Reklama

Podmínky prodeje:

Dobrý den,

děkuji, že jste si udělala čas prohlédnout si mnou nabízené zboží. Většinou nabízím nošené věci po dětech, vyjímečně nové, pokud jsme je nestihli unosit. Jsme nekuřácká sportovní rodina, oblečení peru v šetrných pracích prostředcích, softshellové či s vodním sloupcem ve speciálních prostředcích. Věci se vždy snažím popsat (žmolíky, flíčky), pokud někde něco přehlédnu, ozvěte se prosím.
Na poštovném rozhodně vydělávat nechci, ale poštovné přeci jenom něco stojí, bohužel se platí už i igelitky. Na vaše riziko odeslat i balík obyčejně. Osobní odběr možný je ve Slaném, v Praze (u metra Lužiny větš. středy a pondělky navečer evetn. či v pracovní době na letišti V.H.)., Do Rožnova jezdíme 3× ročně za rodinou (Velikonoce, advent, prázdniny)

Ceny v mém bazárku jsou pevně dané. Snažím se věci prodávat za ceny velmi přijatelné i přes většinou vysoké pořizovací ceny.

Poslední dobou přibývá maminek, které smlouvají o ceně typu: „Koupím, ale jen za dvacku“. Na takovéto nabídky či dotazy nereaguji.

Často odpovídám na vaše občas i nesčetné dotazy, když vy projevíte zájem o zboží. Pak přestanete reagovat. Pokud přestanete mít zájem, nebo si koupi rozmyslíte, napište mi to. Je to slušnost.
Děkuji za pochopení.

Zadaným kritériím nevyhovují žádná hodnocení, zobrazit všechna hodnocení >