Bazar nejen dětského zboží

Sháníte kočárek nebo dětské oblečení? V Bazaru koupíte jakýkoliv kousek výbavičky, za mnohem lepší ceny než v obchodech. V Bazaru také prodáte vše, z čeho už děti vyrostly – stačí vystavit inzerát.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1997 Další »

Bazar na eMiminu: Skvělé místo, kde nakoupíte a prodáte dětskou výbavičku i oblečení

Sháníte levný kočárek nebo dětské oblečení z druhé ruky? V dětském bazaru na eMiminu koupíte jakýkoliv kousek výbavičky za mnohem lepší ceny než v obchodech. V našem internetovém bazaru také prodáte vše, z čeho už děti vyrostly – stačí vystavit inzerát.

Prodávejte a nakupujte výbavičku pro děti, dětské kočárky, kojenecké oblečení, postýlky, odsávačky, autosedačky, hračky. Vše levně a spolehlivě.

Jak prodávat v on-line bazaru nejen kočárek či postýlku

V bazaru snadno založíte vlastní inzerát. U dražších věcí jako jsou kočárky, autosedačky nebo nábytek do dětského pokoje přidejte co nejvíce fotek, kde bude vidět celý předmět i detaily. Popište vše důležité, u kočárků zda jde spíše o městský nebo sportovní kočárek, hluboký kočárek, golfky nebo celou trojkombinaci. Doplňte, jak dlouho jste kočárek používali, jestli je ještě v záruce nebo má jiné výhody či nedostatky.

Jak co nejlépe vyfotit oblečení nebo starší kočárek?

Kočárek foťte ideálně při denním světle bez zbytečně rušivého pozadí. Můžete ho nafotit i venku, snažte se co nejlépe zachovat barvy a zdokumentovat případné nedostatky, ať předejdete pozdějším možným dohadům. Vyzdvihněte jeho konkrétní přednosti – ať už je to velký košík, prostorná korbička, nebo polohovací sed.

Nezapomeňte: Prodávaná věc by měla být lákavá, aby zájemce inzerát zaujal a klikl na něj.

Jak stanovit cenu za předmět a za dopravu?

Cena je u kočárků vždy hodně individuální. Pokud věc chcete prodat rychle, zmapujte si cenu podobných předmětů a stanovte ji buď stejnou, nebo o maličko nižší, čímž potenciálního kupce spíš motivujete. Ke kočárku můžete zdarma přidat nějaké vybavení, například fusak, rukávník, stupátko a podobně.

Cenu za dopravu se také snažte uvést rovnou, klidně i více možností od České pošty, Zásilkovny, nebo možnost osobního rozvozu v okruhu vašeho bydliště.

Jak nakupovat v on-line bazaru?

V bazaru na eMiminu seženete celou výbavičku od dětského kočárku, autosedačky až po cestovní postýlku a oblečení. Prodejce můžete kontaktovat v soukromé zprávě a doptat se na podrobnosti nebo chtít detailnější fotky.

Na co si dát pozor

Vždy nakupujte od prodejců, kteří již na eMiminu mají dobré hodnocení, případně si pro větší věci jako jsou kočárky, autosedačky nebo nábytek zajeďte osobně.

Jak najít, co hledám?

V bazaru si snadno vyfiltrujete zboží podle kategorií, značek, ceny nebo podle místa, odkud je prodejce. Kam napsat poptávku, když něco hledám? Pokud nenajdete to, co potřebujete, nastavte si na značku kočárku, postýlky či hračky hlídacího psa. Jakmile se objeví nový inzerát podle vašeho zadání, přidje vám e-mail.