizku, leporelo Vasich ratolesti, ktera vydava zvuky zviratek. Chtela bych to jako darek pro rocni dceru a ve vyhledavacich mri vyjizdi pouze fisher price a hracky te znacky dceru nikdy nenadchli.
 Diky!

Reakce:

maxak
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 10.12.12 13:39

Ahoj, máme tuhle , můžu doporučit :palec:

gonal
Kecalka 279 příspěvků 10.12.12 13:43

Ahoj já jsem synovy koupila knížku se zvuky a jmenuje se to Kdo tu štěká, mnouká, bučí? Je to leporelo

kacaha
Povídálka 34 příspěvků 10.12.12 13:45

Ahoj, já chci koupit tuhle http://www.bux.cz/…e-zvuky.html.. má jí kamarádka a děcka jsou z ní naprosto unešený! Navíc ty zvuky zní celkem věrohodně a je jich tam dost!

29
Echt Kelišová 9911 příspěvků 10.12.12 13:54

Ahoj,
já kupovala knihu v Tescu od Svojtky, jmenuje se Domácí zvířata stála cca 300 kč a má 30 zvuků. Jinak od Svojtky jich máme víc a jsou dobré, můžu doporučit a na rozdíl od fisher – price nejsou předražené.

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist