Sanatorium Helios

Štefánikova 12, 602 00 Brno
https://www.sanatoriumhelios.cz/

recepce: +420 549 523 211
koordinátorky: 549 523 258
info@sanatoriumhelios.cz

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. Pavel Texl

Pojišťovny:
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
Revírní bratrská pokladna

Kraj: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Sanatorium Helios je soukromé zařízením v centru Brna, které vzniklo v roce 1994. V České republice je jedním z prvních center zabývajících se diagnostikou a léčbou neplodnosti. Mimo běžnou gynekologickou péči tu naleznete i specializované ambulance.

Fotografie z reprodukčního centra:Doporučují uživatelky Sanatorium Helios?

hodnotilo 4 maminek

Zkušenosti uživatelek s centrem Sanatorium Helios

Navštívila jste Sanatorium Helios?

doporučuje

Sanatorium Helios - Anonymní 20.04.19 napsala :

Dvě IVF jsem absolvovala jinde, ale nebyli jsme tam spokojení, tak jsem si po dlouhém rozmýšlení vybrala vzdálený Helios. S sebou jsme si tedy přinesli už všechny možné výsledky testů, takže ty už jsme v Heliosu nemuseli podstupovat. O to se to zrychlilo. Přišli jsme na nezávaznou konzultaci, kde si pan primář získal naši důvěru téměř okamžitě. Vysvětlil nám, jak by v našem případě postupoval a proč, proč ta a ta kombinace léků by u našeho problému měla přinést lepší výsledky. Věděl, co dělá, žádný pokus-omyl. Výsledek stimulace přinesl dokonce lepší výsledky než v předchozích dvou IVF dohromady. Když jsem nechtěla podstoupit ET, ale až KET, nebyl jediný problém, v předchozím centru byli zásadně proti. Hned z prvního KETu jsem otěhotněla. Jestli porodím, netuším, ale to už v Heliosu neovlivní, svou práci odvedli a odvedli ji dobře. U nás tedy takové „veni vidi vici“. Jediné, co mě mrzí, že jsme tam nejeli hned.

Personál: MUDr. Pavel Texl a MUDr. Jakub Texl

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Pozitivní přístup.

Nahlásit
doporučuje

Sanatorium Helios - Anonymní 12.03.19 napsala :

Po 5 letech snažení jsme se objednali na nezávaznou konzultaci s panem primářem. Bohužel diky špatnému spermiogramu nám doporučili UIU nebo IVF. Počkali jsme ještě půl roku a přítel šel na další spermiogramu tentokrát rozšířený. Výsledky byly ještě horší. Začali jsme tedy řešit po jejich doporučení IVF a já se nechala rovnou přeregistrovat na gynekologii právě k nim. Po úspěšné stimulaci mi bylo odebráno 10 vajíček. 9 bylo zralých oplodnit se podařilo 8. Bohužel do 5 dne kultivace bylo vhodné jen jedno (podstoupila jsem ET) a ani 6 den kultivace se nic nezměnilo. Mražáčka tedy dalšího nemáme. Připadala jsem panice, co když to nevyjde, ale zároveň se snažila myslet pozitivně. ET jsem podstoupila na začátku prosince. Nyní jsem v 18tt a doufám jen v dobrý konec.

Personál: Primář Texl a Texl mladší

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Určitě bych doporučila zajít alespoň na nezávaznou konzultaci s primářem. Už při první návštěvě vás potká jejich úžasný přístup k potencionálním pacientům. Všichni jsou tam skvělý. Od recepce, přes operační sál, koordinátorky, emryoložky až po sestřičky.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Doporučuji s sebou dobrou náladu a pamatujte, takový přístup nikde nenajdete. Tudíž chovejte se k nim mile a s úsměvem na tváři, i když máte bolavou duši, a věřte, že jejich osobní přístup vás mile překvapí. Aroganci nechte doma prosím.

Nahlásit
doporučuje

Sanatorium Helios - Sájoušek 24.02.19 napsala :

V jiném centru se nám dlouho nedařilo, v Heliosu nám pomohli a máme syna. :) Přístup celého personálu je skvělý, prostředí hezké a klidné. Zůstala jsem u nich i na gynekologii, abych to měla při jednom, až si půjdeme pro sourozence.

Personál: MUDr.Texl ml., MUDr.Filková, MUDr.Fisher

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nebát se zeptat, všichni jsou ochotní pomoci.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Asi seznam otázek pro lékaře, ať potom nehledáte zmatečné odpovědi v diskuzích. :-D

Nahlásit
doporučuje

Sanatorium Helios - jawuna 19.02.19 napsala :

Z Heliosu mám dvě děti, i když to na první pohled vypadalo dost beznadějně. Skvělý osobní přístup jak u primáře Texla, tak u koordinátorek i embryoložek. Doporučuji 100%.

Personál: prim. Texl

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nebojte se, jsou tam všichni v pohodě a pomůžou vám. :) Žádná hogo fogo vystajlovaná klinika, ale příjemné normální prostředí. Asi ví, do čeho opravdu investovat, aby byly výsledky. :)

Nahlásit

Diskuse o tomto centru asistované reprodukce