Zvuky zvířátek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fly-ash
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 10.12.12 13:35
zvuky zviratek

Zdravim :kytka:
potrebovala bych poradit oblibenou knizku, leporelo Vasich ratolesti, ktera vydava zvuky zviratek. Chtela bych to jako darek pro rocni dceru a ve vyhledavacich mri vyjizdi pouze fisher price a hracky te znacky dceru nikdy nenadchli.
 Diky!

Reakce:

maxak
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 10.12.12 13:39

Ahoj, máme tuhle , můžu doporučit :palec:

gonal
Kecalka 279 příspěvků 10.12.12 13:43

Ahoj já jsem synovy koupila knížku se zvuky a jmenuje se to Kdo tu štěká, mnouká, bučí? Je to leporelo

kacaha
Povídálka 34 příspěvků 10.12.12 13:45

Ahoj, já chci koupit tuhle http://www.bux.cz/…e-zvuky.html.. má jí kamarádka a děcka jsou z ní naprosto unešený! Navíc ty zvuky zní celkem věrohodně a je jich tam dost!

29
Echt Kelišová 9896 příspěvků 10.12.12 13:54

Ahoj,
já kupovala knihu v Tescu od Svojtky, jmenuje se Domácí zvířata stála cca 300 kč a má 30 zvuků. Jinak od Svojtky jich máme víc a jsou dobré, můžu doporučit a na rozdíl od fisher – price nejsou předražené.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist