SANUS Pardubice

Moderní pracoviště - sanatorium Sanus bylo založeno v roce 1995 v Hradci Králové. Provozuje oddělení plastické a estetické chirurgie, oddělení gynekologické, urologické a také ortopedické.

Pardubické detašované pracoviště Centrum asistované reprodukce Sanus zahájilo svoji činnost v roce 2001 (a od roku 2005 také v Jihlavě).
V Sanus Pardubice je k dispozici moderně vybavené pracoviště se zkušeným týmem lékařů, embryologů a zdravotních sester a každá pacientka má v centru „svého“ ošetřujícího lékaře, který se pacientce věnuje po celou dobu léčby.

Hodnocení centra asistované reprodukce - SANUS Pardubice

Informace a kontakty

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. Eva Dvořáková, Ph.D.

Kraj: Pardubický kraj

Adresa: Rokycanova 2798, Pardubice 530 02

Telefon: +420 464 007 700

URL: https://www.sanus.cz/car-pardubice

Pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Revírní bratrská pokladna

Zkušenosti uživatelek s centrem SANUS Pardubice

1188
26.02.20

Jsem jim naprosto vděčná za mé dvě děti, bez nich by nebyly. Vždy spokojená s přístupem a tak celkově se vším.

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Určitě trpělivost, objednací doba je většinou jen orientační.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Kartička pojištěnce

Anonymní
11.09.19

Zkušenost? Nespokojená a ochota a pomoc nulová. Paní doktorka Nov..... se jen pořád divila. Jak je to možné, že nechápe proč se to nepovedlo a celoživotní úspory jsou pryč a Sanus si v klidu sponzoruje filmy z cizího neštěstí!!! Jsem opravdu rozzloben a víc než to, mě to moooc mrzí. Tvrdí, že chtějí pomoci a pak jen věta sestřičky: „Jeee, to je 1. IVF, tak to nic, těch ještě bude.“ :-( Nebo paní doktorka a její oblíbená věta: „Odložte si, vždyť víte, jste tu jako doma.“ Ne , jako doma, ale evidentní, že tam všichni jezdí roky! Za 2 roky jsem viděla jednu dívku, co šla ze dveří s ultrazvukem a štěstím v bříšku.

10023
03.04.19

Do centra jsme přišli v dubnu 2018 a hned za měsíc proběhlo první IUI, byla to rychlovka a pro nás určitě za plus. Po třech neúspěšných IUI mi doktorka navrhla IVF nebo laparku, což se mi tak úplně nelíbilo, jelikož jsme za sebou měli pouze základní vyšetření. O rozšiřující vyšetření jsem si musela sama aktivně říct – udělali nám alespoň genetiku – ok.

V únoru 2019 jsme podstoupili první IVF – po celou dobu naprosto úžasná péče – OPU i transfer byl příjemnou záležitostí, všichni byli milí a pozitivní. Na pokoji jste sami, takže máte svoje soukromí a po „výkonech“ za vámi vždy pošlou partnera. Každý den po OPU jsem měla informace, jak na tom embrya jsou. Naštěstí nám vyšel hned první ET, takže než jsem otěhotněla, trvalo to v tomto centru téměř rok, což je perfektní výsledek, a já Sanus doporučuji na 97 %.

Personál:

MUDr. Eva Dvořáková, Mgr. Milan Bartoš, Pavlína Horáková

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nebát se říct si o další rozšiřující vyšetření.

266
04.03.19

Nejlepší zkušenosti. Přišla sem tam jako ta, co nemůže pět let otěhotnět a odešla jako těhule. Přístup všech je ukázkový, prostředí pěkné, na všem se domluvíte, vše vysvětlí. Vřele doporučuju všem, kteří chtějí pomoc.

Personál:

MUDr. DVORAKOVA

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nebát se a jít.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Kartičku pojišťovny.