Sanatorium Pronatal

PRONATAL byl založen v roce 1996, zajišťuje komplexní služby v oblasti asistované reprodukce. Tým se skládá z předních odborníků na problematiku reprodukční medicíny, gynekologie a porodnictví, urologie a andrologie, IVF, embryologie a reprodukční genetiky. Špičkové technologie a nejmodernější metody léčby jsou samozřejmostí.
Klinika provozuje vlastní genetickou laboratoř a pracoviště prenatální medicíny, díky čemuž poskytuje opravdu komplexní péči. Součástí genetické laboratoře je i oddělení klinických genetiků.
Toto pracoviště je držitelem certifikace ČSN EN ISO 15189:2013 a akreditováno Českým institutem pro akreditaci (ČIA). Od roku 2016 je PRONATAL členem skupiny MEDICON, která je jedním z největších provozovatelů ambulantních zařízení v Praze.

Hodnocení centra asistované reprodukce - Sanatorium Pronatal

Informace a kontakty

Typ zařízení: soukromé

Primář: Doc. MUDr. Tonko Mardešić, CSc.

Kraj: Hlavní město Praha

Adresa: Na Dlouhé mezi 4/12, Praha 147 00

Telefon: +420 261 711 606

URL: https://www.pronatal.cz/cs/

Pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Revírní bratrská pokladna

Zkušenosti uživatelek s centrem Sanatorium Pronatal

5647
20.02.19

Moje zkušenosti jsou zatím spíš takové smíšené… Absolvovali jsme 2× inseminaci a 1× stimulace k IVF včetně opu, avšak bohužel nedošlo k transferu, nebylo co.. Až teď mě poslali na genetiku, ale nějaká vysvětlení, co by to mohlo způsobit, že nemám vajíčka nemám.. také mi vadí, přehazování mezi mudr… Nejčastěji chodíme k Vobořilovi, ale přijde mi laxní… Ale všichni jsou moc příjemní a milí, to zas ano.. nicméně zatím nic moc, ale dáváme jim ještě šanci :)