Podmínky prodeje:

Milé, maminky, omlouvám se, ale již nastupuji do práce, proto budu vaše dotazy a komunikaci moci vyřizovat až večer, prosím tedy o trpělivost… Děkuji moc za pochopení!

Dobrý den, vítám vás na svém bazárku a děkuji za váš čas, který věnujete jeho procházení. Prodávám zde oblečení jak po svých dětech tak zejména různě od kamarádek, kterým s prodejem pomáhám. Některé věci jsou úplně nové, ještě originálně zabalené s visačkou, jiné jsou nošené minimálně - většinou 1, max. 2 dětmi. Vše je bez vad - fleků a dírek. Jelikož oblečků je opravdu velké množství a z časových důvodů na rodičovské dovolené nestíhám vše fotit a vkládat, proto pokud vás zaujme jakýkoli vklad a budete váhat skrz poštovné placené za odeslání 1 věci, tak mě neváhejte kontaktovat a já vám ráda pošlu ještě další fotky oblečení a věciček přímo v uvedené velikosti, která je pro vás aktuální a potřebná. U oblečků neuvádím míry, ale pouze velikost, která je uvedená na cedulce, proto pokud vás budou zajímat míry, napište a já vám vše ráda na požádání přeměřím, případně zašlu další podrobnější fotky emailem…

Další nové vklady naleznete na webu Modrý koník, pod nikem jajamarkova. Pod odkazem: https://www.modrykonik.cz/…jajamarkova/.

Umožňuji jak osobní odběr zboží přímo v Brně nebo po domluvě na Vysočině- po trase Luka nad Jihlavou-Jihlava-Třešť-Telč-Mrákotín-Studená či po trase Brno-Třebíč-Telč-Mrákotín… Případně Vám zašlu zboží poštou po obdržení požadované částky na účet. Poštovné účtuji dle tarifu české pošty, tak aby to pro vás - kupující maminky vyšlo co nejlevněji.

Nebojte se v případě zájmu psát a ptát se, vše je o vzájemné domluvě :-)
Přeji Vám příjemné nakupování :-)

Zadaným kritériím nevyhovují žádná hodnocení, zobrazit všechna hodnocení >