Aby bylo mateřství jen samá radost!

  • Komerční sdělení
  • 20.08.18

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá neposedné batole? Rodina je velká radost, zároveň i nutnost mít důkladně propracovaný systém, jak vše zorganizovat, ale i zaplatit. Na zdraví, zvlášť nejmenších, nelze šetřit. Hledejte cesty, kde ušetřit a získat nějaké výhody.

Klidný průběh těhotenství

Těhotné ženy a maminky, které jsou pojištěné u České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP), mohou čerpat nadstandardní příspěvek. „Dlouhodobě patří k naším nejoblíbenějším produktům Manažerka mateřství, kde nabízíme příspěvek až 1 500 Kč. Když se k tomu připočte pětistovka nabízená v rámci programu Zdravé dítě a tisícovka pro Ženu po porodu, lze u České průmyslové zdravotní pojišťovny získat až 3 000 Kč. A to už stojí za zvážení, zda být či nebýt u ČPZP,“ komentuje příspěvky tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová.

ČPZP v rámci výše uvedených produktů přispívá například na nadstandardní vyšetření, kurzy pro těhotné a psychoprofylaktickou přípravu k porodu.

Miminko v pohodě

Oblíbené aktivity přispívají k prohloubení pouta maminky a dítěte, navíc miminko otužují, psychicky uvolňují. Preventivní program Zdravé dítě nabízí čerstvým rodičům na společné cvičení s jejich kojencem či batoletem příspěvek až 500 Kč. Kromě cvičení je možno příspěvek od ČPZP poskytnutý v rámci programu Zdravé dítě využít na edukační kurzy pro matky s dětmi, kosmetické přípravky k péči o dítě, monitor dechu, chůvičky, odsávačky nosních hlenů.

Batolata a předškoláky je třeba zabavit

To ví každá máma, proto aktivit není nikdy dost. Do osmi let včetně mohou vaše děti čerpat až 1000 Kč v programu Organizované plavecké kurzy. Děti se svými rodiči mohou využít i oblíbený program Plavání zdarma nebo se slevou ve vybraných bazénech po celé ČR.

A co vy?

Myslete i na vlastní fyzickou a psychickou pohodu. Zvlášť s rodinou je třeba odpočívat. Pro ženy i muže je určen program Pravidelný pohyb spojený s příspěvkem 700 Kč. K čerpání stačí předložit na pobočce ČPZP doklad o zakoupení permanentky v hodnotě nejméně 1 500 Kč.

Pokud ještě nepatříte mezi 1 245 000 pojištěnců České průmyslové zdravotní pojišťovny, můžete se zaregistrovat online na www.cpzp.cz/205

Zaregistrujte se do 30. 9. 2018 a výhody od ČPZP budete moci čerpat již od ledna příštího roku. Kompletní nabídka preventivních programů je přehledně uvedena na www.cpzp.cz/programy.