Fakultní nemocnice Olomouc

Centrum asistované reprodukce Porodnicko-gynekologické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc má uzavřenu smlouvu o úhradě léčby neplodnosti ze zdravotního pojištění se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.

Hodnocení centra asistované reprodukce - Fakultní nemocnice Olomouc

Informace a kontakty

Typ zařízení: státní

Primář: MUDr. Jan Vodička

Kraj: Olomoucký kraj

Adresa: I. P. Pavlova 6, 775 20 Olomouc

tel.: +420 585 853 178

URL: http://ivf.fnol.cz/

Pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Revírní bratrská pokladna

Fotografie

Zkušenosti uživatelek s centrem Fakultní nemocnice Olomouc

Anonymní
07.06.19

Pan doktor Hejtmánek je zlatý pan doktor, dokázal mi dát tolik potřebný optimismus a nakonec nám vyšel první pokus. Jen jsem nemusela paní doktorku Látovou, od té jsem šla vždy jak spráskaný pes.

Personál:

Hejtmánek, Latová

Anonymní
05.06.19

Super přístup, ochota, snaží se opravdu pomoct a dělají pro to maximum. Všem přeju mnoho úspěchů.

Personál:

Hejtmanek, Vodička

05.06.19

Do centra jsme se poprvé dostali v srpnu loňského roku. S přítelem jsme dojížděli přes 120 km, ale vzhledem k mé poruše srážlivosti jsme si moc vybírat nemohli. Přivítala nás milá sekretářka, lékaři, sestry i embryoložky. Vyšetření, která jsme podstoupili, byl přítelův spermiogram, konzultace a genetické testy z krve obou a můj ultrazvuk a odběr krve na hormony. Potvrzeno bylo PCOS s anovulací (předtím půl roku folikulometrie bez ovulace). Se stimulací na IVF jsem začala v listopadu, následoval OHSS 3. stupně, ale také 10 zamrazených blastocyst. V lednu 1. neúspěšný KET, v dubnu 2. KET, který byl úspěšný. Z CARu nás propustili koncem dubna, nyní čekám na 1. screening a jsem již v péči svého gynekologa. Všem z CARu v olomoucké fakultce jsem vděčná za naše první očekávané miminko.

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nebojte se na zeptat na cokoliv.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Doklady totožnosti, partnera, absolvovana vyšetření.

27.02.19

Dobrý den, CAR ve FN Olomouc bych chtěla určitě doporučit všem, kteří nemají to štěstí přijít k miminku přirozenou cestou. Do centra jsme s manželem dojížděli skoro dva roky než se mi podařilo úspěšně otěhotnět. Každá jedna cesta znamenala pro nás dojíždění cca 120 km, ale to bylo to nejmenší. Všechna vyšetření a procedury jsme vždy s lékařem nebo lékařkou detailně probrali, vše trpělivě vysvětlili, do ničeho nenutili, spíše nastínili vždy všechny možnosti, které máme nebo nemáme. Absolvovali jsme celkem 3× IUI, 1× IVF + ET a 1× KET ve stimulovaném cyklu. Až ten poslední KET byl úspěšný a o prázdninách se s manželem těšíme na náš první přírůstek. :-) Ještě máme ve FN Olomouc 2 zamražená embrya, pro která se pak určitě někdy vrátíme! ;-) Držím moc palce všem ostatním, aby se také dočkali vytouženého miminka!!!

18.02.19

S centrem jsem byla velice spokojená, udělali veškeré vyšetření a odběry, vždy vše řádně vysvětlili a odpověděli na otázky. Díky centru máme naši dceru a za chvilku jí přibude sestřička, obě pomocí FN Olomouc (první dcera pomocí IVF a druhá dcera pomocí KET). Nelituji ani toho cestování z Ostravy. Určitě bych doporučila ostatním.