sikovnyobchudek.cz

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Dobrý den,

vítejte v naší nabídce. V případě jakýchkoli dotazů pište e-mail na sikovnyobchudek@email.cz nebo volejte na 777834625. Na písemné zprávy se snažíme odpovídat co nejdříve, nejpozději do 24 hodin. Když nejsme na telefonu dostupní, pošlete sms, zavoláme hned, jakmile to bude možné.

UPOZORNĚNÍ:
ZBOŽÍ, KTERÉ JE INZEROVANÉ NA TOMTO SERVERU NEMUSÍ BÝT VŽDY FYZICKY SKLADEM, OMLOUVÁME SE ZA PŘÍPADNÉ KOMPLIKACE, ALE INZERUJEME NA VÍCE MÍSTECH A NENÍ TECHNICKY ANI FYZICKY V NAŠICH SILÁCH NABÍDKU PO KAŽDÉ ZMĚNĚ AKTUALIZOVAT. O STAVU SKLADOVÝCH ZÁSOB VÁS PO DOTAZU BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pokud byste měli zájem o nějaké zboží, nabízíme následující možnosti dopravy a platby:

PLATBY PŘEDEM: ČESKÁ POŠTA
Doporučené psaní (výška do 5 cm, max. rozměry 50×35×5 cm, do 2 kg): 69,– Kč

Balík Do balíkovny: 79,– Kč

Balík Na poštu „S“ (nejdelší strana do 35 cm): 109,– Kč

Balík Na poštu „M“ (nejdelší strana do 50 cm): 139,– Kč

Balík Do ruky „S“ (nejdelší strana do 35 cm): 129,– Kč

Balík Do ruky „M“ (nejdelší strana do 50 cm): 159,– Kč

DPD, PPL
Platba předem: 99,– Kč

Zásilkovna - výdejní místa v ČR
Platba předem: 84,– Kč

DOBÍRKA - příplatek za platbu při převzetí zásilky: 40,– Kč

Dále nabízíme možnost osobního předání po předchozí vzájemné domluvě (Praha 4 Kamýk). V tomto případě je ale nutná platba předem převodem na účet, protože nejsme přihlášeni k EET a nepřijímáme platby v hotovosti. Omlouváme se za případné komplikace.

Údaje k platbě Vám přijdou po ověření skladových zásob, snažíme se, aby tomu bylo co nejdříve po Vaší objednávce (zpravidla do 24 hodin). Platit lze i při převzetí - zaslání zboží na dobírku.

Zboží odesíláme většinou do 48 hodin po obdržení platby na účet, u dobírky do 48 hodin od potvrzení objednávky/skladových zásob (pracovní dny). Výše poštovného zahrnuje také náklady na balné a expedici. V předvánočním období se může expedice mírně prodloužit, prosíme o trpělivost. Pokud na zásilku spěcháte, napište nám zprávu do objednávky.

Doba dodání: Česká pošta cca 1-4 pracovní dny od odeslání. Někdy se může dodací lhůta prodloužit, doba dodání není Českou poštou garantována. Pokud si zvolíte „balík do ruky“ nebo „balík na poštu“, zásilka by ve většině případů měla být doručena následující pracovní den. Blíže na www.cestaposta.cz

Soukromý přepravce PPL, DPD - doručení bývá 1-4 pracovní dny od expedice zásilky. E-mailová a SMS komunikace o stavu zásilky s možností změny dispozic doručení. V den doručení obdržíte informace prostřednictvím SMS s časem doručení v rozmezí 2 hodin. V některých oblastech PPL doručuje i v sobotu. Blíže na www.ppl.czwww.dpd.com

Zásilkovna - doručení v síti výdejních míst Zásilkovny bývá během 1-4 dní od expedice zásilky. Cestu zásilky lze sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem pro vyzvednutí, to by mělo proběhnout do 7 dnů. Blíže na www.zasilkovna.cz

Podrobnější obchodní podmínky naleznete zde:https://www.sikovnyobchudek.cz/…NKY-a3_0.htm

Prodejce teď nenabízí žádný inzerát.