SANUS Jihlava

Sanatorium Sanus je moderní soukromé zdravotnické zařízení v Jihlavě od roku 2005. Jde o pobočku královehradeckého Sanusu (který má další pobočku také v Pardubicích).

V Sanusu Jihlava pracují erudovaní odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru reprodukční medicíny. V sanatoriu disponují nejmodernějším technickým vybavením a aplikují zde nové trendy v oblasti. Zvláštní pozornost věnují zejména bezpečnosti léčby. Sanatorium poskytuje komplexní pomoc při početí dítěte. Diagnostikuje příčiny neplodnosti páru, dále provádí genetické a andrologické vyšetření a léčbu neplodnosti páru. Detaily se pacienti dozvědí při bezplatné osobní konzultaci, na kterou se stačí telefonicky objednat. Doporučení obvodního gynekologa není nutné. Pohovor s lékařem trvá přibližně 30 minut a jeho výsledkem je individuální přístup k problému. Dále nabízí i následnou péči o matku a dítě v těhotenství. Klientky bezpečně provede celou graviditou.

Hodnocení centra asistované reprodukce - SANUS Jihlava

Informace a kontakty

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. Jiří Štěpán, MBA

Kraj: Kraj Vysočina

Adresa: Vrchlického 59, Jihlava 586 33

Telefon: +420 567 157 401

URL: https://www.sanus.cz/

Email: ivf-jihlava@sanus.cz

Pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Revírní bratrská pokladna

Fotografie

Zkušenosti uživatelek s centrem SANUS Jihlava

Anonymní
19.05.20

Po 2 letech snažení jsme navštívili Sanus Jihlava. Máme to blízko bydliště, tak jsem byli nadšení že nemusíme dojíždět daleko. Ze začátku to bylo super, po absolvování základního vyšetření já i manžel jsem v pořádku, následovalo IUI, potom IVF - několik KET, další IVF - ET, KET. Nyní jsem v jiném CARu. Do Sanusu už nikdy. Tento CAR je super, když se Vám podaří napoprvé a nebo Vám něco je. Sanus má nalajnovaný postup a dle toho jede, když to nevyjde, tak další a další a další IVF, spoustu léků, hormonů. Vůbec nepátrají po příčině a hlavně jsme každá žena jiná. Bohužel tento CAR to nebere v potaz. Když jsem se ptala, proč to teda stále nejde, a že bych chtěla nějaké další podrobnější vyšetření, tak že na co, nic nepotřebuju, jsme zdraví a nic nám není. V jiném CARU, kam jsem přestoupila, již mám všechny vyšetření za sebou (během jedné návštěvy) sice nám doporučili další IVF avšak dávkování dle mých výsledků z krve + ultrazvuk. IVF je mi přímo šito na tělo. V Sanusu jsme akorát ztratili 2 roky a spoustu peněz a pocit, že na vině jsem já, že jsem já ta špatná, co nemůže otěhotnět

Personál:

Dr. Škurla

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

nerozhodovat se na základě vzdálenosti, všechna vyšetření hned na začátku, pokud CAR na toto nepřistoupí, jít okamžitě jinam.

Anonymní
07.04.20

Zkušenosti s centrem jsou supr. Bylo vše skvělé než nám nevyšlo IVF, tak jsme šli do druhého, ale pan Kučera nám odmítl dělat jakékoli vyšetření navíc. Proste já jsem zdravá a mladá, takže nikam nepospíchám a partner má špatný spermio, takže není, co řešit. Budem zkoušet další a další … potom začal byt arogantní a nepříjemný..

Personál:

Dr. Kučera

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Jiného doktora

126
07.01.20

Zkušenosti spíše pozitivní, neměla jsem zde žádný problém. Pan doktor Škurla mi vyhovuje, i když je pravda, že toho moc nenamluví, je potřeba se hodně doptávat. Uvidím jak bude vše probíhat dál a jaká bude ochota centra, zatím jsme se úspěšného konce ještě nedočkali.

Personál:

MUDr. Škurla

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Odvahu :) jako do každého centra. Tato budova jihlavské nemocnice je zastaralá, ale za dveřmi Sanusu to vypadá dobře, personál OK.

Anonymní
21.02.19

Skvělá lékařka, která ví, co dělá. Jsem ráda, že k ní chodím. Je Vám velkou oporou a všechno s vámi prožívá. I náladu Vám krásně dovede zvednout s paní doktorkou se hodně zasmějete. Hodně jsem si s ní sedla a mám k ní hodně velkou důvěru. A co se týče sestřiček, tak taky skvělý přístup. Já si nemohu stěžovat. Paní doktorku mohu jen doporučit

Personál:

MUDr. Navrátilová

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Pokud možno jít k paní doktorce Navrátilové.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Dobrou náladu a nebát se. Jestli máte, tak doporučení od svého gynekologa, ale nemusí být.