IVF Clinic Olomouc

IVF Clinic je provozovatelem nestátního zdravotnického zařízení zabývajícího se léčbou neplodnosti. Klinika provozuje ambulance specializované na diagnostiku a léčbu neplodnosti, operační sál a laboratoř.

Hodnocení centra asistované reprodukce - IVF Clinic Olomouc

Informace a kontakty

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. Štěpán Machač, PhD.

Kraj: Olomoucký kraj

Adresa: Horní lán 1328/6, 779 00 Olomouc

tel.: +420 588 884 180

URL: http://www.ivfclinic.cz

Pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Revírní bratrská pokladna

Fotografie

Zkušenosti uživatelek s centrem IVF Clinic Olomouc

Anonymní
21.07.19

V konečné fázi jsme si přišli, že jsme na obtíž a přístup pana doktora nebudu raději komentovat. Chybí lidský přístup v tak choulostivé situaci. Za nás vyberte si jiné centrum.

Personál:

MUDr.Machač

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Vybrat si jiné centrum.

Anonymní
05.06.19

Úžasný přístup, milé sestřičky, se vším pomůžou a poradí.

Personál:

Machač, Michnová

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Neváhejte se na cokoliv zeptat a nemějte strach. Profesionální personál vám se vším pomůže.

27.03.19

Také se chci připojit o zkušenost. Po x letech jsme navštívili tuhle kliniku a hned napoprvé máme chlapečka, sice ze zkumavky, ale je náš. :-) Takže to určitě zkuste, život je jen jeden a za to vše to stojí. Já chci pochválit samozřejmě všechny doktory a sestry a za mě tedy paní doktorku Michnovou, která se nám věnovala.

Personál:

Michnová

09.03.19

Toto centrum mohu opravdu jen doporučit. Úžasní lékaři a sestřičky, všichni na svém místě. Docházím sem druhým rokem a jsem strašně spokojená - vždy všechno vysvětlí, pomohou a nikdo si zde nepřipadá na obtíž. Dnes jsem absolvovala odběr vajíček a MUDRr. Vrublovský a sestřičky Spurná a Šmotková a anestezioložka (bohužel nevím jméno) - všichni výborní. Člověk si nepřipadá ani jako na zákroku, skoro jako doma. Měla jsem možnost už vyzkoušet skoro všechy lékaře, všichni milí a sympatičtí. Nejraději ale chodím k doktoru Vrublovskému, tak nějak mi nejvíce přirostl k srdci. Kdo má potíže s početím, neváhala bych sem zajít.

Personál:

MUDr. Vrublovský

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Určitě se nebát a jít, tady budete mít opravdu prvotřídní péči. Alespoň já se tam cítím opravdu výborně a věřím jim.

Anonymní
19.02.19

Místo, kde se člověk necítí jako u doktora. Personál se vždy usmívá, dodává pozitivní energii, důležitější situace prožívá s pacientkou, drží palce, radují se z úspěchu… Hlavně opravdu chtějí pomoci a dělají pro to maximum. Moji oblíbenci jsou MUDr. MACHAČ, kvůli kterému jsem si CAR vybrala, a pak MUDr. Vrublovský a Michnová, kteří jsou na rozdíl od Machače víc dostupní a už vím, že dokáží pomoct úplně stejně! Dr. Sousková a Šimečková jsou určitě taky výborně lékařky, jen mi u nich prostě nenaskočil takový ten skoro kamarádský vztah jako u ostatních. Nejen doktoři, ale i sestřičky jsou úžasné, konkrétně sestřičky Katka a Anička jsou zlatíčka největší. :-) No a výsledky? Ty mají! Za nás úžasná dvouletá holčička a už jsme zase zpátky a rádi bychom sourozence. :-) Doporučuji, kudy chodím, a úspěchy kolem sebe vidím neustále. Díky za tyto úžasné lidi, kteří opravdu s nejvyšším nasazením PLNÍ SNY!

Personál:

Machač, Vrublovský, Michnová, úžasné sestřičky

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nebojte se, jděte do toho a nebudete litovat!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Sebe. :-) Všechno ostatní prostě můžete přinést příště, nikdo vám hlavu neutrhne. :-) Ale občanku a kartičku pojišťovny bych na první návštěvu doma nenechávala.

Anonymní
18.02.19

V centru jsem velice spokojená, chodím sem už 2 roky a na úspěch zatím čekám. Přesto všechny sestřičky i doktoři, se kterými jsem se setkala, jsou ochotní a milí. Doktor Machač je velký sympaťák, vždy povzbudí a dodá optimismus. Centrum je menší, to mi vyhovuje.

Personál:

Štěpán Machač