GYNEM - Fertility Clinic

Centrum asistované reprodukce GYNEM bylo vybudováno jako rodinná firma. S nejmodernějším dostupným vybavením, špičkovou laboratoří, profesionálním týmem lékařů a jasným cílem si s dvěma pražskými pobočkami již stihlo vybudovat tradici.

Poskytované služby:
Centrum poskytuje komplexní služby od diagnostiky neplodnosti, přes její léčbu (IVF, IUI, léčba darovanými vajíčky) a následné služby, vč. zachování plodnosti.

IVF ve 3 krocích

 • Metoda IMSI
 • Metoda PICSI
 • Metoda Embryoscope
 • Metoda PGD / PGS
 • Metoda MACS
 • Metoda Kultivace + Prodloužená kultivace
 • Metoda Asistovaný hatching
 • Metoda EmbryoGlue + EmbryoGen

Hodnocení centra asistované reprodukce - GYNEM - Fertility Clinic

Informace a kontakty

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. Milan Mrázek, Ph.D., MBA

Kraj: Hlavní město Praha

Adresa: Ledčická 1, Praha 182 00

IVF Centrum: +420 225 391 710

URL: https://www.gynem.cz/

Pojišťovny:

 • Všeobecná zdravotní pojišťovna
 • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
 • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Fotografie

Zkušenosti uživatelek s centrem GYNEM - Fertility Clinic

3640
09.06.19

Moje zkušenost není úplně nejlepší. Nejdřív jsem se těšila, klinika a webové stránky vypadaly moc dobře. První konzultace byla rychlá na objednání, příjemná ačkoliv MUDr. Bartošová na nás působila jak leklá ryba. Udělali nám jen základní vyšetření, HP, spermiogram, jedině navíc bylo odeslání na endokrinologii ohledně testu na OGTT. Každou návštěvu jsem chodila k jinému lékaři, pořád jsem se musela opakovat a připomínat, na čem jsem byla domluvená minule u jiného MUDr. Většinou to ani nebylo zapsané v kartě nebo jinde, než je každý doktor či sestra zvyklá. Takže samé dohady a připomínání, což mě nebavilo, navíc jsem byla neznalá.

Sestřičky na recepci moc milé, pamatuji si své pacientky, ale tím, že nemají sesternu, jen malou místnost na odběr krve, tak je celkem chaos kolem informací od sestřiček, zaprvé je to v čekárně, kde jsou čekající na vyšetření (někdy i s dětmi) a je tam rušno a hluk, do toho tam zvoní telefony, a do toho na vás mluví sestra, jak si co aplikovat, nebo dává různé informace. Nebyl na to klid. Jednou mi sestřička dokonce vydala špatně léky, tak jsem se ozvala, že ty jsem nebrala, a ona se omlouvala a dala správné.

Nelíbil se mi přístup, že jsem byla objednaná na OPU na určitou hodinu, muselo se předtím pít hodně vody a nejít na WC, takhle mě nechali trápit 3 hodiny v čekárně. Já plný močák, div jsem se nepočůrala, a pořád nešla na řadu. Protože tam upřednostňovali vždy cizince, co přišli po nás, vždy šli před námi na řadu, proč?? Podle slov jedné překladatelky na sále, co jsem slyšela, že chtějí jít jako domu včas. Tak musí vzít cizince před námi. Konečně po 3hodinovém čekání jsem šla na řadu na vyšetření, pak dolů na sál - kde zas brali cizince, co přišli přede mnou, další hodina čekání. Konečně jsem šla na řadu. Dostala jsem vynadáno, že jsem si šla s dovolením po 3,5 hodinách plného močáku trochu vyčůrat. Po ET i KET jsem sama musela jít ze sálu na postel, což mi nepřijde logické. Proč teda mám pak ležet, když stejně hned po výkonu si jdu sama na to lůžko.

Na jakékoliv vyšetření, co jsem byla objednaná, jsem šla s velkým zpožděním, minimálně
hodinovým. Lékařka Tomilová, se kterou jsem několikrát, přišla do styku, byla nepříjemná, a vždy po jejím vyšetřením jsem odcházela bolavá, se slovy Musíte to vydržet, co budete dělat u porodu. Zajímavé, že u nikoho jiného mě ultrazvuk nebolel. A do toho mi necitelně řekla, že jsem tlustá a měla bych zhubnout, jinak neotěhotním nikdy, ani po IVF.

Po všech pokusech, co jsem tam prožila a několika biochemických těhotenství, kdy mi nikdo nedokázal říct, proč se to děje pokaždé. Nedělali žádné vyšetření imunologicke či jiné. Proto jsem se rozhodla změnit tuto kliniku a mám hned na první dobrou u jiného CAR syna, kterému je už měsíc.

Personál:

MUDr. Mrázek, MUDr. Vlček, MUDr. Tomilová, MUDr. Bartošová

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Připravit se na dlouhé čekání při kontrolách.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Knihu nebo něco čím se zabavite při čekání na kontrolu.

Anonymní
13.04.19

Všichni zaměstnanci kliniky jsou příjemní a ochotní. Dokážou pochopit i to, že se jim tam člověk rozpláče. Všechny zákroky vysvětlí, do ničeho nenutí. Někdy jsem měla pocit, že musím víc ptát, abych získala informace. Vyhovovalo mi, že je to menší centrum a ordinační doba je i v sobotu.

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Hodně se ptejte a zjistěte si základní informace.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Dobrou náladu, pozitivní myšlení.

5359
22.02.19

Příjemný přístup, vše šlo rychle, preventivně mě po 2 potratech poslali na laparku a ještě že tak! Nakonec část prováděl primář, včetně OPU. Trochu nastaly nejasnosti ohledně vyúčtování, ale vzhledem k negativnímu výsledku mi vyšli vstříc. Nicméně se nepovedlo ani IUI ani IVF, z opu nebylo ani jedno embryo. Nevím, zda to nebylo předčasným opu, ale to by si snad nedovolili. Těžko říct, na další konzultace ani IVF už jsme nechtěli. Dělají výborný podrobný výpis spermiogramu.

Personál:

Vlček

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Z busu/tram je to kus pěšky, ale z centra je to jen půl hodiny. Na zákroky nebo v případě deště je lepší jet autem.