Gest IVF

Soukromé zdravotnické zařízení zahájilo svůj provoz již v roce 1998. Svým pacientkám poskytuje komplexní diagnostickou a léčebnou péči v oblasti léčby neplodnosti. Nabízejí všechny moderní metody asistované reprodukce. Jako klinika si zakládají na takovém způsobu léčby, kdy postupují od nejjednodušších metod ke složitějším. Častokrát stačí pouze optimalizovat přirozené fertilní schopnosti páru. Příjemné civilní prostředí a diskrétní přístup personálu vám pomůže překonat počáteční strach a nejistotu z léčby. Klinika má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Hodnocení centra asistované reprodukce - Gest IVF

Informace a kontakty

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. Monika Poláková

Kraj: Hlavní město Praha

Adresa: Nádražní 762/32, Praha 150 00

Telefon 1: +420 257 212 516

Telefon 2: +420 257 212 517

Telefon 3: +420 257 212 518

URL: https://www.gest.cz/

Pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Revírní bratrská pokladna

Zkušenosti uživatelek s centrem Gest IVF

Anonymní
26.02.20

Moje zkušenost je velmi pozitivní. Je to moje první centrum, ale jsem spokojená. Přístup je lidský a naprosto profesionální. Jsou tam velice trpěliví a co se mi nejvíce líbí je, že lze při jakémkoliv problému komunikovat přes email a velmi rychle se dočkáte odpovědi.

4
19.08.19

Pár let jsem si přála otěhotnět a nezadařilo se. S partnerem již nejsme, ale jeho nová přítelkyně s ním otěhotněla ihned. Na základě toho jsem zavolala do Gestu - čekal mě nepříjemný rozhovor, nechtěli se o mě prakticky postarat, jelikož se momentálně o dítě nesnažím. Nakonec jsme se domluvili na vyšetření AMH. Vyšetření není hrazené pojišťovnou, takže jsem ho platila ze svého. Sestřička mi odebrala krev, nedostala jsem se ani k lékaři, nikdo se mě nezeptal, jaké jsou důvody objednání. Výsledky měly být do 14 dní. Nebyly. Nakonec mi je sdělili pouze telefonicky, a to velmi stroze. Za mě na soukromou kliniku otřesný přístup k novým pacientům.

258
13.07.19

Byl to můj druhý CAR, do kterého jsem chodila a byla jsem maximálně spokojená. Personál milý a flexibilní. Všechno odsejpalo, krátké objednací lhůty, na vyšetření se nečekalo. A hlavně první pokus vyšel :-)