Black Friday jak se patří. Využijte obrovských slev u OLIVIE

Poznáte rozdíl mezi pravými a umělými slevami? Ta pravá sleva na vás čeká zejména na rodinném e-shopu s lidskou tváří. Nemusí být úplně jednoduché ji najít... My ale o jedné super slevě pro vás víme.

Slevový kupon v hodnotě 50% ZAPUL od OLIVIE. Využijte obrovské slevy a potěšte sebe nebo své blízké! Zdroj: OLIVIE.

Víte, co je umělá sleva?

Číhá na každém rohu. Především u velkých obchodů, internetových e-shopů, všech těch obrovských společností bez tváře. Pamatujete, když jste naposledy využili tu úžasnou slevu na Black Friday, který mimochodem trval celé 2 prázdninové měsíce? Jak jste poté zapátrali a zjistili jste, že cena vámi koupeného zboží byla před třemi týdny stejná jako nyní? Takže žádná sleva 40 %! Aha! Asi vás nachytala právě ona umělá sleva!

Slevy na OLIVIE.cz jsou reálné!

V OLIVII nenavyšují ceny, aby poté zlevnili. Jejich stálí zákazníci akci Black Friday u OLIVIE dobře znají, a proto se té letošní již nemůžou dočkat. Už dopředu mají šperky připravené v košíku, aby jim v den akce neunikly a někdo jim je takzvaně nevyfoukl před nosem. Black Friday se pomalu blíží!

Čím vás, kromě skutečných slev, OLIVIE ještě ohromí?

  • Bleskovým doručením,
  • bohatým výběrem kvalitních stříbrných šperků,
  • luxusní dárkovou krabičkou zdarma,
  • příjemnou nakupovací atmosférou.
Zlatý prsten s kamenem od OLIVIE.Výběr je obrovský. Zdroj: OLIVIE.

OLIVIE je rodinná firma s tradicí

V tomto předvánočním období se zaměstnanci doslova mění na tým vánočních skřítků. Balí vánoční dárky od rána do večera a připravují pro vás zajímavé akce. Sklad mají naplněn, až praská ve švech. Směny jsou rozděleny a zaměstnanci netrpělivě čekají. Chtěli byste poznat OLIVII blíže nebo si přečíst názory jejích zákazníků? Navštivte tyto odkazy: Příběh OLIVIE a recenze zákazníků na Heureka.cz.

Spousta nabízených šperků se právem stalo bestsellery. Ať už se jedná o prstýnky k narozeninám, zásnubám či dokonce ke svatbě nebo o oblíbené náhrdelníky, náušnice, či náramky, vždy máte jistotu, že se šperky od OLIVIE zaujmete kdekoliv a kdykoliv. Už víte, kde nakoupíte vánoční dárky?

V čem tkví kouzlo OLIVIE?

  • Pečlivě naslouchají zákazníkům.
  • Mají příznivé ceny a bleskové dodání.
  • Nabízí 90 dnů na vrácení, či výměnu zboží.
  • Jsou vám k dispozici jak na telefonu, tak na sociálních sítích.
  • Vše dělají poctivě a s láskou.
  • Jejich práce je jejich koníčkem!

Nyní víte, že BLACK FRIDAY na OLIVII bude. V OLIVII se již těší na balíčky, které budou balit a odesílat, a moc si přejí, aby udělaly radost vám či vaším blízkým. A nezapomeňte, kdybyste cokoliv potřebovali, neváhejte OLIVII kontaktovat, ať už na telefonem, e-mailem či sociálních sítích.

Slevový kupon ZAPUL v hodnotě 50% na webu OLIVIE.Využijte slevový kód ZAPUL a máte 50% slevu z ceny nákupu! Zdroj: OLIVIE.

OLIVIE se na vás těší v neděli 28. 11. 2021 na eshopu OLIVIE.cz

Přečtěte si také