Podmínky prodeje:

Milé nakupující,

prodávám věci nošené, tudíž nesou známky nošení a praní. Oblečení se snažím maximálně popsat, upozorňuji i na vady a nedokonalosti v podobě flíčků aj. Ale jelikož nikdo z nás není dokonalý, mohu i já tyto věci přehlédnout. Pokud k něčemu takovému dojde, můžeme to spolu rozumně vyřešit k oboustranné spokojenosti (sleva, vrácení zboží a zaslání peněz zpět na účet - bez poštovného). Oblečení je vyprané, nevyžehlené. Skladováním žehlení ztrácí smysl a stejně si každá maminka oblečení znovu vypere a vyžehlí. Pokud je u zboží uvedené nové, jedná se o nevyužitý kus případně nevhodný dárek. Prodej na emiminu není mou výdělečnou činností.

Zasílám Českou poštou a doporučeně. Obyčejně pouze na vyžádání a Vaše riziko. Cenu poštovného počítám na kalkulátoru České pošty.

Prosím o platbu převodem na bankovní účet. Číslo mého účtu, variabilní symbol a konečnou sumu zašlu mailem. Po odeslání platby mi dejte prosím emailem zprávu. Balíček odesílám max. do 3 dnů po připsání peněz na účet.

NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!

V případě, že by se Vám něco líbilo a měli byste málo informací, tak mě kontaktujte. Mohu poslat více fotek, detaily, přeměřit velikost.

Přeji příjemné nakupování a těším se na Vás
Iveta

ajax12

Kupující

10.03.15

DOPORUČUJI. Vše tak jak mělo být :)

1pavla

Kupující

15.12.14

Výborná komunikace. Doručení zboží až domů :-). Doporučuji.