GENNET Praha 7

Gennet poskytuje metody asistované reprodukce, IVF, genetické poradenství, ultrazvukové vyšetření, a to konkrétně:

 • Ultrazvukový monitoring růstu folikulů s následným časováním ovulace jednorázovou hormonální injekcí s doporučením nechráněného pohlavního styku s odstupem 24 až 48 hodin.
 • Intrauterinní inseminace (IUI)
 • Mimotělní oplodnění (IVF)
 • Mimotělní oplodnění (IVF) s darovanými vajíčky
 • Mimotělní oplodnění (IVF) s darovaným embryem
 • Mimotělní oplodnění (IVF) s využitím metody ICSI
 • Mimotělní oplodnění (IVF) s použitím spermií získaných metodou TESE
 • Mimotělní oplodnění (IVF) s darovanými spermiemi
 • Mimotělní oplodnění (IVF) s darovaným embryem

Hodnocení centra asistované reprodukce - GENNET Praha 7

Informace a kontakty

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. Radka Jarošová

Kraj: Hlavní město Praha

Adresa: Kostelní 9, 170 00 Praha 7

tel.: +420 222 313 000

URL: https://www.gennet.cz/

Pojišťovny:

 • Všeobecná zdravotní pojišťovna
 • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
 • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
 • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
 • Revírní bratrská pokladna

Fotografie

Zkušenosti uživatelek s centrem GENNET Praha 7

Anonymní
15.09.19

Toto centum se mi nelíbilo. Byla jsem tam jako první, protože mi ho doporučila gynekoložka, asi z toho něco má, nevim.
Byli velice ochotní hned začít s IVF, ale nějak jsem postrádala rozbor situace, vysvětlení, v čem je problém atd. Udělali krevní testy, spermiogram (tam byl problém), ale pak jsme odešli. Nepříjemná doktorka, ale jméno jsem zapomněla.
V porovnání s Apolinářem a Cube jen dvě hvězdy. Byla jsem tam 3/2017, takže možná už se to trochu jiné.

19.08.19

Velmi pozitivní. Všechny paní doktorky velmi příjemné, empatické, sdílné. Neměla jsem jediný problém.

Personál:

MUDr. Rožníčková - ošetřující lékař, MUDr. Krajčiová - OPU, MUDr. Jarošová - ET

15.07.19

Nebyla jsem v Gennetu na umělém oplodnění, ale na prvotrimestrálním screeningu. Poslali nás sem asi V 16.týdnu, po tom, co mi testy u moji lékařky nevyšly ideálně. Lehce mě překvapila byrokracie na recepci, ale pak už šlo všechno rychle a bez problémů. Byli jsme s manželem objednaní, v čekárně jsme čekali ani ne 10 minut. Lékařka byla důsledná, komunikovala s námi a na vše odpovídala. Doporučila odběry krve pro mě i pro manžela.

Personál:

Nevím

21.06.19

Všichni v centru jsou velice ochotní. Velice jsem si oblíbila paní doktorku Rožníčkovou. Hodnější doktorku jsem snad nenavštívila. Se vším poradila, snažila se pomoci.

Personál:

MUDr. Paní Rožníčková

09.06.19

Gennet na Praze 7 mohu jen doporučit. Dříve jsme chodili do Gynemu, tam byl chaos, čekání, upřednosňování cizinců. Poté jsme změnili na Gennet a od začátku spokojenost - měl nás na starosti MUDr. LEAHOMSCHI a musím říct, že měl super přístup (a to od všech lékařů, se kterýma jsem přišla do kontaktu). Sice čekání na první konzultaci byla měsíc až 2 měsíce, ale s tím jsme počítali. Pak už to vše jede jak po másle, vstupní pohovor - podrobně proveden, hned nám řekli, jaké vyšetření nás čekají a na co to je. Díky tomu zjištěna příčina opakovaných biochemických těhotenství a apoptoza u přítele. Řešení problémů a léčení taky bylo super. Vše vždy vysvětleno. Nikdy se mi nestalo, že bych tam čekala déle jak 10 minut po domluveném čase. Vždy si nás sestra vzala k sobě do sesterny a vše znova vysvětlila, vypsala a objednala. Hned naše první IVF bylo úspěšné. A byla jsem mile překvapená, že mi MUDr. řekl o všech možných metodách, co můžeme mít, a že mi i řekl, který podle něj jsou zbytečná a vyhození peněz. To moc oceňuji, že nás nenutili do všeho možného. Takže za mě TOP. Určitě se rádi vrátíme pro druhé miminko.

Personál:

MUDr. Leahomschi, MUDr. Jarošová, MUDr. Krajčiová, MUDr. Černý, MUDr. Langerová

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Počítat s tím, že na první konzultaci se čeká déle.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Hlavně na první konzultaci mít sepsané všechny informace o zdravotních problémech v rodině, o tom, co už mají za sebou.
Napsat si klidně body, na co se chcete zeptat.

05.06.19

Do CARu jsme se objednali po roce snažení na doporučení mojí gynekoložky (nedoporučovala přímo CAR, ten jsme si vybrali sami, až při vstupním pohovoru jsem zjistila, že tam moje gynekoložka pracuje a nechali jsme se přeřadit k ní), která mě měsíc co měsíc celý rok sledovala a zjistila absenci ovulace. Běžná objednávací lhůta je cca 3 měsíce, ale měli jsme štěstí, protože jim vypadla jedna klientka a mohli nás vzít už po měsíci. Během měsíce jsme prošli krevními testy, spermiogramem a vyšetřením na průchodnost vaječníků a po měsíci a půl bylo rozhodnuto, že podstoupíme IVF. Bohužel vzhledem ke svému BMI jsem musela zhubnout kvůli narkóze, pod kterou berou pacientky pouze do BMI 38,9. Proto jsme samotné IVF podstoupili až po třech měsících a byla jsem naprosto nadšená. Nejdříve s námi doktorka prošla všechny dostupné metody a na její doporučení jsme zvolili ISCI, Microfluidic Sperm Sorting a prodlouženou kultivaci s následným zamražením.

Personál CARu byl celou dobu naprosto profesionální a příjemný, a to nejen během zákroku ale i při běžných návštěvách. Překvapila mě však vysoká míra zachování soukromí a pohodlí. Byli jsme s manželem umístěni na vlastní soukromý pokoj (žádný společný pokoj s x pacientkami) s vlastní koupelničkou, kde manžel mohl být celou dobu se mnou. Před OPU nás chodila každou chvíli kontrolovat sestra, jestli je vše v pořádku a navštívila nás anestezioložka s lékařkou, která vedla zákrok, aby nám vše řádně vysvětlily. Na sál jsem si musela přejít sama, ale prázdnou chodbou a v županu. Na samotném sále se ke mě všichni chovali strašně hezky a anesteziložka mi vysvětlovala ještě jednou, co se bude dít a jak se zřejmě po aplikaci anestezie musím cítit. Po zákroku jsem pak v klidu ležela přes dvě hodiny a odpočívala, než mě propustili domů. Samotné ET byla oproti OPU rychlovka, kdy jsme opět dostali vlastní pokoj, na sále se mnou prošli veškeré mé údaje kvůli ověření totožnosti, na obrazovce mi ukázali samotné embryo a dali i po zákroku i fotku. Na pokoji jsem si poležela v klidu hodinku. Na samotný výsledek se čekalo 14 dní, kdy jsem šla na krev a s ohledem k tomu, že jsem jí stihla do 8:30, tak výsledek byl ještě ten den v 15:00.

Kdybych to měla vše shrnout do pár bodů, tak… personál naprosto profesionální, míra soukromí obrovská a zejména Microfluidic Sperm Sorting. Osobně si myslím, že díky této metodě se nám naše první IVF podařilo. :)

Personál:

MUDr. Lenka Krajčiová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Vyplněný rodový dotazník, případně zprávy od svého gynekologa.

05.06.19

Moje zkušenost je jen pozitivní. I když jsme do centra dojížděli přes celou republiku, ničeho nelituji. Přístup všech od lékařů až po sestřičky byl skvělý, snažili se nám vyhovět časově vzhledem k dojíždění, vždy byli všichni usměvaví.

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Pozitivní myšlení a dobrou náladu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Doklady, partnera, na odběr vajíček i transfer přezůvky a košili. :) Já sice zapomněla, ale ochotně půjčili.

Anonymní
05.06.19

Díky výše uvedeným třem doktorům a ostatním jsem ve 30. tt v první cyklu IVF. Do gennetu jsem šla z důvodu, že mají špičkovou laboratoř a embryology a že umějí za určitých podmínek použít metodu NGS s uhrazením pojišťovny. Bohužel se již i v době, kdy jsem tam chodila, promítal veliký nápor klientů v centru, proto byly občas zmatky a dlouhé čekací doby. A co pořád pročítám genneťáckou diskuzi, je to čím dál horší. V globálu se ale domnívám, že je to ve všech CARech stejné, ne-li horší.

Personál:

Dr. Langerová, Vykysalá, Jarošová

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Trpělivost. :)

05.06.19

Já musím hodnotit kladně! Po špatné zkušenosti s Iscare je Gennet jako pohádka.

Od začátku jsme chodili na konzultace pouze k jedné doktorce, což je velké plus!! Jediné, kdy jsme měli jiné doktory, bylo OPU a ET. Celkově přístup doktorky i sestřiček byl úžasný! Když na odběr jsem dostala pokoj jen pro sebe, kde mohl být manžel a čekat na mě, až mě přivezou ze sálu, je k nezaplacení. Nemusíte si s nikým povídat a hlavně neslyšíte, jak slečna naproti vám má 20 vajíček a vy jen 3 (nebo to, jak chtěla dát druhé dítě pryč, ale nakonec si ho nechala).

Přístup na sálu byl příjemný, nepřišla jsem si jako další v řadě - doktor, co prováděl odběr, se se mnou přivítal, představil a popřál mi dobrou noc. ;-) Po probuzení přišel embryolog a vše krásně vysvětlil.

Při transferu opět stejně příjemný pocit (měla jsem svůj pokoj a doktor, co transfer prováděl, byl velice milý, popřál nám hodně štěstí a vyprávěl krok po kroku, co dělá.

Celkově Gennet hodnotím opravdu kladně!!!!

Personál:

MUDr. Hokerová, MUDr. Leahomschi, MUDr. Černý

14.04.19

Masokombinát, nedoporučuji. Neosobní přístup, pokaždé k jinému lékaři. Měla jsem z toho pocit, že když se nezadaří napoprvé, nevadí. Nejlépe tak vyčerpat tam všechny pokusy hrazené pojišťovnou. Vajíčka mi vzali brzo, více jak polovina nezralých.

Personál:

Čepelák

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nechodit tam.