UNICA Brno

Barvičova 833/53, 602 00 Brno-střed-Stránice
https://www.unica.cz/

tel.: +420 54321 7777
e-mail: ivf@unica.cz

Typ zařízení: soukromé

Primář: MUDr. Tomáš Frgala, PhD.

Pojišťovny:
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
Revírní bratrská pokladna

Kraj: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Náš tým tvoří vysoce kvalifikovaní, pečlivě vybraní profesionálové s letitými zkušenostmi v oboru reprodukční medicíny, jejichž skutečně osobní zájem a obětavost přispívají k úspěchu celého týmu Unica. Unica spolupracuje s vídeňskou univerzitní gynekologicko-porodnickou klinikou.

Fotografie z reprodukčního centra:Doporučují uživatelky UNICA Brno?

hodnotilo 5 maminek

Zkušenosti uživatelek s centrem UNICA Brno

Navštívila jste UNICA Brno?

nedoporučuje

UNICA Brno - BarboraJ 21.03.19 napsala :

Personál včetně sestřiček byl v pořádku. Pan doktor Gogela trochu morous. Podstoupili jsme u nich dvě IVF, před prvním nám udělali jen základní spermiogram, ultrazvukové vyšetření, kde se našla cysta, se kterou jsem následně šla na zákrok do Vyškova. První IVF jsem stimulovala 150j Puregon, Menopur, Cetrotide… reakce špatná, odběr 8 vajíček, z toho 5 oplodněných, kultivaci 5 dní nepřežilo ani jedno. Zvolené metody ICSI, PICSI, PK.

Po prvním pokusu nám byla oběda provedena genetika, která dopadla dobře. A byl nám doporučen dárce spermatu (podotýkám bez podrobného spermiogramu, imunologie, AHM) 2 IVF stimulace 300j Puregon, menopur, cetrotide. Opět se špatnou reakcí (při obou IVF jsem šla na Opu až 17 DC, obě IVF krátký protokol) odebrali 18 vajíček, 7 oplodněno speriemi manžela, 7 vajíček od dárce. Do 5 dne to dotáhli 3. Jedno on manžela a 2 od dárce. Proběhl ET i přes náběh na hyperstimulacni syndrom. V 5tt SP zvolené metody ICSI,PICSI,MACS,PK, AH prostě všechno, co šlo.

Do dalšího IVF nám byla doporučená dárkyně vajíček. Jinak je mi 27 let, oba s manželem jsme zdraví. Teď docházíme do HELIOS, kde tedy dodělali kompletní vyšetření Imunologie - v pořádku, AHM 3,7 a podrobné spermio, kde zjistili hraniční hodnoty (dle Unicy nemělo cenu dělat, protože první spermiogram vyšel výborně).

Co k tomu říct? Dva promarněné pokusy, spousta peněz a hodně slz a zklamání. Za mě tahání peněz z pacientů a naprosto neprofesionální přístup v tomto. Za nás ROZHODNĚ NE! Nebo si vydupat veškerá vyšetření. Další věc, kterou nechápu, je, proč nasazují léky na snížení imunity, když mi ani neudělali imuno vyšetření?? Těžko říct…

Personál: MUDr. Gogela, MUDr. Frgala

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Dobré se informovat o průběhu a trvat si na všech vyšetřeních! Nenechat se zvyklat názorem, že některé vyšetření je nepotřebné.

Nahlásit
doporučuje

UNICA Brno - tomilunka 11.03.19 napsala :

Velmi pozitivní zkušenost. Příjemný personál, profesionální servis, nic nám nebylo vnucováno nebo podsouváno. Určitě doporučujeme. Ceny odpovídají kvalitě a přístupu!

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nestresovat se.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Pozitivní přístup a otevřenou mysl.

Nahlásit
doporučuje

UNICA Brno - Ester2016 27.02.19 napsala :

Veliká spokojenost - přístup personálu naprosto profesionální, ochota, empatie, hezké prostředí. Přešli jsme z jiného CARu, kde jsem zažila opravdu příšerné chování a myslela si, že dítě mít nikdy nebudeme. Všem vřele doporučuji.

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Připravit se na dlouhou a fyzicky i psychicky náročnou cestu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Doklady a samozřejmě peníze.

Nahlásit
doporučuje

UNICA Brno - Irna 27.02.19 napsala :

Centrum mohu jen doporučit. Nejsme místní, ale vždy se dalo domluvit. Konzultace probíhaly i po telefonu. Vždy nás vzali na minutu přesně nebo pokud jsme přijeli dříve, snažili se nás vzít i dřív. Ke každému zákroku jsme měli vždy vlastní pokoj,takže se mnou byl i manžel. Cena je srovnatelná s jinými centry.

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Doktoři velice vstřícní. Nemažou med kolem pusy, udělali veškerá vyšetření a snažili se najít příčinu, netahali hned peníze. Šetrná léčba v oblasti medikamentů.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Dobrou náladu.

Nahlásit
nedoporučuje

UNICA Brno - Anonymní 18.02.19 napsala :

Mám negativni zkušenost - neochotný personál, dávají přednost zahraničním klientům. Minimální snaha najít problém.

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nedoporučuji toto centrum.

Nahlásit

Diskuse o tomto centru asistované reprodukce