IVF Zlín

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín poskytuje již od roku 2000 komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, gynekologie, andrologie a embryologie.

S pomocí této kliniky se narodilo již víc než 5 000 dětí.

Klinika oslovuje budoucí rodiče následujícím prohlášením: „Chápeme, že každý případ je rozdílný a vyžaduje individuální přístup. Proto si zakládáme na precizní diagnóze a ujišťujeme Vás, že uděláme maximum pro úspěšnost Vaší léčby.“

Hodnocení centra asistované reprodukce - IVF Zlín

Informace a kontakty

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. David Rumpík, Ph.D.

Kraj: Zlínský kraj

Adresa: U Lomu 638, Zlín 760 01

Recepce: +420 577 005 911

Nonstop: +420 605 464 119

URL: https://www.ivf-zlin.cz/

Pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Revírní bratrská pokladna

Zkušenosti uživatelek s centrem IVF Zlín

908
25.04.20

Zkušenost je jen pozitivní. Pan doktor úžasný, a personál také. Bohužel u pana doktora delší čekání a větší zpoždění i při objednání, ale poté to vynahradil vším okolo. Všechny testy odběry ukázkové. Pan doktor nás nechal si vybrat zda iui nebo rovnou ivf. Akceptoval vše co jsme si vymysleli a hlavně poradil lidsky a řekl ke všemu svůj názor a do ničeho netlačil. Za což děkuji. Vybrali jsme rovnou ivf. Opu i transfer na ET dopadnul ukázkově. Byli jsme v 02/2020 a povedlo se hned na první pokus a máme ještě 3 mrazáčky.
Jsem nesmírně ráda, že jsme vybrali toto centrum i přesto, že jsme z Ostravy a dojížděli jsme skoro 2 hodiny na každou kontrolu.
Sice nás pokus vyšel asi na 40 tis, ale vymysleli jsme si mnoho věcí navíc, aby jsme tomu dali větší šanci.

Personál:

MUDr. David Rumpik

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Určitě jít bez stresu a v pohodě. Všichni doktoři a doktorky jsou úžasné a chtějí pomocí. Tak samo sestřičky.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Partnera, doklady a úsměv na tváři

Anonymní
05.02.20

Na kliniku nemůžu říct opravdu nic špatného. Začala jsem hned ivf iui u nás nemělo cenu máme špatný spermiogram. V září jsem začala dlouhý protokol. Díky centru jsem dokonce zjistila špatnou srážlivost krve, o které jsem nikdy nevěděla.
V listopadu proběhl ket.
ET u nás neproběhl díky tomu, že jsem měla moc vajíček, no a díky jejich laskavě péči jsem v 15 tt a zatím, ťuk, ťuk, vše je jak má být, i screening máme za sebou.
Na klinice máme ještě 5 mrazáčků.
Dávali jsme si 1 embryjko a vyšlo to hned na poprvé.
Cena se pohybovala do 30 tisíc.
A to jsme měli prodlouženou kultivaci, veškeré léky, a metodu picsi, a mrazení těch 5 embryek
Jedním slovem děkuji klinice za opravdu milý a profesionální přístup.

Personál:

Doktor Křenek

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Veškeré otázky jsem si po 3. sezení napsala na papír, jelikož jsem kolikrát hodně věcí zapomněla, na které jsem se chtěla zeptat.

Anonymní
20.07.19

Bohužel jsem tam s přítelkyní čekal vždy dlouho. Sestřičky na recepci se vždy tváří, jako za trest. Přešel jsem jinam, kde to je úplně o něčem jiném.

Doktoři jsou fajn. To se zas uznat musí, ale ten okolní personál ani nemluvím. Moje zkušenost.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Velikou svačinu k čekání.

Anonymní
18.06.19

Po ne úplně pozitivní zkušenosti s brněnskou reproklinikou jsme navštívili IVF Zlín. Delší objednací dobu (dva měsíce) jsme se rozhodli brát jako pozitivum.:) Po první konzultaci všechno nabralo vcelku rychlý spád, odběr krve na hormonální profil, imunitu, sérologii, genetiku a spermiogram. Za další dva měsíce (které mi přišly nekonečné) kontrola s výsledky, domluvili jsme se na IUI, která proběhla snad za týden, a úspěch.

Oceňuji příjemný a profesionální personál, od sestřiček po lékařku. Dále si taky vážím, že do ničeho nenutili a „dovolili“ nám tu IUI vyzkoušet. (V Brně řekli, že to nemá naprosto význam). Za nás tedy doporučujeme, děkujeme a těšíme se na výsledek společného úsilí, který na nás zanedlouho vykoukne.:)

562
05.06.19

Jen ty nejlepší zkušenosti, všichni jsou přijemní a ochotní. S doktory jsem byla velmi spokojená, se sestrama taky všechny jsou milé a ochotné, prostředí hezké a čisté. Komunikace taky dobrá, jen se občas stávalo, že byl problém se dovolat, ale s tím člověk musí počítat, mají spoustu klientů. Díky klinice a hlavně MUDr. Křenkovi a celému týmu máme úžasnou 18měsíční holčičku.

Personál:

MUDr. Ondřej Křenek

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Dostatek financí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Občanský průkaz a průkaz pojištěnce.

1878
05.06.19

Moje zkušenost je více než kladná. Pan doktor vše, co řekl, tak se stalo. Jeho zkušenosti jsou opravdu několikaleté a je to znát na jeho postupu. Do ničeho nás nikdy nenutil. Sestřička Jitka je prostě skvělá. Jako pacientka s těžkou polycystozou jsem díky panu doktorovi otěhotněla již po 2 měsících. Centrum doporučuji.

Personál:

Dr. Stanislav Los Chovanec

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Pokud chcete čekat kratší dobu, doporučuji po-obědové termíny.