Za těhotenské strie se není proč stydět, vzkazuje fotkou těhotná modelka

O čem všichni mluví

O pořádnou vlnu reakcí se postarala těhotná modelka Ashley Graham, když zveřejnila na svém instagramovém účtu fotku, za kterou ji fanoušci obdivují i kritizují.

Zdroj: Profimedia.cz.Zdroj: Profimedia.cz.

Americká hvězda Ashley Graham, jedna z nejslavnějších tzv. plus size modelek, nedávno oznámila radostnou událost. S manželem Justinem Ervinem, za kterého je vdaná od roku 2010, očekávají prvního potomka.

Rostoucím bříškem se velmi ráda chlubí také na sociálních sítích, přičemž jen na Instagramu ji sleduje přes 9 milionů uživatelů.

Zdroj: Profimedia.cz.Zdroj: Profimedia.cz.

Nedávno přidanou fotkou však strhla vlnu obdivu i kritiky. Ukazuje na ní totiž strie, které jí během těhotenství vznikly. Neskrývá nedokonalosti svého těla, a to je v dnešní době „dokonalosti“ velmi odvážné, až nečekané.

Pod snímkem se ihned začaly objevovat komentáře, ve kterých někteří fanoušci tleskají za upřímnost a sebepřijetí, ale jiní negativně komentují potřebu ukazovat své tělo za každou cenu.

Jaký je váš názor na tento snímek?

Váš příspěvek
Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18244 příspěvků 01.09.19 12:54

Já je třeba nemám, tloustla jsem pomalu. Ale tohle jsou fakt srie jiné než z těhotenství.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 14:09

@Karleon Taky si myslím..

Aotearoa
Kelišová 6131 příspěvků 29.08.19 20:41

. Omyl :zed:

Příspěvek upraven 29.08.19 v 20:42

Karleon
Kelišová 5840 příspěvků 29.08.19 16:32

Že nové strie jsou sytě růžové až fialové, tyhle má způsobené svou vyšší váhou již před těhotenstvím. Mám strií spoustu a za své tělo se nestydím, ale tohle je prostě od ní lež.

Vložit nový komentář